השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של lompy

הנה עוד קצת פרטים לצנן פה את ההתלהבות

הכרטיס הכי יקר בסידרה ה 2080TI שעולה יותר מ 1000$ לא מסוגל לתת 60FPS ב 1080P כש RT דלוק.

גם אם זה מחלות ילדות של ה SDK ובעיות דרוורים , תשכחו מ RT ברזולוציה שמעל ל FHD.

זה ברור מאליו. בדיוק הסיבה שציננתי התלהבות, ואני ממשיך באותו מסלול.

זה למה גם יש את האופציה לקחת שני כרטיסים כאלה שיעלו בין 10,000 ל 12,000 כזוג, למי שירצה לקבל RT ב בפריימים יציבים.

כמובן על מסך 60.

ייקח לכל ההתלהבות כמה שבועות לדעוך, עד הבנצי'ם הרשמיים. 

כל ההשקה הזו מרשימה מאוד, זה פשוט מתבקש לשים את הקלפים על השולחן ולהגיד בקול רם שזה לא ורוד כמו שחושבים.

מצד שני הלוואי ו היו קרובים בכלל לסטטוס שנמצאים בו היום NV. בני ז***** הם פשוט לא נחים הירוקים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של coch

רחוק מלהיות נכון מה שאתה אומר. וזה לא משנה שזה מודגש. 

רזולוציות זה מה שיביא את הקפיצה הבאה בגיימינג. זה מה שמעניין. "מתי נעבור ל 4k להמונים ?" 

זו המקפצה שגיימרים מחכים לה, כמו שפעם 1024X768 היה מקפצה, סטנדרט והיום - לא רלוונטי.

פיזיקס לא בדיחה מבחינת הפיתוח, אין סיכוי שתראה אותי מזלזל באנשי פיתוח מוכשרים.

מה שבדיחה בסופו של דבר ( אולי אתה לא זוכר ? ) זה שהיה את אותו הייפ סביב פיזיקס. רוב הגיימרים,

לא משתמשים בזה. בנוסף, זה משהו שקיים עד היום אצל NV. זה לא מרשים, זה פונקציה שנותנת עוד הרס על המסך.

RTX עובד על אותו עיקרון. הטמעה של אפקטים. מה מהפכני בזה בגיימינג ? הדבר היחיד ששונה פה זה השבב שייעודי

לזה, כמו שכתבתי בתגובה הקודמת. 

בכל הנוגע ל 4k - תיקח רגע לחשוב על זה. גיימינג הוא להמונים, RTX זה קונספט מגניב וכל הכבוד להם אבל אין פה 

משהו שמשדר "לכולם". לכן, אותו רעיון כמו פיזיקס. 

בגלל שאתה בשנת 2018, מתקדמים טכנולוגית קדימה - אז ההצגה המוצלחת הזו גורמת לאנשים לחשוב שאלוהים ישמור

איזה מדהים זה ויזואלית.. מה אתם שפויים ? מישהו פה שיחק ב 4k וויצ'ר 3 ? שיחק אנדרומדה ? מטרו ? לא צריך RTX

כדי שהלסת תיפול. מידול וארטיסטיקה הם הרבה יותר חשובים בשורה התחתונה מכל הדברים האלה. 

מה אתה מעדיף ? להפעיל RTX ולקבל מה שאתה מקבל, או לשחק ב 4k על גרפיקה מלאה עם מסך איכותי בסכומים

שנחשבים היום למיינסטרים ? זו הקפיצה האמיתית שהיא תגיע.

אני לא נכנס אפילו לשוק המקצועי, זה לא התחום שלי. אפשרי ששם מה שקיבלנו ב show הזה מהפכני ומפיל לסתות. אין לי 

דיעה בתחום הזה. גיימינג, מה לעשות - אני שם מעל 20 שנה.

לא רק שאינטל עתידית להיכנס לתחום, נראה לי שכל "החוששים" למיניהם שחושבים ש AMD יסגרו שערים מחר

צריכים ללכת לשתות כוס קפה של בוקר. AMD לא יישארו מחוץ למשחק. וכן, כל הכבוד ל NV.. הם שחקנים

חזקים, המחירים שלהם מופקעים וזה מובן.

בתור מפתח משחקים לשעבר אני יכול להגיד לך שלא משתמשים ככ בפיזיקס היא כי רוב המנועים הטמיעו גרסת CPU של מנוע הפיזיקס והמעבדים באותה תקופה אכלו את זה יופי.

אז עדיף לפנות את כרטיס המסך לגראפיקה.

הנה בנצ'מרק שכתבתי לפני כמה שנים על מנוע יוניטי עם גרסת מעבד של פיזיקס וזה עבד מושלם.

http://forum.notebookreview.com/threads/ballbench-physics-based-benchmark.761574/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

בתור מפתח משחקים לשעבר אני יכול להגיד לך שלא משתמשים ככ בפיזיקס היא כי רוב המנועים הטמיעו גרסת CPU של מנוע הפיזיקס והמעבדים באותה תקופה אכלו את זה יופי.

אז עדיף לפנות את כרטיס המסך לגראפיקה.

הנה בנצ'מרק שכתבתי לפני כמה שנים על מנוע יוניטי עם גרסת מעבד של פיזיקס וזה עבד מושלם.

נחמד לדעת. 

אני דווקא בא ומגיב בדיון הזה כאחד שמשחק עשרות משחקים בשנה, מעל שני עשורים. אני לא מפתח, או איש מקצוע בתחום הזה.

אף פעם לא השתמשתי בפיצ'ר הזה, הרגיש לי מיותר מנקודת מבט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי כשאמרתי שפיזיקס לא דומה ל - RT ולהיפך.

הרי אין מצב שמעבדים של היום יאכלו את RT כמו שנעשה עם פיזיקס.

שלא לדבר על כך  ש ל - יש השלכות מרחיקות לכת הרבה יותר משהיו בזמנו לפיזיקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

^^^

כי לא הרגשת הבדל אף פעם.

המעבד אכל את הפיזיקס בלי מלח.

לא חושב שהבנת אותי.

הבדל מבחינה ויזואלית בזמן-אמת שאני משחק. עזוב ביצועים במחשב עם מעבד מודרני ( i7 7700K מומהר ), לא רלוונטי.

אני מתחילת הדיון מדבר על ההיבט הויזואלי. תמיד אטען שהגדרות מלאות ב במשחקים שיש כשרון ארטיסטי מאחורי

הקלעים, דבר יותר חשוב פי כמה מכל הפיצ'רים האלה. לכן פיזיקס ויזואלית, אף פעם לא עניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

^^^

אתה לא הבנת אותי.

נהנית מכל היכולות של מנוע הפיזיקס במלואן!

רק שזה חושב על ה-CPU.

וכך עד היום.

למה שתרגיש הבדל?

אם אני לא מפעיל פיזיקה במשחק. כלומר, זה במצב OFF בתפריט ההגדרות,

מה עובד ברקע ? 

אולי לא הבנתי אותך, אני מנסה להגיע לשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

כשהאופציה כבויה אצליך, אובייקטים עם ריג'יד בודי בסצנה מגיבים לגרביטציה?...מתנגשים?...כשיש פיצוץ הם עפים לפי הכח והכיוון?

אז הפיזיקס עובד במלואו רק החישובים נעשים על המעבד.

הפעלת האופציה בסך הכל מעבירה את החישובים מהמעבד לכרטיס מסך תומך מה שחסך באותם ימים מהמעבד.

ומאד מהר גם הפך לא רלבנטי.

תחשוב כמפתח משחקים מה עושים אם אין כרטיס תומך אז לא יוכלו להשתמש במשחק חלק גדול מהגיימרים ותפסיד קהל יעד למשחק.

לקחו את מנוע פיזיקס של והסבו אותו כדי שיהיה FALL BACK למחשבים ללא כרטיס תומך.

ככה זה התחיל.

הפיזיקס עובד מצויין על המעבד בטח ובטח היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

שלא לדבר על כך  ש ל - RTX יש השלכות מרחיקות לכת הרבה יותר משהיו בזמנו לפיזיקס.

כפועל יוצא מכל מה שנאמר לעיל לא נותר לי אלא להסכים לאמירה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

כפועל יוצא מכל מה שנאמר לעיל לא נותר לי אלא להסכים לאמירה זו.

ציטוט של askme

שלא לדבר על כך  ש ל - RTX יש השלכות מרחיקות לכת הרבה יותר משהיו בזמנו לפיזיקס.

השלכות אכן מרחיקות לכת. להשתמש ב RT, שעבור משחקים הוא סהכ עוד EYE CANDY, דורש כוח עיבוד עצום שאפשרי רק על מפלצתי יקר לייצור וזולל חשמל.
הוא גם בטח דורש להתפשר על הגדרות אחרות ואם זה כולל רזולוציה זה אומר דרשני גדול מהדהד.
מקווה ש NV מצאו איזה טריק שמאפשר לכבות חלק ניכר מהליבה אם מכבים RT ובתמורה לקבל OC גבוה יותר וביצועים גבוהים יותר. אחרת שימוש בכרטיסי RTX בכל משחק שלא מנצל RT יהפכו למוצר זולל חשמל שלא לצורך. בדומה למה שקורה עם הכרטיסים של כיום (אם כי אצלם זה מסיבות אחרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...