אין גישה לרשת אחרי החלפת MAC בנתב יותר מפעמיים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין גישה לרשת אחרי החלפת MAC בנתב יותר מפעמיים

Shlomi Liber

Recommended Posts

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בבקשה-אני בהוט ובזק בינלאומי עם חיבור ללא חייגן, יש לי ראוטר טיפילינק ושיניתי במאק קלון את המאק אדרס יותר מפעמיים כדי לשנות אייפי ומאז אין לי יותר אינטרנט(הבנתי שאסור יותר מפעמיים רק אחר כך).. דיברתי עשרות פעמים עם נציגים בהוא ובזקבילנאומי ואין להם תשובה. כל מה שעשו לא עזר-קלין הוסט, שיוך מחדש ומה לא. אין גישה לרשת גם כשאני מחבר את המודם ישירות למחשב וגם עם הראוטר. זה נראה כאילו  שזה לא מקצה לי אייפי(בשיחה עם ובזק אמרו שהוא מושך 3 כתובות אייפי במקום אחת).. 

תודה על ההתייחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Shlomi Liber

אשמח מאוד אם תוכלו לעזור לי בבקשה-אני בהוט ובזק בינלאומי עם חיבור ללא חייגן, יש לי ראוטר טיפילינק ושיניתי במאק קלון את המאק אדרס יותר מפעמיים כדי לשנות אייפי ומאז אין לי יותר אינטרנט(הבנתי שאסור יותר מפעמיים רק אחר כך).. דיברתי עשרות פעמים עם נציגים בהוא ובזקבילנאומי ואין להם תשובה. כל מה שעשו לא עזר-קלין הוסט, שיוך מחדש ומה לא. אין גישה לרשת גם כשאני מחבר את המודם ישירות למחשב וגם עם הראוטר. זה נראה כאילו  שזה לא מקצה לי אייפי(בשיחה עם הוט ובזק אמרו שהוא מושך 3 כתובות אייפי במקום אחת).. 

תודה על ההתייחסות

היי,

אשמח אם תשלח פרטי התקשרות במייל ל: online@bezeqint.net ואדאג שנציג טכני יחזור אליך.

מתן, בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...