מסך ACER - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך ACER

Raz the king

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

אתה יכול להסביר לי למה אתה רוצה להשתמש בשרות הזה buyamerica כשלקנות את המוצר ישירות מאמזון יעלה לך 300 שקל פחות?

ציטוט של --- The King ---

לא הבנתי מה מטרת הפוסט.. רצית לשאול משהו?

רציתי לקבל חוות דעת על המסך, ואני מתכנן להשתמש בשירות שלהם כי המסך לא נישלח לישראל על ידי ומשלוח צד שלישי אחר כנראה יעלה יותר(לא בדקי), אם יש לך רעיון אחר 

אשמח לשמוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שתמצא מישהו עם נסיון אישי עם מסך שלא מיובא לישראל, לפחות לפי הנתונים הוא נראה טוב אבל אפשר למצוא בארץ Viewsonic XG3240C עם נתונים זהים ב-2500. המסך בקישור המקורי דווקא נשלח לישראל ישירות על ידי אמזון, משום מה עכשיו החלפת את הקישור והוא מוביל למסך של Viotek ולא של , אם המטרה היא לבלבל את האוייב אז הצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא נראה לי שתמצא מישהו עם נסיון אישי עם מסך שלא מיובא לישראל, לפחות לפי הנתונים הוא נראה טוב אבל אפשר למצוא בארץ Viewsonic XG3240C עם נתונים זהים ב-2500. המסך בקישור המקורי דווקא נשלח לישראל ישירות על ידי אמזון, משום מה עכשיו החלפת את הקישור והוא מוביל למסך של Viotek ולא של Acer, אם המטרה היא לבלבל את האוייב אז הצלחת.

הכוונה הייתה לקבל חוות דעת על שניי המסכים ובטעות מחקתי את המסך הראשון ולא מצאתי את הקישור

תודה

אם יש לך את הקישור המקורי למסך 

אשמח שתשלח לי כי הוא נאבד לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של etal

לא נראה לי שתמצא מישהו עם נסיון אישי עם מסך שלא מיובא לישראל, לפחות לפי הנתונים הוא נראה טוב אבל אפשר למצוא בארץ Viewsonic XG3240C עם נתונים זהים ב-2500. המסך בקישור המקורי דווקא נשלח לישראל ישירות על ידי אמזון, משום מה עכשיו החלפת את הקישור והוא מוביל למסך של Viotek ולא של Acer, אם המטרה היא לבלבל את האוייב אז הצלחת.

ציטוט של --- The King ---

לא הבנתי מה מטרת הפוסט.. רצית לשאול משהו?

ציטוט של etal

אתה יכול להסביר לי למה אתה רוצה להשתמש בשרות הזה buyamerica כשלקנות את המוצר ישירות מאמזון יעלה לך 300 שקל פחות?

אשמח לחוות דעת לשני המסכים

בקישור שלמעלה וזהhttps://www.amazon.com/Acer-ED323QUR-Abidpx-FREESYNC-Technology/dp/B07DR5PG8S/ref=sr_1_7?s=pc&rps=1&ie=UTF8&qid=1534875213&sr=1-7&keywords=acer+monitor&refinements=p_76%3A1249137011%2Cp_n_size_browse-bin%3A3547808011%2Cp_89%3AAcer%2Cp_72%3A1248879011%2Cp_n_availability%3A1248801011

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...