קריאת תיגר על גוגל: Fortnite באנדרואיד לא יהיה זמין ב-Google Play - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאת תיגר על גוגל: Fortnite באנדרואיד לא יהיה זמין ב-Google Play

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אורח אנונימי

אני אישית משתמש בapk כל הזמן אז פורטנייט זה לא תהיה בעיה ו30% כשמדובר על משחק שהוא מצליח בכל העולם אז זה עומד על מיליוני דולרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהיא הגזימה הרי כבר יש חיקויים באנדרואיד אז איך ידעו אם זה האמיתי זה לא יהיה כ''כ להיט באנדרואיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהיא הגזימה הרי יש הרבה חיקויים ואיך לעזאזל ידעו אם זה אמיתי זה לא יהיה כ''כ להיט באנדרואיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל אנשים באתר הזה זה אומנם צעד טריוויאלי, לרבים מאיתנו יש באמת ניסיון בהתקנת APK, אך אל תשכחו דבר אחד - זה לא מייצג את כולם. הבעיה בצעד הזה הוא שחסרי ניסיון לא ידעו באמת לסנן מקורות אמינים ומקורות לא אמינים. במקרה הזה יהיה מקור אמין אחד, האתר של החברה עצמה, ועדיין אנשים יפלו בפח ויורידו ממקורות לא אמינים ופה הבעיה. מצד שני צריכה לשפר את המדיניות שלה, 30% זאת באמת חזירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס מבין אותם לחשוב שפורטנייט מרוויח מיליארדים של כסף אז ה30 אחוז הזה יכלול בתוכו הפסדים ענקיים במיוחד שפורטנייט לא צריכים את הפרסום שגוגל פליי נותנת כי רוב המפתחים משתמשים בגוגל בגלל שאף אחד לא מכיר באפליקציות אבל לפורטנייט אין בעיה אז אני מבין אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ליאור

תאמינו לי אם הם יעשו את זה חכם לא תיהיה בעיה לאף להוריד המשחק ולהתקין עושים מדריך קטן באתר איך להוריד להתקין ובכל טוב הבעיה תיהיה עם העדכונים שכל פעם יהיה צריך להיכנס לאתר שלהם ולהוריד משם. מה שהכי כדי להם זה ליצור מיני חנות לפורטנייט(כמו פליי אבל רק לפורטנייט) שדרכה נוריד ונתקין ואז גם יהיה יותר ונגיש לאנשים וגם יותר פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...