מחשב לרינדור - יצירת סרטונים/אנימציה (15K-16K) - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לרינדור - יצירת סרטונים/אנימציה (15K-16K)

eitan1980

Recommended Posts

אולי תוכלו לעזור לי , מישהו אמר לי עכשיו על ספק ש: " כי מתחת ל-40% המאוורר לא מסתובב בכלל" . 
כלומר אם אני רוצה ממש ספק שקט , הציע לי ללכת על ספק של 1000W . 

המחירים בארץ וואלה לא זולים אבל ראיתי ב400 שקל פחות באמזון  .
הנה הספק :
https://www.amazon.com/CORSAIR-RM1000x-Modular-Supply-Certified/dp/B015YEI7LK/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1534509733&sr=8-1&keywords=RM1000x

שווה? (רק בהנחה שמישהו יביא לי מארה"ב  ) .

הרבה פעמים אתם שואלים "אתה רוצה לעשות OC?" . 
אני לא יודע מה בדיוק לומר-  כי
א. מפחד שהחיים של הרכיבים יתקצרו.
ב.  לא יודע במה זה מדובר מבחינה עלויות.  כלומר אני מודע שאפשר לשפר עוד ביצועים  אך לא יודע במה זה כרוך . 
תוכלו לתת לי מושג בכמה תוספת בשקלים אצטרך  ? נניח וספק כוח 1000W . אז כל מה שנשאר זה הגוף קירור למעבד ,לא? נראה לי שהמארז מתאים, לוח אם מתאים ,,.  

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של eitan1980

הרבה פעמים אתם שואלים "אתה רוצה לעשות OC?" . 
אני לא יודע מה בדיוק לומר-  כי
א. מפחד שהחיים של הרכיבים יתקצרו.
ב.  לא יודע במה זה מדובר מבחינה עלויות.  כלומר אני מודע שאפשר לשפר עוד ביצועים  אך לא יודע במה זה כרוך . 
תוכלו לתת לי מושג בכמה תוספת בשקלים אצטרך  ? נניח וספק כוח 1000W . אז כל מה שנשאר זה הגוף קירור למעבד ,לא? נראה לי שהמארז מתאים, לוח אם מתאים ,זכרונות,ספק כוח.  

לא הייתי עושה OC למעבד , הייתי נותן ל XFR ול precision boost של לטפל בזה.

OC יאפשר לך להגיע לתדר גבוה יותר כשכל הליבות בשימוש אבל זה יהיה תדר נמוך מהתדר שה XFR יאפשר לך להגיע כשרק חלק מהליבות בשימוש. ככל שהקירור שלך יהיה יותר טוב אז ה XFR וה precision boos ימהירו את המעבד לתדר יותר גבוה

OC הייתי עושה רק לכרטיס מסך. גם שם אפשר להסתפק ב OC בסיסי ע"י ביטול ה POWER LIMIT ולתת ל BOOST של הכרטיס לעשות את העבודה או לעשות OC למקסימום שהמעבד והזיכרונות שלו יכולים לתת. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אם אני קורא את הטבלה נכון, המעבד הזה מסוגל למשוך 500W במאמץ!

האתר tomshardware בדק את המערכת עם ספק כוח של 1500W.

אולי גם 1000W יעשה את העבודה.

לפי האתר ששלחת בקישור זה המליץ לי על הספק הזה:

EVGA SuperNOVA 1000 G3

משלוח חינם, יוצא 636 ₪ כולל מיסים

בוקר אור .
עכשיו אני מסתכל על הספקי כוח  , הסתכלתי על הספק שהמלצת. כתוב שהספק תומך ב220V , אבל וכאן השאלה שלי  - 
כאשר אני מסתכל בסרטונים ביוטיוב - מסתכל מה יש בתוך הקופסא - אני רואה שהכבל חשמל מהקיר לספק כוח הוא אמריקאי - ה3 פינים הישרים  (לא העגולים כמו אצלנו).  האם להזמין בכל זאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הניסיון וההבנה שלי במחשבים כאלה לא מומלץ שדרוגים אחרי שנה שנתיים כי זה ברוב המקרים יקר יותר קשה למצוא חלקים זהים כמו ועוד ותוספת הביצועים לא גדלה משמעותית  ויש דברים חדשים עדיף שתקנה מחשב שלם זה יכול להיות גם יותר זול משדרוג  שכל החלקים עובדים טוב ביחד בלי צוור בקבוק כזה או אחר עדיף מחשב אשר חזק ב 20% 30% אפילו 40% יותר ממה שצריך כי עם העבודה והניסיון גם בה התיאבון ואז רוצים לנסות עוד דברים תהייה שלם עם מה שאתה קונה עוד שנתיים שלוש תחשוב אחרת תבין יותר ותראה עם אתה צריך מחשב חדש או לא בהצלחה מחשב קונים לכמה שנים לא קונים מחשב בערך אן שצריך שדרוג במיוחד בסוג העבודה הזה אין דבר כזה מחשב חזק מדיי תמיד יש דבר כזה מחשב חלש לא מספיק רק בגלל לחסוך או לשדרג בעתיד אל תיפול למצב שאתה מוציא יותר ממה שאתה יכול כי לא תמיד תוספת תתין  יותר ותשתלם יותר 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eitan1980

בוקר אור .
עכשיו אני מסתכל על הספקי כוח  , הסתכלתי על הספק שהמלצת. כתוב שהספק תומך ב220V , אבל וכאן השאלה שלי  - 
כאשר אני מסתכל בסרטונים ביוטיוב - מסתכל מה יש בתוך הקופסא - אני רואה שהכבל חשמל מהקיר לספק כוח הוא אמריקאי - ה3 פינים הישרים  (לא העגולים כמו אצלנו).  האם להזמין בכל זאת ?

ברור , פושט תחליף את הכבל. זה עולה 10 שקל גג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק קח בחשבון שאתה צריך סרבר כדי שבכלל תוכל לנצל את המפלצת הזו.

זה כמה אלפים נוספים לתקציב.

שים לב לדיון הבא:

https://hwzone.co.il/community/topic/586290-כמה-מעבדי-ה-threadripper-2-גורמים-לתדהמה/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eitan1980

חשבתי שוב לעומק על כל מה שנאמר -והולך על 2990WX . כרטיס מסך כאמור כנראה P2000-4000 (נראה כבר). 

בזבוז כסף, 1080TI מספק ביצועים טובים יותר Viewport Performance בתכנה 3DS MAX.

Viewport Performance לא פחות חשוב מהרנדר עצמו, במיוחד אם היא עובדת על מודלים מורכבים וגם NURBS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...