בעיית סנכרון VR600 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית סנכרון VR600

izi.gold

Recommended Posts

רכשתי את ה-VR600 ונסיונות הסנכרון לא ממש מצליחים. לכמה דקות החיבור עבד ובזה זה הסתיים.
גרסת התכנה על המודם: 0.2.0 0.9.1 v0057.0 Build 160614 Rel.41735n

גרסת חומרה: Archer VR600 v1 00000000

ספק האינטרנט הוא 018 על תשתית ADSL במהירות של 15 מגה.

המלצות לפתרון הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VR600..... שוב עולה לכותרות.

לצערי אין לי משהו חכם לומר, אלא רק להציע לך לעשות מה שאני עשיתי - קנה משהו אחר שעובד:

https://hwzone.co.il/community/topic/581924-ציוד-חדש-ואינטרנט-איטי/

https://hwzone.co.il/community/topic/585878-המלצה-לראוטר-עם-vdsl/?tab=comments#comment-5108344

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות אבל לא הייתי מספיד אותו כל כך מהר. אחרי קריאה רבה מאד בפורומים, באופן יחסי המשוב לגביו חיובי מאד. בנוסף להכירות עם בעלים של מודם כזה שמרוצים מאד.

יתכן באמת שאצלי יש בעיה בנתב או בקו של (בניין ישן מאד עם חוטים ממש עתיקים). בכל מקרה, ביקשתי מהספק לשדרג ל-100 מגה כלומר VDSL, נמתין לראות אם יש שיפור.

ותודה על התגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

זאת גירסת חומרה ישנה ממה שיש לי. אבל תנסה לשחק עם ההגדרות.

זה מה שמסקרן אותי, איזה הגדרות יכולות להשפיע על חיבור ה-DSL עצמו? עם זה לא יצא לי להתעסק עדיין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הצעות לפי הסדר 

• תבדוק אם יש גרסת קושחה חדשה.
  • תחליף את המיקרו-פילטר שמחובר לשקע הטלפון בקיר; תחליף את כבל הטלפון מהמיקרו-פילטר למודם.
  • תנסה את ההצעות שכאן בהתאם לאפשרויות שיש לך בממשק הניהול של המכשיר (קנית את המכשיר בארץ?).
  • תפנה לתמיכה הטכנית של ספק התשתית.

אם שום דבר מאלה לא עוזר, ייתכן שהמכשיר לא תקין. אם הוא באחריות, תשתדל להחליף אותו לגרסת חומרה V2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל התגובות.

רכשתי באיביי והספק לא ציין שהגירסה ישנה. בתחילת השבוע נרכוש מיקרו פילטר חדש, זה שאצלי פועל כבר קרוב לעשר שנים.

ספק השירות ניסה כמה דברים בסיסיים, בלי הצלחה כלשהיא.

אני מתשמש בחיבור האלחוטי, הכבל לא רלוונטי למקרה הזה. בכל מקרה הבעיה היא ב-DSL ולא לכיוון הציוד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...