השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת - עמוד 28 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השקת ה-GeForce RTX 2080 Ti - עדכונים בזמן אמת

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 595
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של askme

תקרא במקור, זה פוסט אחד או שניים לפני שלי.

קשה לך ? או שאתה מנצל "חסינות" ומתחיל להספים על טעויות כתיב ?

כאילו אתה מעולם לא טעית בשום מילה.

בעצם, הרי אתה משכתב פיסקאות שלימות, 

ולא בגלל טעויות כתיב .....

^חבר יקר,

בוודאות אין לכותב שורות אלו חסינות מאומה. ואם הוא יעשה דברים שלא לעניין הפוגעים באופן מהותי בכבוד אחרים,

או חלילה יפעל באופן העובר על כללי נימוס סבירים, יתנו לו בראש, ולמרבה הפתעתך - יותר מאשר לך.   אך מדוע זה כך ?  

משום שאם יפנה מנהל לחבר הפורום nec עם הערה לסדר היום, הוא יעשה כן מתוך הבנה - שיש לו עם מי ומול מי לדבר.

הוא מטבע הדברים יצפה לקבל שיתוף פעולה הרמטי, וכמובן שיקבל כזה מיידית.

כי ככה עובד אדם נבון ונורמטיבי - הוא מציית לכללי האדמיניסטרציה כהיותו חלק מקבוצת קהילתית שיש בה סדר ותרבות דיון.

אך מצד שני "להעיר לך..."

ועוד אחרי שכבר ניסו זאת אין ספור פעמים, לרבות הרחקות (זמניות) מהפורום... לרבות תיוג היוזר הנוכחי שלך עם היוזר הקודם kakadu999,

הם (המנהלים) כבר הבינו שזהו קרב אבוד ופשוט ויתרו עליך (אינם נאבקים עוד). בבחינת זה מה יש, כאשר החופש והדמוקרטיה

מאפשרים לכל אחד (לרבות בעלי אתגר מנטאלי - ברמה כזו או אחרת כן), להיות שותפים לקבוצה (ואגב אני מאד בעד, לעולם לא להרחיק אף אחד

בגלל בעיות מנטאליות, לעולם). הטולרנטיות שלנו כחברה הינה ערך עליון - במיוחד של העם היהודי. אמנם זה לא אומר שלא "נסתלבט" פה ושם על

המאותגרים כן - אבל הכל במסגרת כללי ההומור הבריא של קבוצה מגובשת, ולעולם לא נחצה את גבולות האסור בעליל. כי אנחנו יודעים טוב מכך.

לכן אם יש למישהו חסינות "מהטמטום שלו עצמו", כך שמנהלי הפורום לא יתעסקו איתו עוד, זה דווקא מישהו אחר ולא nec

nec ממש אינו פטור ממאומה, ואבוי אם יעשו לו הנחות. אז שן רגוע.

אני רק מבקש דבר אחד, בשמי, ומעריך שזה גם בשם עוד כמה חברים שלנו פה אז pay attention:

נסה להפיק לקחים מהערות עבר של החברה הותיקים (ומה שאמרו לך בשעתו המנהלים),

שכן לתפיסתי אם באמת תשקיע בכך את האנרגיות והרצון, ישנו תמיד סכוי להתקדם לנתיב הנכון. לאט לאט בצעדים אבל בכוון הנכון.

**כל זאת בהנחה שאין חלילה בעיות פיסיולוגיות/ביולוגיות, קרי שמה שכן יש אינו אלא חונה רק במגרש הפרקטיקה החברותית גרידא.

קרי שאין מחסום טכני/מכאני של המוח.

להלן ההערות בנקודות מפתח:

א. הפסק לחלק לחברים אחרים ציונים. 

ב. הפסק "לחפש" חברים אחרים - מה אמרו ומתי.... ולנסות למצוא אצלם טעויות או סתירות.

ג. למד לפרגן לחברס, בכל הזדמנות שזה מגיע. דרך אלמנטרית להיות נעימים כלפי החברה.

ד. הפסק להצביע לחברים הצבעות שליליות. באותה נשימה הפסק להצביע לעצמך עם היוזר השני שלך kakadu999.

ה. אם יש לך משהו להעיר, עשה זאת בכללי הנימוס והאתיקה המקובלים. העדיפות היא להתאפק ולא לעשות זאת בכלל אגב.

ו. אם יש קנסנזוס מסוים של הלך רוח בקרב הקבוצה, השתדל שלא להלחם בקבוצה סתם.

אם הנך בטוח שזו טעות של ההמונים, ורק אם הנך אוחז במספיק ידע דיסיפלינארי שמקנה בידך כלים להסביר בצורה שיבינו

ויש סכוי טוב לשכנע, אז אמור משנתך בצורה ברורה מנומקת ומשכנעת, ואם לא יכול אז אל תעשה בכלל.

אין צורך ב- 1000 פוסטים מתנגחים שלא משכנעים אנשים. סתם ילדותי ולא לעניין.

ז. ולקינוח, נסה להיות צנוע יותר מאשר "תופח לעצמך על השכם", כאחד "שמנכס לעצמו אימרות מן העבר". 

מרביתנו עברנו את הגיל הרלוונטי לכך מזמן. 

בנימה אופטימית זו, בחזרה לדיון על דור RT הראשון של נוידיאה וכל מה שקשור לכך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

בנימה אופטימית זו, בחזרה לדיון על דור RT הראשון של נוידיאה וכל מה שקשור לכך...

איזה כיף לדלג ישר לשורה התחתונה של המגילה !

מומלץ בחום לכולם, כי בה האמירה האמיתית, מן תקציר מנהלים,

למי שלא יכול / רוצה לעבור על מלל שלא נגמר.

הנה לכם טיפ ששוה זהב !

הבעיה הקטנה היא שלא ממש יש מה לדון כי הכל חפור עד היסוד.

נו, לדעתי לפחות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NAND

נוידיאה נכנסו להתנגחות חזיתית מול hardopp מזמן, עוד בתקופת ה- GPP שלהם מלפני חצי שנה לערך.

לטעמי הנזק שהם סופגים גדול על התועלת. למישהו בנוידיאה מזמן עלה כנראה השתן לראש. לא עובדים ככה, זה שורף את הגשרים

ומביא עליך יותר עצבים ונגטיביות מצד הקהילה, מאשר תורם.

אוי ואבוי לנוידיאה אם גופים כמו jay (השני ברשת אחרי לינוס) יתעצבנו עליהם וחמתם תעלה, כי אז נוידיאה תפגע גם בהיקפי המכירות שלהם.

לעולם אתה כיצרן/משווק/מותג לא מסתבך עם התקשורת, עם העיתונות, ובטח שלא עם קהילת הצרכנים. גם לא כשאתה מונופול, שכן

בסוף יכריעו אותך לקרשים.

אז כמה שאני אוהב את הטכנולוגיה שנוידיאה מוציאה ואת המובילות הטכנולוגית שלהם ככלל, ככה הבטן שלי מלאה עליהם בכל מה שהם

עושים מסביב, אם זה כיפוף ידי השותפים שלהם, המשך בהפסקת אפטמוז דרייברים של כרטיסים שאינם מהדור הכי אחרון שלהם, 

וכלה בהתנהלות המונופוליסטית שלהם שמזכירה לי יותר מדי את HOT מהכבלים.

בסוף הכל יתפוצץ להם בפנים ואילו הייתי ליד המנכ"ל שלהם לשיחה, הייתי מסביר לו את הטעות הגדולה שבה הם נוהגים לתפיסתי.

נשים לב ל- ה- underdog, שבוחלת בשיטה של "מותג קהילתי" עם הפנים כלפי החברה הקהילה והלקוחות שלהם.

אלמנט שמאד מחזק אותם וממשיך בשל כך לתת להם תמיכה בתקופה שהם נאבקים קשה להצליח. זאת טקטיקה נבונה, גם כשאתה

קטן ומתקשה, וגם כשאתה גדול וחזק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ואם הוא יעשה דברים שלא לעניין הפוגעים באופן מהותי בכבוד אחרים,

או חלילה יפעל באופן העובר על כללי נימוס סבירים, יתנו לו בראש,

רק אוסיף (בלי שום קשר לשאר הדברים שנאמרו) שמה מהותי ומה פחות זה יודע להגיד רק הצד הנפגע, ובכל מקרה הגבול הוא לפעמים דק ועדיף להתרחק ממנו כמה שרק אפשר, סך הכל אין לאף אחד מטרה שמישהו ייפגע, ואם יש אז יש כאן בעיה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

askme הוא חתול שחור, שעושה פה המון בלאגן וגוזל המון מזמני - ולכן הוא חסום מהודעות עד ה-14 לספטמבר, במקרה יוצא שבועיים.

אני מבקש מכם לגלות איפוק ולא לפתוח פה קרנבלים, אפילו אל תגיבו לי בהודעה סתמית אחת נוספת. יש פה מספיק בלאגן מנופח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של NAND

זה מאוד מטריד , למרות שכל השטיקים של נוידיה כבר ידועים וגם הקרבות שלהם מול hardopp , הפעם זה נראה שהם חצו עוד גבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Spaghet

RNUz05H.png

ממה שניתן להבין מהטבלה, בעולם ה- desktop הרוב אלו משתמשי HD מלא, 1080P

וחלק גדול נוסף אלו משתמשי 768P - שלמיטב הבנתי הזריזה מדובר במשתמשי laptop (אם זכורני נכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו...הנתונים מדברים בעד עצמם ו-80% מהמשתמשים לא עוברים את ה-1080P.

כנראה עשו את החשבון שלהם.

נראה מה יהיה עוד שנתיים עם כניסת ה- בצורה יותר נרחבת.

גם אני הופתעתי עכשיו לרעה.

כנראה לרוב האנשים אין ראייה כל כך טובה או כסף לגבות את הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של se7en

נו...הנתונים מדברים בעד עצמם ו-80% מהמשתמשים לא עוברים את ה-1080P.

כנראה NVIDIA עשו את החשבון שלהם.

נראה מה יהיה עוד שנתיים עם כניסת ה-4k בצורה יותר נרחבת.

גם אני הופתעתי עכשיו לרעה.

כנראה לרוב האנשים אין ראייה כל כך טובה או כסף לגבות את הקיימת.

זה לא כל כך מפתיע אם אתה זוכר שהכרטיס היחיד שיכול להריץ ultra uhd עד כה היה 1080ti (עם פילטרים וכל השטויות האחרות) וגם זה לא היה בצורה יציבה.

uhd יתפוס ברגע שיהיו כרטיסים ברמה של x050\x060 שמסוגלים להריץ אות ועל high.

בנוסף יש כרגע די בלאגן בשוק המסכים של uhd כל חברה מייצרת לעצמה תקנים ל freesync/gsync, אך על פי שחלק הסכימו הלתיישר ולפתח ביחד את hdr10. אני מאמין שאם תכנס לשוק הליבות הגראפיות אז היא תשחרר כרטיס ברמת המחירים של Mid range שיהיה מסוגל לטפל ב uhd זה ייתן להם דריסת רגל רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב - זה לא קשור ישירות לנושא הדיון אבל בכל זאת אני ארשה לעצמי להעלות את זה פה.

מישהו עוקב אחרי המשחק הזה ? אתם קולטים את הכמות הפרטים שיש בעולם של המשחק ? 

לשחק ב בדבר הזה ? YES PLEASE.

מי שעוקב קצת אחרי גיימינג בטוח יזהה, זו אותה חברה שהביאה לנו את סדרת ה Witcher וזה המשחק הבא הגדול שלהם.

אני צופה תאריך יציאה במהלך 2019, אולי לקראת הקיץ-סתיו של שנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק ישאיר את זה פה...

https://www.guru3d.com/news-story/battlefield-v-geforce-rtx-2080-ti-rotterdam-gameplay.html

מסתבר, ככל הנראה, שמי שירצה לשחק עם בבאטלפילד החדש על 60 פריימים יציבים, יצטרך 2080Ti.

כנראה שיש להם שם טעות שכתבו 1080*, כי גם ב reddit זה פורסם תחת 2080Ti.

כן. מה הקאץ' ? ב 1080P. 

אני רק אמתין לכל שחקני באטלפילד התחרותיים ( שיחקתי BF שנים ), שירצו להנות ממקסימום הגדרות במסכי 144, ב UHD וכדומה.

אין בכלל טעם להזכיר .

RTX on. לכרטיס שעולה כמה ? נהדר.

זה רק הולך ונהיה יותר מעניין.

צריך עכשיו לשלם רק* 6000 בארץ כדי לשחק ב FHD בבאטלפילד עם הטכנולוגיה החדשה. אם יש לך מסך 144,

תקנה שניים כאלה.

ולקחת בחשבון לפני היריות על הידיעה, שזה נראה מקור אמין. שום דבר ממה שרשמתי הוא לא מאה אחוז

ודאי. זה נשאר בגדר למיטב ידיעתי.

כבר אמרתי סוף שבוע נעים לכולם ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה קצת מוזר כל העסק.. 

מה העניין להשיק את 2070 גם תחת אם הכרטיסים החזקים ממנו לא יוכלו לעמוד במשימה בכבוד? 

אם הוא לא רלוונטי לRT.. מה העניין לשחרר אותו בכלל אם הוא יהיה בערך באותה רמה כ ה1080 (לפי ההערכות), רק יקר יותר? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...