בצומת דרכים, לחכות לכרטיסים החדשים או לקנות עכשיו? | גיימינג 4000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בצומת דרכים, לחכות לכרטיסים החדשים או לקנות עכשיו? | גיימינג 4000 ש"ח

scarymovie

Recommended Posts

ראשית, אני מודה לכולם על העזרה

אני צריך להרכיב מחשב גיימינג למשפחה ואני נמצא כרגע בצומת דרכים. את ההזמנה אני צריך לבצע לכל המאוחר בתחילת חודש אוקטובר, אולי אוכל קצת אחרי, הוקצב לי 4000 ש"ח עם אפשרות לחריגה של 300 ש"ח.  אני מתלבט מאוד מה לעשות, מכיוון שהבנתי שבקרוב הולכים לצאת חדשים של נבידיה, אבל אני לא בטוח עד כמה זה הולך להשפיע על הקנייה שלי, שכן אני מאמין שבהתחלה המחירים שלהם יהיו מטורפים, קל וחומר כשמדובר בישראל. להלן האפשרויות העומדות לפניי:

1. קניית מערכת מחשב שכוללת gtx 1070 בעלות של 4500 ש"ח, לקיחת 16gb 2400 ממחשב אחר בבית שמבצעים בו שימוש משרדי בלבד + הזמנת זול מאמזון או אתר אחר למחשב ממנו יילקח הזיכרון, מה שייסתכם ב-4800 ש"ח במצטבר.

2. קניית מערכת מחשב הכוללת gtx 1060 עם 8gb והוספת סלוט מהמחשב השני כך שייסתכם ל-16gb גם כן. ייסתכם בעלות סופית של 4350 ש"ח.

3. לחכות ליציאת הכרטיסים החדשים.

השאלות הקשות

המחשב מתוכנן בעיקר למשחקים בסגנון FIFA, NBA, GTA, ,  Need For Speed, וכד' ברזולוציית 1080p על מסך "24-22.

1. האם יש פער גדול בין 1060 ל-1070 שמאוד כדאי לחרוג ב-500 שקל מהמחיר שהוקצב? בהנחה שכן, אשמח אם תוכלו להגיד לי אם המפרט המופיע למטה מתאים גם עבור 1070 בהיבטי בקבוק צוואר עם המעבד או עוצמת הספק, וכו'

2. האם יש טעם לחכות ליציאת הכרטיסים בהתחשב בסוג המשחקים, הרזולוציה המשוחקת וגודל המסך?

3. אשמח לשמוע כל עצה או דעה ממכם

מפרט מתוכנן:

Intel i5 8500
Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2
Gigabyte B360M DS3H
Corsair Carbide 100R Silent Mid Tower Black
ANTEC 550W Neo Eco Modular 80+
Samsung 256GB M.2 NVME  - PM981
WD HDD 2.0TB 5400 64MB SATA3 3.5 Blue

Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB VR Ready  / Palit GeForce GTX 1070 Dual 8GB Ready

כבר ברשותי - 4 16G (8Gx2) 2400 CL14 Vengeance LPX Red

תודה רבה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לקנות מחשב עכשיו עם מעבד 5 2600g ללא כרטיס מסך ולהשתמש בינתיים בליבה הגרפית של המעבד. כשייצאו הכרטיסים החדשים תקנה כרטיס מסך.

ויש טעם לחכות כי כנראה שתוכל לקבל מהסדרה החדשה תמורה טובה יותר לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של scarymovie

לפי האתר של AMD לרייזן אין בכלל ליבה גרפית מובנית:

Graphics Model:

Discrete Graphics Card Required

https://en.wikichip.org/wiki/amd/ryzen_5/2600#Graphics

סליחה, התבלבתי והטעתי אותך. התכוונתי ל- 2400G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...