בעיית תקשורת מוזרה {פינג לא יציב בCounter Strike} - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית תקשורת מוזרה {פינג לא יציב בCounter Strike}

GunBlade

Recommended Posts

אז ככה. יש לי מחשב Athelon 1.2 עם מודם 28,800 של US Robotics חיצוני.

עד כה עבדתי עם המודם ללא שום בעיות, ובעיקר שיחקתי במשחקי רשת.

לאחרונה התקנתי מחדש משחק שהייתי משחק לפני כמה חודשים בקביעות. מהירות החיבור במשחקים האלו די חשובה, אבל הם עדיין מתוכנתים כך שאפילו בפינגים גבוהים המשחק יזוז חלק אצל המשתמש, כדי למנוע כל מני "תקיעות" מעצבנות. המשחק שאני מדבר עליו כרגע הוא Counter Strike, אבל אני מבקש ממי שמבין בעניין לעזור לי בעניין כבכל תוכנה. זמן אמת חשוב מאוד במשחקים, ולכן אם יש נתק בתקשורת המשחק יעצר. כפי שאמרתי, שיחקתי במשחק במשך חודשים ואף פעם לא היה לי נתק תקשורת, פרט למקרים בודדים מסיבות טכניות כמו ניתוק הקו או הרמת הטלפון בבית. עכשיו התקנתי את המשחק מחדש ואני מנסה לשחק. מה שקורה זה שהפינג שלי עם כל שרת איננו יציב. הפינג נשאר יציב לכמה שניות ופתאום "קופץ" לאיזה 1000-3000 לכמה שניות, מה שגורם למשחק להתקע למשך הזמן הזה, וזה הופך את המשחק לבלתי נסבל. בדקתי עם ספק האינטרנט שלי האם זה קשור אליו, והבדיקות הראו שלא. בדקתי עם והם בדקו את הקו שלי, ומבחינתם הקו תקין לחלוטין. ניסיתי להחליף כבל טלפון, ואפילו ניסיתי להחליף מודם (!) והתופעה נמשכת בדיוק אותו הדבר. משאבי המחשב נמצאים כמעט במקסימום וכפי שאמרתי, כבר שיחקתי את המשחק הזה בעבר באופן מושלם וללא בעיות. אינני יודע כיצד עוד לגשת לבעייה. אני מבקש בכל לשון של בקשה: תעזרו לי!

תודה,

גלעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ALT CTRL DEL ותסגור את כל התוכנות שרצות ברקע חוץ מה-EXPLORER, SYSTRAY ו-INTERNAT.

עכשיו תתחבר ותריץ את המשחק.

אם נפתר אז יכול להיות שיש תוכנה שמשתמשת בחיבור מידי פעם וסותמת לך את רוחב הפס.

אם לא עזר תנסה להתקין את ה- מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הבעיה שאתה מציין אופיינית בד"כ למשתמשי חלונות ...

בכל אופן, וודא שגירסת המשחק Half Life עדכנית ביותר ושאתה משתמש במוד העדכני ביותר.

Half Life Ver. 1.1.0.8

Counter Strike Ver. 1.3

בדוק , וודא שיש לך את הגרסאות העדכניות ביותר גם למודם, גם לכרטיס הקול וגם לכרטיס המסך.

וודא שמותקן Direct X מעודכן (רצוי גירסה 8.1, 7 גם אמור להספיק), ייתכן שרכיבי ה Direct Play שאמורים להגיע איתו אינם עדכניים ותופעות הלוואי הבאות לידי ביטוי במהלך המשחק הן הפינגים.

כמו ש Se7en אמר, וודא שאין תוכניות שרצות ברקע כמו ICQ, File Sharing Programs ועוד תוכנות שעשויות לגזול רוחב פס יקר במהלך המשחק וכמובן, להשפיע על הפינג בצורה משמעותית.

יכולות להיות עוד 1001 סיבות לכך שהפינג גבוה הקשורות לחומרה ובעיות תאימות שונות של המשחק, תעבור על כל השלבים האלה ובתקווה שהבעיה תיפתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי!

מלבד התקנת מחדש, ניסיתי כבר את כל מה שכתבתם פה. הכל מעודכן אצלי לדרייברים הכי חדשים וברקע לא רצו שום תוכנות.

לפני כן הכל פעל מושלם, ואז התקנתי XP, לאחרונה הסרתי אותו (בפירמוט מוחלט של ההרד דיסק) והתקנתי Windows98 מחדש. מאז התחילו תופעות מוזרות כמו זו שבשבילה פתחתי את ההודעה הזו. גם כרטיס המאיץ הגראפי שלי פועל לאט יותר מאז ההתקנה מחדש, וזה מוזר, כי התקנתי כל מה שכבר היה מותקן בעבר באופן תקין. בדקתי וירוסים עם התוכנה הכי מעודכנת, ומשאבי המחשב שלי כמעט מלאים בזמן המשחק. מה עוד יכולה להיות הבעייה? אני רוצה למצות הכל לפני התקנה מחדש של .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הסרה מלאה של המשחק והתקנתו מחדש ניסית?

אם זה לא עבד, אז נראה שכבר עברת על כל האופציות האפשריות.

תפרמט, תתקין את מחדש ונראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחייי יש לי עוד עיצה

לי יש ADSL ומשום מה הפינג שלי היה בין 200 ל 500 בצורה מאד לא יציבה.. וזה קרהל י רק בקאונטר סטרייק ולא הבנתי למה... ושאלתי ונתנו לי עיצה שעבדה (אין לי מושג למה אבל זה סידר את זה):

1. תעדכן את הדרייברים של הכרטיס קול שלך להכי חדשים

2. בהגדרות של קאונטר סטרייק תלך להגדרות האאודיו, ושם תסמן את תיבת הסימון השניה והרביעית.

3. אם זה לא סידר את זה, נסה לעבור בהגדרות הוידאו למצב של OPENGL או לחלופין DIRECT3D (זה עבד לחבר שלי)

זה מאד מוזר אני יודע, אבל משום מה יש איזה קשר לפינג.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אחייי יש לי עוד עיצה

לי יש ADSL ומשום מה הפינג שלי היה בין 200 ל 500 בצורה מאד לא יציבה.. וזה קרהל י רק בקאונטר סטרייק ולא הבנתי למה... ושאלתי ונתנו לי עיצה שעבדה (אין לי מושג למה אבל זה סידר את זה):

1. תעדכן את הדרייברים של הכרטיס קול שלך להכי חדשים

2. בהגדרות של קאונטר סטרייק תלך להגדרות האאודיו, ושם תסמן את תיבת הסימון השניה והרביעית.

3. אם זה לא סידר את זה, נסה לעבור בהגדרות הוידאו למצב של OPENGL או לחלופין DIRECT3D (זה עבד לחבר שלי)

זה מאד מוזר אני יודע, אבל משום מה יש איזה קשר לפינג.

בהצלחה.

איזה כרטיס קול ומסך יש לך?

בעית הפינגים הלא יציבים מתרחשת בחלונות וגם אני חושב שיש קשר ישיר לחומרה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...