השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

הנה , NV משחררת השוואה בין GTX2080 ל GTX1080.

http://www.redgamingtech.com/nvidia-publishes-rtx-2080-vs-gtx-1080-benchmarks-4k-60fps-is-here/

פי 2 ביצועים במשחקים בלי RT. מרשים מאד , אבל המחיר....

GTX1080 עולה היום 450$

GTX2080 עולה 800$

פי 2 בביצועים וכמעט פי 2 במחיר.

כבר עדיף לקנות 1080TI שאפשר למצוא היום ב 670$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שיפור יפה מאוד ועוד יותר יפה ומעניין זה איך הם השיגו את זה.
הכל בזכות ניצול יכולות DEEP LEARNING של טורינג. הם מרנדרים ומחשבים הכל עבור רזולוציה נמוכה ועושים UPSACLING מתוחכם ל- והכל בזמן אמת, ברמת הפריים הבודד. DLSS=DEEP LEARNING SUPERSAMPLING
ללא אותו קסם השיפור קטן יותר, בסביבות 30-50%, שגם זה יפה מאוד אך בכלל לא שווה תוספת מחיר של פי 2..
אבל זה העתיד, בזה אין ספק. צריכה להתחיל לזוז בכיוון ומהר, מאוד מהר.

GeForce-RTX-2080-Vs-GTX-1080-Performance-Benchmark.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפתיע אם אומר שאני חושב אחרת ?    :)

ואם, כבר, השאלה היא אחרת - 

האם סדרת 20 יכולה לעשות דברים שסדרת 10 לא יכולה ?

התשובה היא כן.

האם זה שווה את הכסף - זה כבר עניין העדפות אישיות.

הפואנטה די ברורה, ואני גם מבין אותה ואף ביטאתי אותה במישור של -

לא רוצה עוד ביצועים, תביאו לי את הנוכחיים בחצי מחיר.

נו, מה לעשות, זה לא בדיוק מתאים לבעלי המניות .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מחיר השקה , זה המחירים. 800$ זה מחיר ה FE וכל ה AIB התישרו למחיר הזה.

יש לכרטיס MSRP של 700$ ואף אחד לא ימכור אותו במחיר הזה. אולי נראה כרטיסים ב 750$.

אין שום סיבה שבעולם שכרטיס כזה יהיה יותר יקר מ 1080TI , במיוחד כשיש לו 3 גיגה פחות שחוסך לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

מחירי השקה.

זה תמיד יורד תוך כמה שבועות.

אלה אם איזה גאון ירתום את טורינג לעשות כסף ווירטואלי ואז יהיה הייפ מטורף כמו השנה וחצי האחרונות שניפחו מחירים מעבר לכל פרופורציה...
והמחיר לא ירד כך כך מהר אלה אם פשוט לא יהיו קונים בחצי שנה הקרובה.
ההייפ גדול מדי ו NV חזקה מדי ובלי שמץ תחרות שתאתגר אותה.

@naki זה ביצועי 2080 כאשר הכל מנורמל לביצועי 1080 שהוא על 1 בכל המשחקים (או 100%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי צפויות ביקורות ? חודש הבא ? 

הטבלה שפורסמה של יחס 1:1 בין 1080 ל 2080 באתרי חומרה השונים, ובסופו של דבר התמונה הגיעה גם לדיון הזה

היא מאוד שיווקית. לקחת את זה בחשבון. לא מדברים פה על מספרים, לא על רזולוציות, לא על הגדרות, משחקים

שנבחרו, וכו'. במקרה הכי אופטימי יש פה גם טוב וגם רע.

אני רשמית מפסיק עם הרעשים בנושא עד לביקורות. גיבשתי דיעות לגבי בעיקר ואני מקווה להיות מופתע

בביקורות.

ציטוט של omertgm

והמחיר לא ירד כך כך מהר אלה אם פשוט לא יהיו קונים בחצי שנה הקרובה.

אני מניח שיהיו קונים. כבר יש הזמנות מוקדמות. לא חסר אנשים עם כסף, פריקים של ביצועים, אנשים שרוכשים כל דור ויהי מה, וכו'.

המחירים של סדרה 10 מאז ההשקה לא ירדו בסופו של דבר לטווח שאפשר לקרוא לו סביר. מי שתפס ( כמוני ) את הדיל בזמן, רכש

במחירים ש NV במקור פירסמו. הרבה אנשים, שילמו ביוקר.

גם אם תהיה עוד חצי שנה ירידה, לאן זה ירד ? המחיר הנתון היום בשמיים, גם ירידה תשאיר אותו גבוה מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם שאפו ל Se7en שעושה פה סדר ותענוג לקרוא את ההודעות שלו :)

יש משהו שלא מעט אנשים שוכחים שכבר לפני יותר משנה וחצי אמרו שליבות הטיורינג (אם אני לא טועה הם דיברו על טיורינג) יהיו מאוד יקרות ולכן באותה נקודה הם לא שיחררו אותם לצרכנים.

וככל שאני קורא יותר על הליבות אני מבין שלמעשה אנחנו מקבלים יותר מסתם גראפית משודרגת, אולי המחיר המנופח הוא לא מוצדק אבל זה נראה שאנחנו מקבלים תכונות שהיו עד כה אופיניות לכרטיסים מהסדרה המקצועית.

כרגע אין סיבה להתעצבן על המחירים, לא עד שנראה מבחנים מסודרים שכוללים RT ומבחנים שלא כוללים RT שנבין מה באמת אנחנו קונים. וכם עם ה 2070 לא יצליח לדחוף 60 fps fhd עם RT אז מבחינתי זה סוג של ביזיון וכישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה נובע מעצבים, אלא יותר מבלבול לגבי ההשקה. וכך זה צריך להרגיש.

מצד אחד חתיכת התקדמות וכו'.. מקפצה משמעותית שמגבים אותה הרבה מאוד תגובות של משתמשים שונים כל אחד

העלה נקודות כאלה ואחרות.

מצד שני אכזבה בגלל מחירים משוגעים וגילויים כאלה ואחרים לגבי משחקים, רזולוציות, RT וכדומה.

תקוותנו עם 🤣

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...