רכישת סטרימר - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישת סטרימר

odedidush

Recommended Posts

הי,
אני מעוניין לרכוש סטרימר ולהתקין עליו קודי.
חשוב לי שיהיה חיבור WIFI עם קליטה סבבה ושיהיה באיזור 200-300 ש"ח.
אני הולך להתקין את המכשיר בדירה בקפריסין והמטרה היא לצפות בערוצי עידן פלוס דרך ההרחבה של עידן ובשידורי דרך הרחבות שונות. האם אמורה להיות בעיה כלשהיא שהמכשיר יהיה בקפריסין?
אשמח להמלצה על מכשיר עם לינק לרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,תודה על ההמלצה .

האם במצב של חסימת תכנים ע"י מדינות שאינן ישראל או חוסר תמיכה בשידורי וידאו מחוץ לתחומי המדינה(לדוגמה בשידורי כאן בדף האינטרנט שלהם ניתן לצפות רק בישראל) אפשר באמצעות לספק למכשיר כתובת ip של וכך לעקוף את החסימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMi box אכן מומלץ.

קח בחשבון שהוא עובד רק על wi-fi, יש לו חיבור יחיד, ואין מקום לכרטיסי הרחבה (סה"כ 8 GB).

בנוסף, מערכת ההפעלה היא -TV, ולא . המשמעות היא שמהגוגל פליי ניתן להוריד רק המותאמות למסכים גדולים (שימוש באמצעות שלט, ולא מסך מגע). ניתן להתקין את יתר האפליקציות ידנית, אבל יתכנו בעיות תאימות - בעיקר עם השלט.

אם אתה לא צריך את הסטרימר בימים הקרובים ממש, אז דרך אליאקספרס ניתן להביא אותו בסביבות ה55 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@odedidush יש בחנות של גוגל בAndroid TV יישומי אז אני מניח שכן.

ציטוט של pini k

קח בחשבון שהוא עובד רק על wi-fi, יש לו חיבור USB יחיד, ואין מקום לכרטיסי הרחבה (סה"כ 8 GB). 

ניתן לרכוש מתאם לחיבור קווי שמתחבר לכניסת הUSB שבנוסף כולל גם 3 חיבורי נוספים ואז בעצם ניתן לחבר בחיבור קווי + זיכרון נייד(USB) בשילוב מקלדת ולהשאר עם חיבור פנוי.

ציטוט של pini k

Android-TV, ולא אנדרואיד. המשמעות היא שמהגוגל פליי ניתן להוריד רק אפליקציות המותאמות למסכים גדולים

ניתן להתקין יישום שמאפשר לך להתקין יישומי "רגילים" בשילוב יישום נוסף שבעצם יכפה מצב שאותם יישומי "רגילים" יופיעו במצב רוחבי.

ציטוט של pini k

אבל יתכנו בעיות תאימות - בעיקר עם השלט.

בשביל זה מחברים מקלדת...

ציטוט של pini k

בסביבות ה55 דולר

כרגע הכי זול שמצאתי ב$58.25(=213.23ש"ח) ככה שביחס למחיר בארץ(מתחיל מ243ש"ח - ירד בכמה שקלים) דיי מיותר להזמין מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל פתיר, זה נכון. רק עדיף שידע מראש מה החסרונות של המכשיר...

אבל הפתרונות האלו (מתאם ומקלדת) עולים כסף, ורכישתם (בהנחה שאין לו) תוביל לחריגה מהתקציב.

בנוגע למחיר, כל יום יש מבצעים\קופונים - אבל אתה צודק שההפרש בסוף לא משמעותי.

ציטוט של Spaghet

בשביל זה מחברים מקלדת...

האם המקלדת יכולה להדליק ולכבות את המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של pini k

הכל פתיר, זה נכון. רק עדיף שידע מראש מה החסרונות של המכשיר... 

במחיר כזה אין חסרונות.

ציטוט של pini k

אבל הפתרונות האלו (מתאם ומקלדת) עולים כסף, ורכישתם (בהנחה שאין לו) תוביל לחריגה מהתקציב. 

נו באמת אפשר לחשוב שהצעתי לו לרכוש Shield "חריגה מהתקציב" אעלק, תעשה לי טובה -_-

ציטוט של pini k

בנוגע למחיר, כל יום יש מבצעים\קופונים - אבל אתה צודק שההפרש בסוף לא משמעותי.

אבל אפשר להגיע למחיר הזה בלי קופונים ומה תעשה תחכה עד שיהיה שהוא יעלה 180ש"ח במקום 200ש"ח איזו בדיחה...

ציטוט של pini k

האם המקלדת יכולה להדליק ולכבות את המכשיר?

אם היית מבין היית יודע שאי אפשר לכבות את המכשיר אלא רק להעביר למצב שינה והוא עובר גם למצב הזה כשאתה לא נוגע בו זמן מסוים, ואם רוכשים מקלדת בלוטות' אז בכלל אין צורך בחיבור .

בסופו של דבר המכשיר מיועד לשימוש עם שלט אז תפסיק לעשות סלט.

נכנסת למנות חסרונות שלך אין ידע שיש להם פתרונות עוד ממזמן, ומי שרוכש את המזרים מדיה הזה לרוב ממש לא מתכנן להשתמש ביישומי "רגילים" ומגעילים כי אם כן אז באמת עדיף להשתמש במקלדת.

ואם היית קורא בעיון את מה שפותח הדיון כתב בהודעה הראשונה היית מבין שאין בכלל צורך בהרחבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...