לא מצליח להתחבר לip של הראוטר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתחבר לip של הראוטר

questionman

Recommended Posts

שלום, יש לי ראוטר tplink n600 td-w9980 והוטבוקס. 

כשאני מעביר את ההוטבוקס למצב גשר ומחבר את הראוטר אני לא מצליח להתחבר להגדרות של הtplink. 

כל פעם שאני מכניס את הכתובת ip הוא מתחבר להוטבוקס. 

ניסיתי לחבר לwan, lan וכתובות שונות (לפי המדריך באתר של tplink) אבל. וא תמיד פותח את ההגדרות של ההוטבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר בין שקע מס' 1 בחלקו האחורי של ההוטבוקס (אחרי שהעברת אותו למצב Bridge) לכניסת WAN ב-TP-Link.

לאחר מכן חבר בכבל את המחשב לשקע מספר 1 בחלקו האחורי של ה-TP-Link. למען הסר ספק, לא צריך להיות חיבור ישיר בין המחשב להוטבוקס.

במצב הזה פתח את שורת הפקודה (הקלד CMD בשורת החיפוש בתפריט התחל של Windows) והקלד את הפקודה ipconfig. חפש בפלט שיוצג על המסך את השורה Default Gateway. כתובת ה-IP שמופיעה בשורה הזאת היא כתובת הגישה לממשק הניהול של ה-TP-Link.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אתה צריך לחבר בין שקע רשת מס' 1 בחלקו האחורי של ההוטבוקס (אחרי שהעברת אותו למצב Bridge) לכניסת WAN ב-TP-Link.

לאחר מכן חבר בכבל רשת את המחשב לשקע רשת מספר 1 בחלקו האחורי של ה-TP-Link. למען הסר ספק, לא צריך להיות חיבור ישיר בין המחשב להוטבוקס.

במצב הזה פתח את שורת הפקודה (הקלד CMD בשורת החיפוש בתפריט התחל של Windows) והקלד את הפקודה ipconfig. חפש בפלט שיוצג על המסך את השורה Default Gateway. כתובת ה-IP שמופיעה בשורה הזאת היא כתובת הגישה לממשק הניהול של ה-TP-Link.

תודה, הצלחתי להתחבר ולהגדיר אבל כנראה שהוא לא מקבל נתונים מההוטבוקס (הכל 0.0.0.0 וrenew לא עוזר).

מצאתי דיון דומה בפורום אז אני יעבור עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...