שאלות לגביי אוברלקלוק למעבד QX9770 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגביי אוברלקלוק למעבד QX9770

Tomer Ben David

Recommended Posts

שלום לכולם יש לוח של גיגה בייט ga-ep43t-ud3l ומעבד QX9770 קירור מים של אנטק  ועשיתי לו קצת מ3.2 ל4GHZ המתח על 1.34 המעבד עובד יציב ברגע שאני מריץ בדיקת מאמץ אחריי זמן ממושך המעבד מגיע ל76 77 מעלות ואז מכבה את המחשב לגמריי ואז נדלק מחדש, מי בעצם עושה את הפעולה הלוח או המעבד שהוא מכבה את המחשב? אין לי אופציה כזאת בביוס וראיתי משתמשים בחול שהמעבד הזה גם מגיע ל80+ ולא נכבה

האם זה אופציה שאני יכול לשלוט עליה? האם זה משהו בווינדוס שמכבה את המחשב? ומה עוד אפשר לעשות בשביל להוריד את הטמפרטורות שלו ליותר נמוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yehudaa

זה טמפ גבוהה מדי למעבד הזה , אתה צריך לשאוף לא לעבור את ה 55 לפי האתר של אינטל .

זה לא הגיוני אם מדובר במאמץ. המעבדים האלה יכולים לעבוד בטמפרטורות גבוהות אף יותר מ80 מעלות בכיף.

ציטוט של Tomer Ben David

ומה עוד אפשר לעשות בשביל להוריד את הטמפרטורות שלו ליותר נמוך? 

תנסה קצת פחות קיצוני ומתח קצת יותר נמוך. נגיד תישאר ב3.6GHZ ותבדוק אם זה יציב לאורך זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי האתר של TJMAX הוא 85 ומלא משתמשים עובדים איתו עד 80 מעלות בלי כיבוי יכול להיות שזה הלוח נכנס להגנה ומכבה את המחשב?

הורדתי ל3.9GHZ ומתח 1.32 הוא מגיע במקסימום ל72 מעלות ולא נכבה אני פשוט רוצה להגיע איתו ליותר כנראה הקירור מים שלי מגביל אותי מבחינת החום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...