השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

ציטוט של askme

אולי כן, אולי לא !

עוד לא ראינו בנצ' אחד, למה סתם לקפוץ למסקנות ?

אולי אתה צודק, ואולי לא .

הופרחו כאן מספיק שטויות בימים האחרונים,

כי ככה זה שנכנסים להשערות ומידע חלקי וחלקי תמונה.

תמתינו, עוד קצת.

זה לא עניין של מסקנות , נוידיה עורכים ארוע חשיפה בכנס של גימרים ולא חושפים , לא את ה SKU ולא את הביצועים במשחקים , זה פשוט הזוי.

אם היה להם במה להתגאות אז הם היו חושפים את הכל, כנראה שאין שם בשורה גדולה והם לא רוצים להסיט תשומת הלב מההייפ שהם מנסים לבנות סביב RT. (שוב , באמת באמת מקווה שאני טועה)

ציטוט של askme

חחח

כמו שאמרו כאן שאין מצב שהכרטיסים ייצאו לפני ינואר / פברואר ?

לא די עם הנבואות ? 

אין לי מושג על מה אתה מדבר, גם אני דיברתי על זה וגם פורסם פה באתר כבר לפני יותר מחצי שנה שההשקה תיהיה באוגוסט

ואפילו המלצתי לאנשים לחכות עם קניה של מחשב חדש עד שהתמונה תתבהר.

לא מדובר פה בנבואות, שוק הגימנייג מורכב מקונסולות ו ומתוך נתח השוק של ה רק לחלק קטן יש כרטיסי HIGH END.

גם אם יתחילו לצאת פה ושם משחקים שתומכים ב RT זה יהיה רלונטי לפלח שוק יחסית קטן של גימרים.

יקח הרבה זמן עד זה יהפוך למינסטרים , במיוחד במחירים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

זה לא עניין של מסקנות , נוידיה עורכים ארוע חשיפה בכנס של גימרים ולא חושפים , לא את ה SKU ולא את הביצועים במשחקים , זה פשוט הזוי.

אם היה להם במה להתגאות אז הם היו חושפים את הכל, כנראה שאין שם בשורה גדולה והם לא רוצים להסיט תשומת הלב מההייפ שהם מנסים לבנות סביב RT.

לא מדובר פה בנבואות, שוק הגימנייג מורכב מקונסולות ו PC ומתוך נתח השוק של ה PC רק לחלק קטן יש כרטיסי HIGH END.

גם אם יתחילו לצאת פה ושם משחקים שתומכים ב RT זה יהיה רלונטי לפלח שוק יחסית קטן של גימרים.

יקח הרבה זמן עד זה יהפוך למינסטרים , במיוחד במחירים האילו.

לגבי הטענה הראשונה אני מסכים, אבל לא קופץ למסקנות מחכה למבחנים.

לגבי הטענה השנייה מהר מאוד אני מאמין זה ייכנס גם לכרטיסי x060 x050 או בדור או בזה שאחריו, אך סביר להניח כבר בדור הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

לגבי הטענה השנייה מהר מאוד אני מאמין זה ייכנס גם לכרטיסי x060 x050 או בדור או בזה שאחריו, אך סביר להניח כבר בדור הנוכחי. 

שוב לפי שמועות כמובן , כנראה שכרטיסים מתחת ל 2070 לא יקבלו את RT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

שוב לפי שמועות כמובן , כנראה שכרטיסים מתחת ל 2070 לא יקבלו את RT.

כן שמעתי שמועה שסדרת gtx תשאר סדרה נמוכה כביכול, אחרי היום לא יודע למה להאמין חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מדובר בהבדלי השקפות.

בכל מקרה, אין טעם לעלות על בריקדות על דברים שהכי הרבה שיש לגביהם זה השערות.

יהיו מנומקות או מופרכות ככל שיהיו, הן עדיין השערות. נחכה ונראה.

ציטוט של lompy

אין לי מושג על מה אתה מדבר

עזוב. דיברו גם דיברו איך שציינתי.

אז זה לא אתה ( וכי אמרתי שכן ? ) ולא אני, אבל כל שאר התאורתיקנים

והמבינים והמלומדים, כן אמרו.

לרענן את זיכרונך יותר - לא יספיקו להכין את הוופרים בזמן, ויש תהליכים

כאלה ואחרים ושאר בבל"ט פסבדו מדעי / הייטקי. תבין לבד. אמרו.

אבל, זה לא חשוב בכלל כרגע.

לא אתווכח איתך על עתיד. לא יודע.

נחיה ונראה.  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GN עשו כתבה

https://www.gamersnexus.net/news-pc/3355-official-nvidia-rtx-2080-ti-2080-specs-price-release

תראו אתה המחירים ש GA פירסמה , פשוט טירוף. לא קרוב למחרים שנחשפו במצגת

וגם הוא חושף את ה SKU וכמו חשבתי הוא פשוט שיקר במצגת , ה SKU שפורסמו בימים האחרונים מדויקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDA מזכירה את לפני כמה שנים כשאין תחרות הצרכן מפסיד..

אז הRTX 2080 TI יעלה כאן בארץ 5000 ש"ח מזל שלא מכרת את הGTX 1080 TI שלי 😁

לגבי הטכנולוגיה שמביא למשחקים סתם לא שווה את הכסף כי אין משחקים תומכים חוץ מBATTLEFEILD V /shadow of the ...

צריך לראות אם המשחקים בעתיד הולכים לאמץ , וגם חשוב לציין כי עד שיהיה משחקים חדשים כרטיסי מסך  7NM בשנה הבאה יהיו זמינים לרכישה  בשנת 2019.

וסיבר להנייח בעוד חצי שנה NVIDA תוריד את מחירי כרטיסי מסך ...

בהצלחה למי שרוכש את 2080TI 🤣

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר לא משתלם לקנות מחשב, עדיף קונסולה. 800 900 שקל מארזים מאוד יקרים מסכים גם מאוד יקרים 2000 3000 אלף למסך שפעם היינו משלמים גג 1000 שקל, מעבדים גם התייקרו גם הלוחות אם התייקרו בעשור הזה, הפינלה במחיר אסטרונומי, הגיע הזמן להחרים ולעבור לקנסולות השתן עלה להם למוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו כאן, דוחפת פרמיה של 500$ (!) בהשוואה לדור קודם של xx80ti בתמורה ל-die ששליש ממנה הוא בעיקר שאיפות, תקווה שהתקן שלהם יאומץ בתעשייה בעתיד הקרוב.  (אפילו Adobe שהיא מונופול דה פאקטו מתקשה להגיע לאימוץ תקנים שלה לעריכת , ע"ע quicksync). עד שנראה RT בתור מיינסטרים, אם בכלל, כבר נראה 3080 ו-4080. קפיטליזם במיטבו.

לא סתם זאת פעם ראשונה (אני חושב) שהתחמקו מלתת השוואות ביצועים לדור הקודם בהשקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

@coch -

אתה מתייחס לרזולוציות. שזה גם חשוב.

אני מדבר על יותר עומק ( כפי הבנתי ) וההשלכות של הטכנ'.

נכון, עכשיו פיזיקס נראה בדיחה, אבל בזמנו זה היה השיא.

עמודים התעקמו וזכוכיות נשברו ! וואו ! כמה שזה איטייז ...

ההשוואה בין PhysX  ל - RTX  עושה עוול לאחרון,

כי זה הרבה הרבה יותר מ - PhysX.

רחוק מלהיות נכון מה שאתה אומר. וזה לא משנה שזה מודגש. 

רזולוציות זה מה שיביא את הקפיצה הבאה בגיימינג. זה מה שמעניין. "מתי נעבור ל להמונים ?" 

זו המקפצה שגיימרים מחכים לה, כמו שפעם 1024X768 היה מקפצה, סטנדרט והיום - לא רלוונטי.

פיזיקס לא בדיחה מבחינת הפיתוח, אין סיכוי שתראה אותי מזלזל באנשי מוכשרים.

מה שבדיחה בסופו של דבר ( אולי אתה לא זוכר ? ) זה שהיה את אותו הייפ סביב פיזיקס. רוב הגיימרים,

לא משתמשים בזה. בנוסף, זה משהו שקיים עד היום אצל NV. זה לא מרשים, זה פונקציה שנותנת עוד הרס על המסך.

RTX עובד על אותו עיקרון. הטמעה של אפקטים. מה מהפכני בזה בגיימינג ? הדבר היחיד ששונה פה זה השבב שייעודי

לזה, כמו שכתבתי בתגובה הקודמת. 

בכל הנוגע ל - תיקח רגע לחשוב על זה. גיימינג הוא להמונים, זה קונספט מגניב וכל הכבוד להם אבל אין פה 

משהו שמשדר "לכולם". לכן, אותו רעיון כמו פיזיקס. 

בגלל שאתה בשנת 2018, מתקדמים טכנולוגית קדימה - אז ההצגה המוצלחת הזו גורמת לאנשים לחשוב שאלוהים ישמור

איזה מדהים זה ויזואלית.. מה אתם שפויים ? מישהו פה שיחק ב וויצ'ר 3 ? שיחק אנדרומדה ? מטרו ? לא צריך RTX

כדי שהלסת תיפול. מידול וארטיסטיקה הם הרבה יותר חשובים בשורה התחתונה מכל הדברים האלה. 

מה אתה מעדיף ? להפעיל RTX ולקבל מה שאתה מקבל, או לשחק ב על גרפיקה מלאה עם מסך איכותי בסכומים

שנחשבים היום למיינסטרים ? זו הקפיצה האמיתית שהיא תגיע.

אני לא נכנס אפילו לשוק המקצועי, זה לא התחום שלי. אפשרי ששם מה שקיבלנו ב show הזה מהפכני ומפיל לסתות. אין לי 

דיעה בתחום הזה. גיימינג, מה לעשות - אני שם מעל 20 שנה.

לא רק שאינטל עתידית להיכנס לתחום, נראה לי שכל "החוששים" למיניהם שחושבים ש יסגרו שערים מחר

צריכים ללכת לשתות כוס קפה של בוקר. לא יישארו מחוץ למשחק. וכן, כל הכבוד ל NV.. הם שחקנים

חזקים, המחירים שלהם מופקעים וזה מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין של כרגע אין שום סיבה ליצור מוצר שהוא בהרבה יותר טוב ממה שיש למתחרות, הם יעדיפו להגיע להגמוניה שיש לאינטל בשוק המעבדים מאשר לחרב לחלוטין את התחרות כי אז הם יוכרזו מונופול.

החטיבה הגראפית של כרגע לא מהווה תחרות אמיתית אבל הם עדיין קיימים ואני לא אתפלא אם הם יצליחו להפתיע אך המצב שנוצר הוא בעייתי עבורם.

מכיוון שnvidia היא עדיין לא מונופול אז אף אחד לא עוצר אותה מהלכניס עוד תקנים ולפתח כלים למפתחים שלמעשה יוצרים סוג של בלעדיות והכרטיסים מבית בסוף נותנים תוצאות טובות יותר כי המשחקים תפורים יותר טוב עבורם.

אני מניח ש Nvidia כרגע מסתכלים בחשש על 2020 התאריך שבו אינטל אמורה להיכנס לשוק העיבוד הגראפי, סביר להניח שהפעם אינטל כן תצליח להיכנס ליצור סוג של דריסת רגל, אם אכן אינטל תכנס לשוק ונגיע למצב של החלפת מהלומות ושיחרור כרטיסים גראפיים בתכיפות גבוהה יותר מבית שתי הענקיות אני חושש ש תשאר מאחור.

ציטוט של coch

מה אתה מעדיף ? להפעיל RTX ולקבל מה שאתה מקבל, או לשחק ב 4k על גרפיקה מלאה עם מסך איכותי בסכומים

שנחשבים היום למיינסטרים ? זו הקפיצה האמיתית שהיא תגיע.

זה חלום ואכן זאת הקפיצה שרוב הגיימרים מחכים לה, לצערי ייקח לפחות עוד שניים שלושה דורות לפחות עד שכרטיס מסוג x060 יהיה מסוגל להריץ Uhd.

אבל מעקב קרניים זה חלק מתהליך שבסופו אנחנו נגיע לפוטו ריאליזם מלא, אולי זה לא ימומש בדמות התקן של אבל זה מגיע, ופיזיקס? אולי זה ספציפית כשל אבל זה בסופו של דבר יהיה חלק מהמשחק.

בסוף נקבל משחק עם פוטוריאלזם מלא וכאלה שעובדים לפי חוקי הפיזיקה מה שפעם היה בגדר חלום וסימולציות שרק יכלו לבצע יגיע העת שבה כרטיס בודד יבצע את כל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@coch - לא ראיתי טעם להביא את כל הציטוט. :)

נדמה לי שאתה מפספס כאן איזו נקודה.

נעזוב כרגע את פיזיקס, אין לי כרונולוגית ממש מה לזכור מזה ...

כן, התלהבו ממנו ותלו בו תקוות והכל נכון, אבל בתכל'ס, 

כל מה שפיזיקס נתן כתוספת בכרטיס נוסף, כבר מזמן ישנו בכרטיסים עצמם.

לעומת כל זה, ה - הוא לא איזה פאטצ' או שיכבה נוספת

למתחולל על המסך, אלא "הביפנוכו" של בניית משחק.

וכזה, שאם להאמין לנאמר אתמול, דווקא מזרז את בנייתם ( של המשחקים ).

ובקשר ל - - כל התצוגות וההצגות וההדגמות אתמול נעשו על ובראיית כמינימום

העכשווי וההכרחי. זה היה יוצא דבילי, לא פחות, להתגאות בכל התצוגה על FHD.

אז על מה תלונתך ?

המחיר ? שיהיה כמו עכשיו, לפני ה - ? זה לא ריאלי.

10 שנות , מישהו צריך לשלם על זה.

לא פייר ? גם נכון.

לעומת זה, יש כאן פריצת דרך טכנולוגית, הרבה יותר מורכבת ומאתגרת מהפיזיקס בזמנו.

לכן אני אומר שלא צודק / נכון להזכירם בכפיפה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...