השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 25 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

האמת שקצת חרוש. רוב הזמן אני מגיב מהעבודה ושמתי לב שאני חוזר על עצמי כמו פטיפון בדיון הזה. מיציתי את נושא ההשקה של NV.

אז אני מאחל לכם המשך שבוע טוב, סופש נעים ונחכה עד הביקורות. אני גם אנטוש בשיא ונתראה בדיונים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של omertgm

מחיר טוב, שווה את ההשקעה כדי להיות חלוץ עם טכנולוגית עתיד במחשב האישי.

בדיוק הטרמינולוגי, זו אינה "השקעה".   מדובר בסעיף הוצאה (ששווה גם "צריכה").

"השקעה" היא משהו שניתן להעלות את ערכה, כגון מניות, נדל"ן, קרקעות, וכדומה...

השקעה באה "במטרה לבצע רווח".

מן הצד השני רכישת "מוצרי צריכה" (וכרטיס מסך עונה להגדרה זו) הינה על מנת "להנות מהשירות שהמוצר מקנה",

וכידוע ערכם של "מוצרי צריכה" רק הולך ונשחק תוך זמן כזה וכזה ואינו עולה עם הזמן. 

קרי שהרכישה של כרטיס מסך, אינה באה מתוך מטרה אינהנרטית של "ביצוע רווח עתידי בגמר אחזקתו". 

לכן לא מדובר פה בסעיף "השקעה", כי אם בסעיף "הוצאה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה כנראה חושב את עצמך חכם גדול שיודע כלמני דברים על אנשים.
well, אתה לא.
אתה טרחן שמעייף לקרוא את המגילות שלו.
וטיפ קטן: באופן די קבוע אתה מסובב את הדברים כך שיתאימו למה שיש לך לומר. ממליץ לך בתור חכם גדול לשים לזה לב כי זה מוציא אותך די מעפן בלא מעט מקרים.

מזמין אותך להסתכל שוב במה שרשמתי, במיוחד בסוף. במילה NOT. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אינטל יוציאו את החתיכה הראשונה שלהם עוד שנה וחצי פלוס פלוס...
חסר להם שמה שיצא לא יהיה בסטנדרט של כרטיסים שקיימים כבר היום ולמעשה יותר משנה.

אם אכן יוציאו כרטיסים לשוק הצרכני אז סביר להניח שהם אלה שיביאו את בשורת uhd להמונים בכרטיס בתג מחיר של 1060 או אפילו 1050 זאת תהיה כניסה והשגת דריסת רגילה מהירה בשוק.

אחרת באמת שייקח להם זמן להשיג את אותה דריסת רגל וnvidia ככל הנראה תוכל לדרוס אותם.

אבל זה נטו ספקולציה ואני מניח שאנחנו מסכימים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

אם אינטל אכן יוציאו כרטיסים לשוק הצרכני אז סביר להניח שהם אלה שיביאו את בשורת uhd להמונים בכרטיס בתג מחיר של 1060 או אפילו 1050 זאת תהיה כניסה והשגת דריסת רגילה מהירה בשוק.

אחרת באמת שייקח להם זמן להשיג את אותה דריסת רגל וnvidia ככל הנראה תוכל לדרוס אותם.

אבל זה נטו ספקולציה ואני מניח שאנחנו מסכימים על זה.

אבל זו בדיוק הנקודה שלי. אם עוד שנתיים הם לא יוציאו כזה כרטיס, מה שיהיה כבר די סטנדרטי אצל NV, זה יהיה כישלון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אינטל לא מעניין שוק הכרטיסים הביתיים , הם נכנסים לתחום כדי להתחרות ב וב FIREPRO.

השוק הגדול והמעניין הוא השוק העסקי שבו גם נמצא הכסף הגדול.

כרטיסים לשוק הביתי זה בסה"כ BY PRODUCT. אני לא אומר שהם לא ינסו להתחרות שם , הם לא יותרו על הזדמנות לעשות כסף גם שם אבל זה לא העיקר מבחינתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של omertgm

אבל זו בדיוק הנקודה שלי. אם עוד שנתיים הם לא יוציאו כזה כרטיס, מה שיהיה כבר די סטנדרטי אצל NV, זה יהיה כישלון..

אני לא רוצה להאריך במלל אבל בכנות אין לי מושג אם יציגו כרטיס כזה עד 2020.

יש פה כל כך הרבה משתנים, האם היא place holder עד ש 7nm יגיע, האם מתכוננים בסדרות נמוכות יותר (בספק).

וכרגע אנחנו לא יודעים איך ה2070 בכלל מריץ uhd כל סדרת ה RTX מתומחרת מאוד גבוהה נכון לעכשיו מכיוון שהיא מכילה אלמנטים מהסדרות המקצועיות (ככה לפחות אני הבנתי), איננו יודעים אם התמחור מוצדק או לא והאם מסוגלת כרגע להוריד את התמחור.

נקודה אחרונה, אם עקיבת קרניים היא כזאת תובענית מבחינת ביצועים וnvidia יתעקשו לדחוף את הטכנולוגיה שלהם לשוק לא בטוח שאנחנו נראה uhd להמונים אפילו בעוד שנתיים.

מה שמחזיר אותי להתחלה שבכנות אין לי מושג מה ייקרה עוד שנתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

את אינטל לא מעניין שוק הכרטיסים הביתיים , הם נכנסים לתחום כדי להתחרות ב tesla וב FIREPRO.

השוק הגדול והמעניין הוא השוק העסקי שבו גם נמצא הכסף הגדול.

כרטיסים לשוק הביתי זה בסה"כ BY PRODUCT. אני לא אומר שהם לא ינסו להתחרות שם , הם לא יותרו על הזדמנות לעשות כסף גם שם אבל זה לא העיקר מבחינתם.

הגיוני מאד,

השוק הגדול עובר לעיבוד מתמטי כבד, שבמקום להתבצע על CPU (בעבר ועד לא מזמן כל כך) עובר לעיבוד על GPU.

ככל שהעסק מתקדם עם הזמן, יותר ויותר ומערכי שרתים גדולים לצרכי חישוב עוברים לעיבוד מסוג זה,

בהביאם הספקים שמהווים קפיצת מדרגה - מעל מה שעשו עד הלום באמצעות CPU.

בעוד זמן לא רב, להערכתי הזהירה חומש (עד לכל היותר עשור), נפח השוק של GPU לטובת data centers ועבוד מתמטי

מקבילי, יעלה על נפח השוק של סימולטורים ומשחקים למגזר הביתי.

ניתן לראות את המגמה בגרפים, דוגמא טובה לכך מתוך הדוחות הכספיים של נוידיאה למשל, בהן מפורטים כמה מכירות לכל אחד

מן הסגמנטים. משנה לשנה הנתח שלוקח המרכיב הנדון הולך ועולה.

והנה רק ברבעון האחרון, הנפח שמיועד לכך כבר הגיע לכמעט מחצית מהנפח שנמכר לגיימינג במגזר ביתי (במונחים דולריים),

760 מיליון דולר לעומת 1800....

https://nvidianews.nvidia.com/news/nvidia-announces-financial-results-for-second-quarter-fiscal-2019

בשעה שהרווחיות בממכר GPU לתעשיית העיבוד המתמטי המקבילי גדולה יותר מהרווח שניתן לקחת מלקוחות ביתיים,

הרי שזו סיבה מספיק טובה ואינסנטיב רציני עבור (כמו גם עבור AMD כמובן) לתפוס חלק מנתח השוק הזה.

לא סתם (כדבריך) פוזלת בהחלט לכוון וזו כוונתה ב- 2020.

ולא נתפלא אם יתברר (חלילה) שב- 2020 כלל לא משיקה GPU המיועד לגיימינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

טוב, אפשר לחזור לנושא הדיון ? ברשותך ......

טוב, הנה הידיעה בעמוד האתר, שכל החראקירי 

שבוצע כאן ע"י כמה וכמה מגיבים, היה מיותר למדי.  :lol:

וכן, יודע שהתגעגעתם, חזרתי !!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלהבות, אין כאן שום דבר חדש מבחינת יחס מחיר/ביצועים. הוא פשוט קצת יותר יקר וקצת יותר חזק.

בעולם מתוקן, ה 2080 היה מתומחר כמו ה 1080, נותן 30-50 אחוז יותר ביצועים ופשוט מחליף אותו בסגמנט של ההיי-אנד. כמו שפעם היה כשהתחלף דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA. יש להם מספיק כסף גם ככה. מה שהם עושים זה נטו חזירות. ככה או ככה יש להם את הרוב הגמור של כל השוק, שזה יותר ממה שהיה בזמנו כשהיתה להם תחרות מצד ATI (ואחרות). ואז הם גם פיתחו דברים ושילמו על מחקר. לכן היום בטוח הם היו "עומדים בזה". פשוט ככה יוצא להם רווח אפילו יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...