איך להשיג קוד בשביל להוריד ווינדוס 10 במחשב חדש - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להשיג קוד בשביל להוריד ווינדוס 10 במחשב חדש

דורון מושקוביץ

Recommended Posts

אני קונה מחשב חדש ואמרו לי שעדיף לי לא לקנות משם ב450 שקל ולהוריד בעצמי והבנתי שצריך איזשהו קוד של בשביל להוריד חוקי את הווינדוס.

(אני יודע שזה עולה כסף אבל אני לא יודע איך להשיג את זה אשמח לעזרה)

תודה! 🙂 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

מה שעולה זה הרישיון.

אז למה צריך אותו? זה חוקי כאילו יכולים לעשות לי משהו אם אני לא אשים את הקוד?

והאם הווינדוס יעבוד כרגיל בלי שום בעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תשים קוד בהתחלה הווינדוס יעבוד כרגיל אחרי איזה זמן הווינדוס יתחיל להגביל אותך ולנדנד לך שצריך קוד .
אפשר להביא קוד לווינדוס מאיביי בזול , לפי הניסיון שלי הם עובדים טוב .
אבל יש טוענים שזה לא חוקי ככה , למרות שלא הבנתי מה הבעיה אם בעצמה מאשרת אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר על לרוב הם מגיעים עם סריאל מתחת למחשב למערכת הפעלה מסורסת בגירסת starter
במידה ולא, אפשר לקנות מאיביי\אמזון סריאלים בזול
אם אתה מעוניין בביטחון שלך שלא נעשה שימוש בסריאל במחשבים אחרים אפשרי לרכוש שלמה אצל המחשבים, העלות בסביבות 400-500 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אם מדובר על מחשב נייד לרוב הם מגיעים עם סריאל מתחת למחשב למערכת הפעלה מסורסת בגירסת starter
במידה ולא, אפשר לקנות מאיביי\אמזון סריאלים בזול
אם אתה מעוניין בביטחון שלך שלא נעשה שימוש בסריאל במחשבים אחרים אפשרי לרכוש מערכת הפעלה שלמה אצל רשתות המחשבים, העלות בסביבות 400-500 ש"ח

מה יקרה עם עוד אנשים משתמשים בקוד?

ראיתי סרטון שאפשר להשיג גם מאמזון חוקי  אני רק לא יודע מאיזה מוכר לקנות ובכלל לא יודע אם זה באמת הקוד שאני מתכוון אליו אתה יכול לחפש באמזון ולשלוח לי קישור?

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yehudaa

אם לא תשים קוד בהתחלה הווינדוס יעבוד כרגיל אחרי איזה זמן הווינדוס יתחיל להגביל אותך ולנדנד לך שצריך קוד .
אפשר להביא קוד לווינדוס מאיביי בזול , לפי הניסיון שלי הם עובדים טוב .
אבל יש טוענים שזה לא חוקי ככה , למרות שלא הבנתי מה הבעיה אם מיקרוסופט בעצמה מאשרת אותם .

הנדנודים שלהם יפריעו לי? כלומר באיזה רמה? סתם משהו שכתוב בצד שאפשר לעשות איקס בכל פעם כשפותחים את המחשב או משהו יותר רציני?

ולגבי הקנייה באיביי אשמח לחיפוש באמזון (יותר אמין) אני ניסיתי לחפש ואני לא יודע אם זה באמת הקוד שאני צריך ומאיזה מוכר לקחת, תוכל לעזור לי בקשר לזה? (לחפש באמזון גם וממוכר אמין ולשלוח לי קישור למוצר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון - יש דרכים לעקוף את זה. קח בחשבון שאם מדובר במחשב של עסק, אתה עלול להסתבך ואני לא הייתי פוזל לכיוון.

מה שקורה בדר"כ - אם מדובר בקראק שפורץ את מערכת ההפעלה, הוא בסופו של דבר תוקע והורס את המחשב. אם אתה ממשיך בלי לשים מספר סיריאלי בדר"כ גם לא תתקין עדכונים ואז המחשב שלך יהיה פגיע. אני כן הייתי ממליץ לך לקנות WIN מקורי, שאפשר לקנות רישיון שלו עם המחשב. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• gabriel6 locked this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
  • צור חדש...