כרטיס מסך לא מתפקד כשמשחקים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לא מתפקד כשמשחקים

OrBen91

Recommended Posts

אתה צריך בהגדרות של הדרייבר או התצוגה, אני אבדוק במה בדיוק, להגדיר מתי הכרטיס מסך יפעל ומתי המעבד יפעל.

המחשב שלך הוא לפטופ על . ככה שהוא מגיע עם הגדרות יצרן שרוצות לחסוך כמה שיותר , ככה שכאשר אפשר, הליבה המובנית שיותר חסכונית בחשמל (בתאוריה, לא בהכרח) תפעל. לכן אתה צריך לקבוע הגדרות ברורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

אתה צריך בהגדרות של הדרייבר או התצוגה, אני אבדוק במה בדיוק, להגדיר מתי הכרטיס מסך יפעל ומתי המעבד יפעל.

המחשב שלך הוא לפטופ על סוללה. ככה שהוא מגיע עם הגדרות יצרן שרוצות לחסוך כמה שיותר סוללה, ככה שכאשר אפשר, הליבה המובנית שיותר חסכונית בחשמל (בתאוריה, לא בהכרח) תפעל. לכן אתה צריך לקבוע הגדרות ברורות.

לרוב אני מחובר לחשמל, במיוחד כשאני משחק, תוכל לכוון אותי להגדרות לשנות שהכרטיס מסך יפעל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי באנטרנט איך להפעיל את כרטיס המסך הלא מובנה.

מה שמוזר זה - שהוא מנוצל 100% + הכרטיס מסך המובנה נכנס לפעולה, ומרגיש שהמחשב מתחמם יותר (או סתם פסיכולוגי?)

הגיוני שיש ניצול 100% של הכרטיס מסך? כאשר שיחקתי רק עם הכרטיס מסך המובנה הוא לא הגיע ל100% ..

AAA.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתחמם - זה הגיוני מאוד. הייתי ממליץ לך לעקוב כדי לראות שאתה לא מגיע לטמפרטורות גבוהות מדי עבור בעל סטנדרטי. אני הייתי אומר ש-75 מעלות זה סף שלא מומלץ לעבור. תוכנה די ידידותית בממשק שלה שיכולה לנתר לך את הטמפרטורות במחשב היא SPECY והיא גם חינמית. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

זה למה אני לא אוהב מחשב נייד עם כרטיס מסך ייעודי.

יכול לטגן לך את הסוללה.

כל מי שיש לו ידע בסיסי יעדיף מחשב שולחני על פני . מבחינת ביצועים, נוחות השימוש, אמינות ומחיר. 

ובכל זאת, יש כאלו עבורם עם כרטיס מסך הוא פתרון טוב. גם אני בחרתי בנייד על כרטיס מסך, אומנם הוא יותר כבד - אבל אני יכול לקחת אותו איתי ללימודים וכאשר אני מסתובב, וכשאני בבית לשחק. ככה שלכל דבר יש יתרונות וחסרונות. 

לגבי הבחירה של הנייד, זה תלוי בסדרה אותה בוחרים. מי שבוחר עם כרטיס מסך אך מאוד דק ושקט - הסוללה שלו תטוגן. יש מהסדרות המיועדות לגיימרים (OMEN/ROG וכו) שלהם יותר רציני ותוכנות שליטה מובנות. ככה שבהחלט ניתן להפחית במידה רבה את הנזק לסוללה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

הוא מגיע ל-100% כי הוא חלש מדי והמעבד לא מגביל אותו אז הוא מנוצל עד תומו.

והגיוני שהמחשב יתחמם יותר, זה עוד רכיב שהפעלת ושצורך חשמל.

הגיוני שהכרטיס מסך המובנה של מחזיק טוב יותר את המשחק מאשר כרטיס מסך חיצוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

הוא פשוט מוגבל ברוחב הפס (המובנה) לכן הוא לא מגיע ל-100%. הוא משתמש בזיכרון ה-RAM DDR4. לכן הוא לא יכול למצות את עצמו (כנראה)

עשית בדיקה של ה-FPS שאתה מקבל?

לא

בגדול המשחק רץ בצורה טובה עם הכרטיס של , פשוט חשבתי לנצל כרטיס מסך חיצוני במידה ויש לי כזה.

מדובר במשחק רשת rules of survival, לא משהו כבד מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OrBen91

לא

בגדול המשחק רץ בצורה טובה עם הכרטיס של אינטל, פשוט חשבתי לנצל כרטיס מסך חיצוני במידה ויש לי כזה.

מדובר במשחק רשת rules of survival, לא משהו כבד מדי

גם לא קל מדי. הצצתי בהגדרות המומלצות, ולא הגדרות המינימום. מומלץ שם על GTX960 כGPU. זה לא כרטיס מסך סטנדרטי ולא מדובר במשחק כל כך קל. ככה שאין לך יותר מדי מה להתבאס על הGPU שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nargsi

גם לא קל מדי. הצצתי בהגדרות המומלצות, ולא הגדרות המינימום. מומלץ שם על GTX960 כGPU. זה לא כרטיס מסך סטנדרטי ולא מדובר במשחק כל כך קל. ככה שאין לך יותר מדי מה להתבאס על הGPU שלך.

המשחק רץ אצלי יותר חלק מאשר במחשב לנובו של חבר (מחשב קצת עמוס ובן כמה שנים)

אבל מבחינת גראפיקה אצלו רואים יותר יפה, למרות שאצלי למרות ההגדרות על מקסימום.

עדיין מפתיע אותי שהכרטיס מסך של ג'יפורס מנוצל ב100% כאשר כרטיס מובנה של מנוצל בכ-85%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...