מחפש עצה\תחליף חזק יותר ל-Netgear Nighthawk X4S - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עצה\תחליף חזק יותר ל-Netgear Nighthawk X4S

Yahi69

Recommended Posts

שלום,

ברשותי ראוטר\מודם VDSL מסוג Netgear Nighthawk X4S AC2600. מכשיר חזק לכל הדעות, תומך VDSL ובכך חוסך מודם חיצוני.

לראוטר מחוברים דרך קבע, מערכת 5 מצלמות Wifi מקליטות לרשת, מחשב, 2 טלויזיות המריצות צפייה אינטרנטית בלבד ומדפסת .

שאר המכשירים האחרים, מצלמת דרך מהרכב בחנייה, סלולרים וטאבלטים מחוברים לסרוגין. 

לאחרונה אני חווה ניתוקים, פעם-פעמיים ביום שלדעתי מקורם בראוטר. לעיתים אין גישה לאינטרנט (לרשת יש) ולאחר ריסוט הראוטר הגישה חוזרת.

במקרים אחרים, הראוטר מרסט את עצמו ועולה ללא גישה לאינטרנט או . ריסוט חוזר פותר את הבעיה.

בגלל מערך המצלמות אני צריך יציב, ללא ניתוקים. האם יש דרך לריסוט אוטומטי כשהגישה לאינטרנט אובדת?

או שאולי אני מעמיס על הראוטר? אם כן, יש פתרון כמו מוצר משלים או ראוטר אחר?

אשמח לעצה בנושא, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא נשמע לי שהבעיה קשורה לכמה "חזק" הראוטר אלא יותר כמו בעיית תוכנה או שהמכשיר פיזית לא תקין. הייתי מתחיל מלנסות לעדכן את התוכנה של הראוטר ולראות אם זה עוזר, אם אתה כבר בגרסה האחרונה אז אולי לחזור גרסה או שתיים אחורה עד שתמצא משהו יציב. אולי תנסה לחבר דרך מודם חיצוני ותראה אם הניתוקים ממשיכים כדי לבדוק אם הבעיה היא אולי רק במודם של המכשיר. 

מבחינת תחליפים, כיוון שזה כבר מכשיר צרכני ברמה גבוהה מאוד אז מעליו מה שמומלץ זה כבר ציוד חצי מקצועי. מכשירים מחברות כמו ubiquity או draytek הם בדרך כלל יותר יציבים ואמינים ממכשירי all-in-one.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...