השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 35 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרטונים על כמה היא חברה רשעית עם כאלה בולטות בתמונת הסרטון זוכים להמון צפיות, אפילו מצד ערוצים אנונימיים...

אני במקצוע הלא נכון

התשובה היותר רצינית היא שהיו כרטיסי רפרנס במחיר רפרנס אחרי בעית המחסור של סדרה 10. יתכן שזה יהיה המצב עם .

האם המחירים האלו כברירת מחדל הוגנים? לדעתי לא ממש, אבל זה נושא אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

סרטונים על כמה NVIDIA היא חברה רשעית עם תמונות כאלה בולטות בתמונת הסרטון זוכים להמון צפיות, אפילו מצד ערוצים אנונימיים...

אני במקצוע הלא נכון

מצד שני אם הקשבת לוידאו אתה לא יכול לבטל את הטענות שלו שברובן נכונות - וממש מטרידות בעיקר לנו כצרכנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה מטריד אבל אין פה שום דבר חדש , מדובר במונופול וככזה כך הוא מתנהג.

הוא יכול לקבוע גם את המחיר וגם את כמות הכרטיסים בשוק ככה שהוא יעשה מקסימום רווח וזה בדיוק מה שהם עושים.

הדבר היחידי שאתה יכול וצריך לעשות כצרכן זה פשוט לא לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

ברור שזה מטריד אבל אין פה שום דבר חדש , מדובר במונופול וככזה כך הוא מתנהג.

הוא יכול לקבוע גם את המחיר וגם את כמות הכרטיסים בשוק ככה שהוא יעשה מקסימום רווח וזה בדיוק מה שהם עושים.

הדבר היחידי שאתה יכול וצריך לעשות כצרכן זה פשוט לא לקנות.

בדיוק.

ככה פשוט.

מה הלחץ גם?

כמפתח אני מבין את הצורך לשים את היד על הטכנולוגיה הכי חדשה כדי לא להשאר מאחור כשהטכנולוגיה תהפוך מיינסטרים.

אבל כצרכן?

עד שזה לא מגביל אותי, למה לשדרג?

ציטוט של huber

lompy - אני ואתה מבינים את זה, שאר הצרכנים כנראה לא, פשוט תסתכל כמה מהר נעלמו היחידות שהוקצו ל PRE-ORDER.

יש אנשים שפשוט חייבים.

ויכולים גם להרשות את זה.

שיבושם.

יש מחיר לאימוץ מוקדם.

תמיד.

לשאר הצרכנים הזמן פותר את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של huber

lompy - אני ואתה מבינים את זה, שאר הצרכנים כנראה לא, פשוט תסתכל כמה מהר נעלמו היחידות שהוקצו ל PRE-ORDER.

אף אחד לא יודע כמה יחידות הוקצו.

לפי מה שאני קורא ושומע ההיצע של הכרטיסים מהסדרה החדשה די מוגבל.

אני מניח שהם מיצרים כמות מוגבלת של כרטיסים לפלח השוק שמוכן להוציא סכומים כאלה.

עובדתית רוב הגימרים לא קונים כרטיסי HIGH END , זה שמור לפלח מסויים שמוכן להוציא כל סכום וכנראה כסף זה לא הבעיה שלו בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האירוע הוא לא אפוקליפטי והחגיגה של לא צפויה להמשך זמן רב. בין אם מדובר בצעדים רגולטורים או מצד מתחרות, כרגע יש משולש שנלחם על גרפיקה. כשדור 7 ננומטר יכנס לפועל אני סבור שדברים שוב יתערבבו בשוק

כרגע כרטיסי רדאון רבים מתחילים לרדת במחיר. אני רוצה לראות איך תשאר אפאטית לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד מקווה (בשביל כל העולם תכלס') של- יש גם איזו ביצת זהב דומה שדוגרים עליה איזה עשור.

כי אם לא לקחה את כל הקופה.

ובכל התחומים.

חוץ מהת'רדריפרים שהם מאדרפאקרס אמיתיים (תחת בכל אופן) ותאמינו או לא שאני לא עושה ריסטרארט אף פעם (כבר יותר משנה).

ויש לי 30 כאלו :cool2:

מקווה שיש להם גם איזה שפן ל-.

שבת שלום חברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

אחד מחוקי השוק הכי בסיסייים.

עלותו של מוצר היא המקסימום שהלקוח מוכן לשלם.

וזהו פחות או יותר.

ההגדרה הנכונה היא:

מחירו של מוצר בשוק משוכלל, היא "המקסימום רווח שגובה המוכר על סך מכירות כלל סחורתו".

מקסימום רווח, מחושבת לפי:

הרווח ליחידה, כפול כמות היחידות שנמכרו סה"כ.

"המקסימום שמוכן לשלם כל צרכן", הרי שונה מצרכן אחד לצרכן אחר, ואילו נלך על הצרכן הבודד

שמוכן לשלם הכי הרבה, אז נמכור רק מוצר אחד. ואז כנראה שהרווח שלנו יהיה זעום במקרה שכזה.

לכן מה שעושים, זה בונים את עקומת הביקוש:

בעקומה זו, ככל שהמחיר יורד, הרי יותר ויותר צרכנים מצטרפים לערימה הכוללת של צרכנים שמוכנים

לרכוש את המוצר. קרי סך הביקוש המצרפי עולה.

באיזה שהוא שלב, ככל שהמחיר ממשיך לרדת ולכן כמות הצרכנים שמוכנים לרכוש אותו עולה,

גם הרווח ליחידה יורד, אלא שבקצב מהיר יותר מכמות המצטרפים החדשה.

לכן כדי למצוא את נקודת האידיליה, מה שנקרא רווח מקסימלי מצרפי כולל למוכר, מייצרים את עקומת

הביקוש, ואת עקומת הרווח במקביל לה. מרכיבים משוואה שמשלבת את האחד בשני, גוזרים, ובנקודה

שבה הנגזרת מתאפסת, מתקבלת נקודת האופטימום - שמייצגת את המחיר האופטימלי עבור המוכר.

לתורה הזו קוראים תמחור. כל מחלקת שווק וכלכלה בבתי עסק מייצרת את התמחור בכלים אלו.

לכן כשנראה מחיר של כרטיס מסך מסוים מבית נוידיה, הם עושים את החישוב המוזכר לעיל.

אם הוא יוצא מאד גבוה - לרוב הדבר מייצג את מה שמחלקת התמחיר שלהם חישבה בדקדקנות ומצאה,

כנקודה שבה הם מרוויחים את המקסימום האפשרי על כלל המלאי שלהם.

*התמחור פועל לטובת המוכר, לא לטובת הקונה. זו אקסיומה שחשוב לנו לזכור אותה.

ציטוט של se7en

מה הלחץ גם?

כמפתח אני מבין את הצורך לשים את היד על הטכנולוגיה הכי חדשה כדי לא להשאר מאחור כשהטכנולוגיה תהפוך מיינסטרים.

אבל כצרכן?

עד שזה לא מגביל אותי, למה לשדרג?

אכן,

אך לך תסביר זאת לצרכנים הדיוטים, שלא השכילו להתבגר ולהבין, שצרכנות היא גם לעבוד עם הראש ולא רק

עם הרגש והאימפולס הילדותי הרגעי. אנו רואים עולם שלם מלא "ילדים" (שהם מבוגרים בגילם) אינם נחים לרגע עם הכרטיס

האשראי, קוברים את עצמם עם הר של חובות בתשלומים בויזה לכמה שנים קדימה. ובעבור מה ? צריכה ותו לא.

לרגע אינם חושבים מה לגבי המחר, מה לגבי רכישת דירה, מה לגבי חתונה, מה לגבי ילדים, מה לגבי לצאת לפנסיה יום אחד.

ההבדל הגדול ביותר שמייצר את הפער בן האדם ליתר החיות, לרבות הקוף ממנו יצא, היא היכולת לתכנן קדימה לטווח ארוך.

וזה גם ההבדל בין אדם בוגר מנטאלית, לאדם שתקוע בשלב ילדותי - שאוכל כאן ועכשיו מבלי לחשוב לרגע אודות המחר.

כבר אמרנו - תכנון לטווח קצר לעומת תכנון לטווח ארוך. והוא ההבדל שחוזר כחוט השני, בין האנשים המצליחנים ליתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

האירוע הוא לא אפוקליפטי והחגיגה של NVIDIA לא צפויה להמשך זמן רב. בין אם מדובר בצעדים רגולטורים או מצד מתחרות, כרגע יש משולש שנלחם על גרפיקה. כשדור 7 ננומטר יכנס לפועל אני סבור שדברים שוב יתערבבו בשוק

כרגע כרטיסי רדאון רבים מתחילים לרדת במחיר. אני רוצה לראות איך NVIDIA תשאר אפאטית לזה

איזה משולש? מזמן לא בתחרות ודור 7 שלה שיוצא השנה ושנה הבאה מיועד לפי ההצהרות שלה עד היום לשוק העסקי בלבד, תיכנס רק עוד כשנתיים כנראה ולא בטוח בכלל שלשוק הגיימרים אלא כנראה לשוק העיסקי, כרגע אני לא מבין איך נווידיה לא מוגדרת כמונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lompy

אף אחד לא יודע כמה יחידות הוקצו.

לפי מה שאני קורא ושומע ההיצע של הכרטיסים מהסדרה החדשה די מוגבל.

אני מניח שהם מיצרים כמות מוגבלת של כרטיסים לפלח השוק שמוכן להוציא סכומים כאלה.

עובדתית רוב הגימרים לא קונים כרטיסי HIGH END , זה שמור לפלח מסויים שמוכן להוציא כל סכום וכנראה כסף זה לא הבעיה שלו בחיים.

לעיתים המחשבה שכסף זו אינה הבעיה של צרכנים כאלו כי הם שוחים בו, ולכן מרשים לעצמם לרכוש את המוצרים הכי יקרים,

אינה אלא טעות אופטית קלאסית, המבוססת על הנחה (לא מוצקה מספיק).

ישנם צרכנים רבים שכסף הוא אחת הבעיות הכי גדולות שלהם בחיים, בדיוק בגלל הצריכה - אמוק הצרכנות הבלתי נגמר

שמכניס אותם לחובות ואינם מבינים מהי מחלתם.

רוב רובו המכריע של אלו שרוכשים מוצרי צריכה יקרים, הם אלו שאין להם, אלו שחיים מהיד לפה, שרוכשים הכל באשראי ובכל

צורה שהם יכולים לגייס לשם כך כסף, מאמא, מאבא, מהחבר, מאשראי כלשהו...

אלו שחייבים להיות עם הגיפ' הכי נוצץ בשכונה (גם אם לא יורדים בכלל לשטח), עם הסמרטפון הכי חדש ויקר (גם אם כל מה

שהם עושים זה לחייג בטלפון לאמא ותו לא). מי שרוכש מוצרי צריכה יקרים, מנסה לרוב לפצות על צורך פסיכולוגי כלשהו ולנקר

את עייני הסביבה בבחינת "תראו יש לי. משמע אני במעמד".

משום שמעמד הוני אמיתי (או הצלחתי) אין להם.  מקווים שהניקור עיינים יצליח אכשהו לסוור את הסובבים לחשוב אחרת.

לעיתים אמוק הצריכה של ההכי יקר וחדש בשכונה, לא מגיע במטרה לנקר עיניים, אלא במטרה לענות על צורך אינדיוידואלי

אישי להרגיש שפינקו את עצמם עם ה- the best that there is. למה? ככה. לכך אין הסבר ראציונאלי שמניח את הדעת.

זהו ספוק צורך פסיכולוגי כלשהו שאינו ראציונאלי.

גם אנשים עם מחסור ברבדים אחרים, למשל כשל בהשגת זוגיות, או בהשגת חברים, המפוצה בוקטורים אחרים כאשר

צריכה היא אחת השיטות לפיצוי.

חכמים הם אלו שאינם מנקרים את העיניים, ששומרים את הכסף כנדרש. מי שבאמת יש לו, לרוב, יש לו בגלל שהוא אינו

מכלה את כספו על דברים שאינם נחוצים לו. או שמוציא את ממונו במסורה, מתוך מחשבה מעמיקה - מה הוא באמת

צריך וקונה לרוב עסקאות value.

זו תפיסת העולם שפיתחתי עם השנים הן כתוצאה מתצפיות סביב, והן שקראתי בספרים מחקריים בתחום הנדון

של הון צרכנות ומה שבינהם.

**יש חריגים כמובן לכאן ולכאן, אך להבנתי זו התפיסה הרווחת, אשר מייצגת את הממוצע הגדול בתפיסות הצרכניות המוזכרות.

לכן להערכתי הזהירה על פי המוסבר לעיל, הרוב הגדול של כרטיסי 2080ti במחיר 1200$ היחידה, מוצא את עצמו מגיע

למחשבם של כאלו שממש אינם צריכים אותו, וגם לכאלו שאינם יכולים להרשות לעצמם הוצאה בגובה 1200$ אם להיות לרגע

כנים עם עצמנו, אלא שכילו הם את אחרון הדולרים שבידם - או זה שהאשראי בויזה הרשה להם....

והכל על מנת להזמינו בהזמנה המוקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנה טובה לכולם 

משהו שכבר ידענו\שיערנו - 

https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-1000-series-to-sell-into-2019-likely-no-rtx-for-lower-end-cards.html

at least* leading to Q1 2019

במילים מנומסות יותר, בקיץ 2019 סביר להניח שעדיין יהיו שאריות של כרטיסי סדרה 10. אני זורק פה מה שאני חושב,

הם אמרו Q1.

שבוע טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוגשל אושר לאחרונה גם על ידי אנשי הפיננסים של . הם מסרו לאיזשהו עיתון ש"תחילה נשיק את כרטיסי ה-RTX". זה לא משאיר מקום לספק מה יגיע לאחר מכן. 2060 יהיה כנראה GTX.

וסתם גחמה קטנה - יום כיפור היקר, רציתי להביא לקוראי האתר ביקורת. אני מבין את חשיבותך רבות, אך תדע לך שאוכל... בזכותך... להגיש להם אותה כנראה רק לאחר מכן. אממ... הסליחה, כמובן. ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...