תאוריה לגבי עולם טבעוני - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאוריה לגבי עולם טבעוני

RoyShefy

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא נוהג לעקוב בפורומים, אז לא ידעתי מי הנפשות הפועלות.

אבל אחרי שהצצתי הבוקר בקצת מהדיונים (מהעבר הקרוב והרחוק) שהוא נטל בהם חלק, יש לי מושג קצת יותר טוב.

אז אני מניח שיש קונצנזוס די רחב לגביו...

נו שווין, שיעור לחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. בני האדם והחיות לא בתחרות על כבר מזמן. האדם כבש את הכדור ושולט בו. ירצה, החיות האחרות בו יחיו. לא ירצה, לא יחיו.

ב. זה ממש לא משנה אם אבא של חברה שלך חכם או טיפש. מה שחשוב זה איך אתה מסתדר עם אמא שלה. החמות היא החוליה החלשה (כלומר - החזקה) בכל הסיפור

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אין לך טיעון נגד.

אתה בעצמך היית בוטה כלפיי. סימן שאתה בן אדם לא קונסיסטנטי, וחוסר קונסיסטנטיות מעידה על חוסר במוסר וערכים, כי מוסר דורש קונסיסטנטיות.

אם היית אומר לי שאני בוטה וזה מפריע לך, ואתה בעצמך לא היית בוטה אליי, אז היה לך טיעון. אבל עכשיו זה שקוף שאתה מנצל את הבוטות העדינה שלי, שלובה על ידי הבוטות שלך כדי לברוח מדיון שאתה לא מסוגל בו לבסס את הטיעונים המאוד לא מדוייקים שלך. טיעונים שהסיבה העיקרית לכך שאתה חושב שהם נכונים היא מתוך האוטוריתה שלך בתור מישהו שלמד תואר בתחום.

אם למדת על אבולוציה בתואר ואתה לא יודע לבסס את הטיעונים שלך באבולוציה, זה יגרום לך לתחושה מנטלית מאוד לא נעימה, לכן אתה מתכחש לכל אפשרות שאתה טועה.

(אגב, הMEMES שלכם מאוד מיושנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Peter Rabbit

א. בני האדם והחיות לא בתחרות על מזון כבר מזמן. האדם כבש את הכדור ושולט בו. ירצה, החיות האחרות בו יחיו. לא ירצה, לא יחיו.

ב. זה ממש לא משנה אם אבא של חברה שלך חכם או טיפש. מה שחשוב זה איך אתה מסתדר עם אמא שלה. החמות היא החוליה החלשה (כלומר - החזקה) בכל הסיפור

בהצלחה

זה לא בדיוק נכון. יש חיות שבני האדם לא מצליחים להשתלט עליהם, וגם בסופו של דבר בני האדם מושפעים גם מהחיות ופגיעה באיזון האקולוגי עלולה לפגוע בו כמו כן.

בוא נגד שבני האדם מכוונים את הכיוון אליו כדור הארץ נע, אבל זה לא אומר בהכרח שיש לו מאה אחוז שליטה על מה שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...