שם הקוד של המאיץ הגרפי החדש של אינטל הוא Arctic Sound Xe - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

שם הקוד של המאיץ הגרפי החדש של אינטל הוא Arctic Sound Xe

huber

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נפתח בתאריך
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגובות פופולריות

איפה אלכס טורבובוסקי והLARRABEE?

חסרה לי סקירה רצינית שמשווה בין כל תהליכי\גודל הייצור של המפעלים השונים (GF, TSMC, אינטל, סמסונג). כל אחד זורק מספר אחר לכמה NM הוא ירד אבל אין לי ספק שהתמונה הרבה יותר מורכבת מזה. כמו שלשאול כמה

חוץ מחזרה על העיצוב המחריד והלא-פרקטי שעשו פאנבויז לבקשת אינטל, וחזרה על אותן מנטרות, אין חדש תחת השמש. רוצים תוצאות, וכדאי שיקרו עד קומפיוטקס 2020.   במסגרת כנס עיתונאי שעשתה אינטל שבו

אנחנו עוד לא יודעים איך תקרא לכרטיסי המסך שלה. סביר מאוד להניח שיריצו סקרים בטוויטר \ רדיט לדעתי. כל מה שאנחנו יודעים זה שיקראו ל זה Graphics bluh bluh bluh

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
  • 1 שנה מאוחר יותר...

סופסוף מידע קונקרטי על המאיץ הגרפי החדש של לתחום הגיימינג.

הארכיטקטורה למאיצים לשוק הגיימינג תקרא Xe-HPG, תגיע עם זיכרון GDDR6, תהיה תמיכה חומרתית ב RT, המאיצים לא ייוצרו במפעלים של אלא אצל יצרן חיצוני (TSMC אני מניח). המוצרים יגיעו לשוק במהלך 2021.

מידע מקיף בכתבה באננדטק:

https://www.anandtech.com/show/15974/intels-xehpg-gpu-unveiled-built-for-enthusiast-gamers-built-at-a-thirdparty-fab

נערך על-ידי huber
קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר