הכל מוכן להשקה הרשמית: המארזים המרשימים והמחירים של מעבדי Threadripper - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכל מוכן להשקה הרשמית: המארזים המרשימים והמחירים של מעבדי Threadripper

yonatan.mendelson

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצאתי את המבחן ביצועים הרישמי של 2990WX בR15 ופירסמתי בGURU3D וגם כאן: Test setup: AMD: AMD ™ 2990WX sTR4 motherboard socket X399 GeForce GTX 1080 graphics card (driver 24.21.13.9793) 4 x 8 GB -3200 Windows 10 x64 Pro (RS3) Samsung 850 Pro SSD score: 5,099 Intel: Gigabyte X299 9 Intel i9-7980XE GeForce GTX 1080 graphics card (driver 24.21.13.9793) 4 x 8 GB -3200 Windows 10 x64 Pro (RS3) Samsung 850 Pro SSD score: 3,335 זה הופיע באתר של בצרפתית והעותק שלו שמור בקאש של . "Tests effectués par les laboratoires Performance le 26/06/2018 sur le système suivant. Les configurations peuvent varier selon les fabricants des PC, et donner des résultats différents. Les résultats peuvent varier en fonction des versions de pilote utilisées. Configuration du test : carte mère sTR4 avec socket « Whitehaven » X399 + Ryzen™ Threadripper™ 2990WX + Gigabyte X299 Gasming 9 + Intel i9-7980XE. Les deux systèmes sont dotés d'une carte graphique GeForce GTX 1080 (pilote 24.21.13.9793), 4 x 8 Go DDR4-3200, Windows 10 x64 Pro (RS3), SSD Samsung 850 Pro. La « puissance » se définit comme la puissance de traitement informatique telle que représentée par le benchmark processeur Cinebench R15. L'Intel i9-7980XE a obtenu 3 335,2 points en moyenne dans le benchmark, tandis que l'AMD Ryzen™ Threadripper™ 2990WX a obtenu 5 099,3 en moyenne, soit (5 099,3/3 335,2 = 153 %) 53 % plus rapide que l'Intel i9-7980XE. RP2-1. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של eitan1980

5,099 נקודות ??? בפירסומים שהיו מקודם הצליחו להגיע לציון 6000 בערך . איזה קירור כבר עשו לזה???

צריך מגה-המפלצתי בשביל שימוש קבוע. תוצאה כזאת משיגים בכמה שניות אז אין בעיה.

כרגע נראה שה-X399 MEG Creation של ראוי לשימוש סטנדרטי במעבדי 24-32 ליבות לא הייתי מנסה למתוח אף אחד מהם באוברקלוק עליו. אנחנו מדברים פה על האכלה של התושבת ב-400W+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו ספקות אשתקד האם דור ראשון בעל 16 הליבות גמר לאינטל את הצורה, והיו עוד כמה כאלו שנאחזו בנדמה לי, עוד לא היו בטוחים שאולי כך, אזי מגיע עתה דור שני עם fucken 32 ליבות (64 threads) וחוצב על פרצופה של ממש את אימרתו, בועט את בבושת פנים לביוב הניקוז אשר בשולי הכביש. אין לאינטל כל מענה למפלצת הזו, והיא נזקקת להרבה מאד פירוטכניקה ונפנופי ידיים בתערוכה מחודש שעבר, עת מציגה מאחורי פרגוד (מעניין באמת מדוע) מעבד החזק ביותר שיש לה, ועוד להמהיר אותו בקירור אקטיבי של פריזר תעשייתי, רק כדי להראות שיש לה בארסנל עאלק 28 ליבות. כן בטח, מעבד שלהם עולה 10K$ , ועוד סכום דומה נוסף רק עבור הפלטפורמה שמסביב לו שהיא בכלל server grade, ובפועל הוא עובד על 2 ומשהו גיגה הרץ, לא 5. בשביל 5 עשו אחיזת עיניים עם מערכת בהספק שני קילוואט. מחיר מעבד + לוח אם בצידה של קורע לגזרים (סדר גודל של כנראה עשירית) את מה שאינטל יכולה בתאוריה להציע (כאמור רק בעוד זמן מה), והוא לא ימכר לצרכן מלווה במקרר תעשייתי כמו שאינטל הראו בתערוכה: הוא יקורר אויר. אם יוכל לרוץ ב- 3ghz רציף בעומס מלא על כל 28 ליבותיו דיינו (גם זה בספק - אין לו נדוף תרמי אפקטיבי מספיק כשהו כל כולו מיוצר בדבוקה אחת של גוש סיליקון אחוד). בכל מה שקשור לריבוי ליבות, הארכיטקטורה של מקדימה את זו של בדור שלם, ופה אין לאינטל מה לעשות - אלא לחזור לשולחן השרטוט ולהתחיל מהמשבצת הראשונה, וכנראה להעתיק את השטנץ של . אם כל זה אינו מספיק ומשפיל, לשמוע על המעבד 32 ליבות ועל תדר מעל 4 גיגה הרץ בקירור אויר, בלתי נתפס. והמחיר כן, רק 1800$. המשמעות חוצה שווקים, כי זה גם מה שהולך להיות המענה של לשרתים בסבב הקרוב. אינטל בפעם באמת בבעיה, ונראה שהם מודעים לכך היטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן רק לחשוב על זה שבזמן שהם עם 28 ליבות בלחץ כי יקר בטירוף לייצר אותם, כבר כמה חודשים לפני חשיפת הדור השני של EPYC עם ככל הניראה 64 ליבות פיזיות!, ובשביל פערים כאלה אני בטוח שהלקוחות כבר מחשבים כמה יעלה לקחת צוות פיתוח שיתאים את המוצר של כמו כפפה לדרישות שלהם מבחינת התוכנה שעד עכשיו הייתה מותאמת לאינטל.

שחושבים על הגודל העצום שחוות שרתים עם אלפי XEONים תופסים, פיתאום הם חושבים לנכון כמה ניצול יעיל של מקום מעבדי ה64 ליבות של יביאו להם בתוספת ערוצי הPCIE.  זה כבר לא צחוק ואינטל תאלץ לצאת למסע שיכנועים לא פשוט עם הלקוחות שיסכימו לידחות את לו"ז השידרוגים שלהם לטובת המתנה למוצר מיתחרה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זמן להערכתם נחכה עד שיצאו הלוחות אם כמו שצריך להיות למעבד שכזה? 
כלומר ממה שאני מבין - הלוח אם שהציעו כאן זה לפעילות ללא שום OC  (לאורך זמן הכוונה). אז מתי יצא שכן לאורך זמן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

550-700 וואט מהתושבת לאורך זמן? לא הייתי בונה על אף יצרנית לעשות דבר שכזה.

עדיף להשאר עם מאמץ בטווח 350-400W עם חזק לכל האיזור וזהו, אחרת אפשר לרדת בתדר העבודה ולכוון מתחים בשביל לגלח עוד כמה עשרות וואטים

זה DNA של שרגילים לעבוד ב-800-1000Mhz פחות עם מתח נמוך ולצרוך "רק" כ-250W במאמץ תוכנתי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנית יש שימוש למעבדים שכאלה למשתמשים ביתיים, אבל אני ממש לא רואה את עצמי ממליץ על מערכת 24\32 ליבות לעורך תמונות \ וידאו הממוצע. אני חושב שזה בזבוז של כסף ומשאבים ואותו אדם יכול להסתדר יופי עם מכונת 8 ליבות דוגמת Ryzen 7 2700 או Intel (צונזר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...