פיירפוקס חוסם את אתר משרד התחבורה מתוך טענה שהחיבור לא מאובטח - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיירפוקס חוסם את אתר משרד התחבורה מתוך טענה שהחיבור לא מאובטח

dor123

Recommended Posts

כאשר אני נכנס לאתר של פניות הציבור של משרד התחבורה על מנת להגיש תלונה בנושא תדירות נמוכה של אוטובוסים בקריית אתא בהשוואה לתדירות הגבוהה של קו 2 של המטרונית, פיירפוקס חוסם לי את האתר:

https://s19.postimg.cc/5wfclq5xv/image.png

מה באפשרותי לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיירפוקס היה עדכני בעת העלאת תמונת השגיאה, וגם כרגע הוא על גרסה 61.0.2, והוא עדיין חוסם את אתר משרד התחבורה עם השגיאה המדוברת, שהחיבור לא מאובטח. גם Pale Moon עושה לי את אותו הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה באישור ה-SSL המשמש באתר. הדפדפנים לא מצליחים לאמת אותו (בדרך כלל מדובר באישור שאינו בתוקף או שנחתם עצמאית על-ידי ספק השירות).

בכל מקרה, בפיירפוקס תלחץ על Advanced ואז על Add Exception ותעבור לאתר. לחילופין, תפתח את האתר בכרום שם אפשר לעבור לאתר באופן חד-פעמי בלי להוסיף אותו לרשימת החרגות באופן קבוע.

בגלל שיש ספק לגבי דרגת ההצפנה של הפרטים שתזין, לא הייתי ממליץ להזין באתרים כאלה מידע אישי רגיש (צעודת זהות, כרטיס אשראי וכדומה), אלא אם כן אתה יודע מה הסיבה להודעה הזטת, אבל בגלל שכאן מדובר בטופס פנייה לא סביר שתתבקש בכלל להזין נתונים אישיים רגישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של dor123

הפיירפוקס היה עדכני בעת העלאת תמונת השגיאה, וגם כרגע הוא על גרסה 61.0.2, והוא עדיין חוסם את אתר משרד התחבורה עם השגיאה המדוברת, שהחיבור לא מאובטח. גם Pale Moon עושה לי את אותו הדבר.

זהו שאני עם העדכנית (61) והאתר מאומת ובסדר, איזו ספקית יש לך? יש מצב אתה משתמש בDNS של גוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...