השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של huber

מישהו ב Tom's Hardware נפל על הראש?! איך נפלו גיבורים...

מצד שני, זה לא אותו בחור בסרטון שהעלה סרטון אחר עם שלד של כרטיס 2080 מאיזה מחסן ?

אוי לזה ואבוי לזה ואבוי אבוי לטכראדר.

קאקופוניה של העיקר להזכיר את סדרת 20, לא משנה באיזה הקשר.

וכמובן לעלות "עם החדשות" לרשת.

מבחינת כל סיר ימצא לו מכסה.

ומזה להסיק מסקנות ?  :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לנו שום עסק. אני כל פעם מרים גבה מחדש עד כמה טמבל אתה.

מבחינה עניינית, אתה רק מדרדר את האתר הזה. אמרת ש 1080P זה סוס מת\גוסס ? 

תגבה את זה. אבל אתה לא יכול, זו הבעיה. אתה זורק דברים לאוויר, וממשיך הלאה. 

לבוא ולהגיד שטויות במיץ עגבניות לא הופך את ההדגשות שלך לרוונטיות. אתה נראה רק עוד

יותר אהבל שאתה עושה זה, כל פעם מחדש.

אמרתי לך כבר אתה הטרול בפורום הזה. כולם יודעים את זה. אנשים לא טיפשים, לרוב.

עלה והצלח מר לייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אילו הוכחות אתה מבקש !  :nixweiss:

זה שאתה החלטת להישאר עם 1080 הופך את זה למה שאתה טוען ?

או אלי למצוא סרטון הזוי שיאשש את מה שאני אומר יהווה עבורך הוכחה מוצקה

לנכונות דברי ? מה בדיוק אתה מבקש כשכל האתרים התחרפנו ומקשקשים עצמם לדעת,

כפי שמראה הסרטון של  huber שמצדו ( הסרטון הכוונה ) יכול להיות משופד ע"י אתר אחר ?!

אם בכל זאת מעניין אותך לדעת למה 1080 פאסה ( בקרוב מאוד ) , אז אגיד לך -

כי NV מכוונים ל - . והיות והם מכוונים ל - כולם יישרו קו, במוקדם או במאוחר גם הם

למשחקים ב -

ברור שכמו שעדיין משחקים בטנקים דרך וטטריס או בועות ברשת, גם תוכל לשחק ב - 1080.

אבל כאמור, זה יהיה פאסה. וב"יהיה" אני מתכוון ממש בקרוב ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

ועוד יותר - ל 5nm !

ומה עם 3 ? זה הרי בכלל .....

זה לא הפואנטה פה.

הפואנטה כאן היא מתי לשדרג.

אני כרגע עם GTX1060.

וסביר להניח שכנראה הוא יתיישן רק כשה-7nm יצא.

נבידיה השתמשה ברוב תוספת הטרנזיסטורים במעבר מ-16nm ל-12nm רק כדי ליישם את ה-Ray Tracing.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי High end כאלו ודרישות כמו ב-100 פריימים לשנייה זה פשוט חלום בהקיץ ולא יותר מפנטזיות של גיקים. 

רוב האנשים רוכשים מחשב ב-3000, גג 4000 שח ואתם מדברים על רכיב בודד ב-5000-6000, שידרוש כמובן מעבד, , ספק ומארז תואמים שיהיו מסוגלים להחזיק אותו ולא להוות צוואר בקבוק.

זה בדיוק כמו מכוניות יוקרה רק קצת יותר נגיש- זה מאוד כיף לדסקס על 2 שניות מ-0 ל-100, על בוגאטי ופרארי, אבל בפועל רובו המוחלט של השוק בנוי מטויוטה והונדה.

גם בקרב הגיקים וגיימרים שמפנטזים על שטויות כמו RT ו- ומשתמשים במונחים מוזרים כמו FPS או , הרוב ירכשו משהו בין 570 ל-1070, אולי אפילו 1070 TI. 

מסך 1080P נהדר, עם פאנל IPS ו-60 הרץ (משחקים חלקים גם ב-50FPS ולרוב גם ב-40, אלא אם מדובר בשוטרים עמוסים, פיפא לדוגמה תרוץ יופי) מתחיל מ-550 שח. מסך 2K מקביל מתחיל מ-1250 ש"ח ו- זה 1750 ש"ח.
מעט אנשים יבזבזו כל כך הרבה כסף על מסך שכזה, אז בטח שעל כרטיסים שלא מנוצלים על ידי המסך.

בסופו של דבר תמונה של 60FPS היא חלקה והיא יותר ממספיקה ל-99.9% מהאנשים, באותה מידה גם 1080P היא רזולוציה נהדרת ורוב האנשים לא ישימו לב להבדלים, אלא אם הם ישבו קרוב יחסית למסך (ואז אפשר לדבר על 1440).
אז אתם יכולים להסתפק ב-1080P ו-60FPS בעלות של 1600 שח למסך + כרטיס מסך, או לחפש מקסימום פריימים ב- בעלות של 5500-6500 שח, בלי לדבר על צריכת חשמל פסיכית וחומרה מסביב שגם היא יקרה יותר בכמה אלפים.

אז כל עוד אנחנו נקבל תמונה נהדרת וחלקה ברבע מהמחיר (ובפועל יותר לכיוון חמישית או שישית אם להוסיף חשמל, פלטפורמה וכו'), 1080P ימשיך לשלוט באופן אבסולוטי בקהל הרחב, שלא מאונן על צפיפות פיקסלים שהוא בכלל לא מסוגל לקלוט פיזיולוגית.
המקום היחידי שיש לעניין של 4K חלק רלוונטיות היא כי המרחק מהמסך הוא ס"מ ספורים, אבל גם זה בסופו של דבר משהו איזוטרי ולא מיינסטרים בינתיים, שיכול להסתדר לא רע גם עם 2K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

זה הקיים.

ותודה על המידע.

אני מדבר על העתיד. אמנם מי ישורנו, אבל עדיין .....

בקשר לנאמר ע"י ronik56  - 

זו נקודת מבט, לטעמי.

יש הרבה הנחות מבוססות יותר ומבוססות פחות,

וגם אם זה תואם כאן ושם את הסקר של סתים - זה עדיין המצב הנוכחי והילך הרוח הנוכחי.

פעם, מסכי שטוחים ( יעני פאנל פלזמה ואח"כ LCD ) היו יקרים ונדירים.

תסתכלו היום.

וואללה, מספיק מונדיאל אחד כדי לשנות פילוח מסכי FHD לעומת .

אז להביא תמונת מצב עכשווית והשקפה עכשווית זה טוב ויפה, אני אומר - תסתכלו קצת קדימה.

יש מצב שכל זה ישתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

לא מבין אילו הוכחות אתה מבקש !  :nixweiss:

זה שאתה החלטת להישאר עם 1080 הופך את זה למה שאתה טוען ?

אתה יותר טמבל ממה שחשבתי. הוכחות ? לך לסטים, לך לאתרי סטטיסטיקות אמינים, תשלוף נתונים ממאגרי מידע

שכאלה על פיזור הרזולוציות ברחבי היקום של gaming, ותראה איזה רזולוציה ( וכרטיסי מסך מן הסתם ) מופיעים

ובאיזה אחוזי שימוש. לא קרוב להיות סטנדרט. הלוואי והיה ! אתה פשוט לא מודע לזה, שחובת ההוכחה היא עליך,

אתה טענת ש 1080P מת. רוצה שייקחו אותך ברצינות בדיונים ? תוכיח את זה, תראה לי. כי אני רואה את ההיפך.

אתה גם  חוצפן. אתה לוקח על עצמך משפט שאתה לא מסוגל לבצע עליו בדיקה מינימלית,

אתה טועה ומטעה, ואז אתה עוד חוזר אליי בהגדשות ורושם, "כן.. אבל 1080P ימות ( בקרוב מאוד.. )"

זה להיות כבר מעבר לטרול, אתה מאמץ את זה שאני משתמש ב 1080P כי אין לך מושג איך להוכיח את מה שאתה

טענת במקור ? מה אתה גזור תגיד לי - מה הרז' שאני משחק בה קשורה בכלל ? מה אתה מגן עכשיו על ?

🤣

אתה גם כנראה לא מכיר ולא מבין את עולם הגיימינג התחרותי שמכוון לתדרים גבוהים מ 60 וכו'. איפה זה ואיפה .

אז מה "שאתה יכול להגיד לי" בכל הנוגע ל , זה דברים שאני יודע עוד לפני שפתחת את האקואנט השני פה ב 2016,

כנראה אחרי שהרסת את הראשון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אז להביא תמונת מצב עכשווית והשקפה עכשווית זה טוב ויפה, אני אומר - תסתכלו קצת קדימה.

יש מצב שכל זה ישתנה.

הוא מניח שאנחנו לא יודעים את זה.

אז אני יתן לך קצת מהתרופה של עצמך ( כמו שאתה מגיב לאחרים, שים לב איך זה נראה ) : 

ברור שיש מצב שהכול ישתנה. וברור שכולנו מסתכלים קדימה. כי אנחנו יודעים את זה, מה אתה בעצם אומר בתגובה הזו ? 

אה רגע.. ואני יוסיף את הסמיילים של התינוקות - 

:kopfpatsch:

נראה טוב איך שאתה מגיב לאנשים ? זה בערך הצורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

https://store.steampowered.com/hwsurvey/Steam-Hardware-Software-Survey-Welcome-to-Steam

זה די מייצג ונותן תמונה של מצב השוק וגיימרים.

בחישוב מקיף יותר שמתייחסים להמונים* שלא נכנסים לסטטיסטיקה ( לא ידוע על איזה rig הם משחקים למשל ),

אפשרי לגלות שהמספר גבוה יותר, כלומר שמעל 70% בשקט עובדים על fhd בגיימינג. וזה הגיוני. יש כמויות של שחקנים

שמדווחים על כגון 970\1060\480 ולא נכנסים לסטטיסטיקה בסטים עצמה. מכיסים אותם תחת ,

ולא תחת רזולוציה. ככה שהמספר אמור* להיות גבוה יותר.

כבר טענתי, ואמשיך לדבוק בזה עד שיקרה משהו אחר שיוכיח לי אחרת ( ההשקה של ממש לא עשתה את זה ),

שמעבר חד ל יהיה כאשר יצאו קונסולות משחקים ש ה native שלהם, זה . ככל הנראה 2020-2021.

וגם זה לא אומר ש fhd ימות, אבל המעבר עלול להיות בלתי נמנע ובהיקפים הרבה יותר גדולים. 

אני הראשון שיעבור ל כאשר המחיר והתועלת בגיימינג יצדיקו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

מצד שני, זה לא אותו בחור בסרטון שהעלה סרטון אחר עם שלד של כרטיס 2080 מאיזה מחסן ?

אוי לזה ואבוי לזה ואבוי אבוי לטכראדר.

קאקופוניה של העיקר להזכיר את סדרת 20, לא משנה באיזה הקשר.

ומזה להסיק מסקנות ?  :kopfpatsch:

וזה עושה את המסקנה שלו פחות נכונה (לא שסיש משהו רע בסירטונים שמראים את החומרה עצמה, אפשר למוד מזה די הרבה על המוצר)?

נראה לך הגיוני שאתר חומרה שמוציא ביקורות ימליץ לקהל קוראיו לרכוש מוצר עוד לפני שהוא עשה לו סקירה? ברצינות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

בחישוב מקיף יותר שמתייחסים להמונים* שלא נכנסים לסטטיסטיקה ( לא ידוע על איזה rig הם משחקים למשל ),

אפשרי לגלות שהמספר גבוה יותר, כלומר שמעל 70% בשקט עובדים על fhd בגיימינג. וזה הגיוני. יש כמויות של שחקנים

שמדווחים על כרטיסי מסך כגון 970\1060\480 ולא נכנסים לסטטיסטיקה בסטים עצמה. מכיסים אותם תחת כרטיסי מסך,

ולא תחת רזולוציה. ככה שהמספר אמור* להיות גבוה יותר.

כבר טענתי, ואמשיך לדבוק בזה עד שיקרה משהו אחר שיוכיח לי אחרת ( ההשקה של Turing ממש לא עשתה את זה ),

שמעבר חד ל 4k יהיה כאשר יצאו קונסולות משחקים ש ה native שלהם, זה 4k. ככל הנראה 2020-2021.

וגם זה לא אומר ש fhd ימות, אבל המעבר עלול להיות בלתי נמנע ובהיקפים הרבה יותר גדולים. 

אני הראשון שיעבור ל 4k כאשר המחיר והתועלת בגיימינג יצדיקו את זה.

הקונסולות ממזמן הן לא נותנות הטון בכל הקשור לטופ של הגיימינג (high end) ולמעשה הן מדדות לאחר ה ומנסות לחקות אותו.

uhd יהיה רווחת הכלל כאשר ייצאו מסכים זולים וטובים, כמו שהיום ב 600-800 שקל אפשר לקנות מסך איכותי ל fhd, ובנוסף יהיו חזקים מספקים וזולים מספיק, ברמה של 1060-1050 שיהיו מוסגלים באמת לדחוף uhd בהגדרות high את המשחקים שיהיו באותה עת בשוק.

כרגע זה לא המצב, שכאמור הכרטיס הראשון שאולי יהיה מסוגל לספק קצב קבוע של 60 פריימים על Uhd יהיה כרטיס של 6000 שקל.

רק תסתכל על הסקר חומרה של ואלה עוד אנשים שלרוב יש להם כסף ולעיתים משלמים על משחקים, המחשב הממוצע הוא 4 ליבות ללא ht, ראם 8 ג'גה, וכרטיס מסך mid range, ורזולוציה fhd, מה שמעורר שאלה על כל המערכות התקציביות שדוחפים להן פה בפורום 16 ג'גה ראם (לא מעביר ביקורת רק מעלה תהייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...