ראוטר של הוט 200 מגה בעייתי ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר של הוט 200 מגה בעייתי ?

arigo
 Share

Recommended Posts

שלום לאחרונה חזרתי להוט שלאחר שבבזק קיבלתי מהירות של 10 מגה ביום טוב למרות שהיה לי חוזה על 100 🤔

התקינו לי וספק הוטנט 200 מגה ושאני מחובר בקווי של אכן אני מקבל 200

הבעיה בWIFI שם ההנחתה גדולה (חלקי 3 בערך) כלומר מהירות 50 או 60 מגה. בנוסף כל כמה שעות הוא כביכול מתנתק במחשב הנייד ובטלפון אבל בראוטר הנורה  מראה שהוא בסדר. 

הפיתרון כיבוי של הויפיי והדלקה מחדש !

האם ראוטרים איכותיים יותר אמורים לספק תוצאות טובות יותר בוויפיי ובוודאי פחות ניתוקים ? האם הראוטרים של לא איכותיים מספיק ?

נערך על-ידי arigo
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תוודא שהניתוקים הם ברשת האלחוטית בלבד. תחבר מחשב אחד באופן קווי ועוד מכשיר אחר באלחוטי, ובזמן שאתה חווה ניתוק באלחוטי תבדוק באותו עת באם הניתוק הוא גם בחיבור הקווי.

האם יש מצב האיטיות בחיבור נובעת מקליטה לקויה? 

תבצע בדיקת מהירות במכשיר המחובר באופן כשהוא קרוב כמה שיותר לראוטר. האם עדיין אתה מקבל 50 מגה?

תבדוק שלמכשיר שאתה בודק איתו אין מגבלה של מהירות קליטה. למשל אם זה עם כרטיס עם תקן b או g אתה לא תוכל לקבל 200 מגה. תבדוק האם ברשת אלחוטית אחרת באותו מכשיר אתה כן מקבל מהירות גבוהה יותר. יכול להיות גם שהמתאם האלחוטי באותו מכשיר תקול, למרות שתיאורטית הוא כן מסוגל לקלוט 200 מגה.

תעדכן..

נערך על-ידי --- The King ---
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי בעיה דומה עם ה WIFI , מתנתק פתאם , הקווי עובד. אחרי כמה שעות חוזר. 

מקבל ב משהו כמו "כתובת IP לא חוקית ..." מסתבר שזו תקלה ידועה.

ממה שהבנתי כאן בפורום , הנתב של לא משהו 

הצלחת לפתור את זה ? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה KING אבל הנייד בתקן 802.11a/b/g/n/ac

הניתוקים גם שאני ליד הראוטר ואין קשר בוודאות למרחק.

אין ניתוק בקווי בזמן שיש ניתוק באלחוטי - נבדק גם כן

בוודאות הבעיה חייבת להיות בראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. אז אני מציע לך לנסות לדבר עם לפני שאתה רץ להוציא כסף על ראוטר חדש. בכל זאת, אתה משלם על השכרה של מכשיר דפוק.

בכל אופן, לשאלתך, אם הבעיה היא רק ברשת האלחוטית אז כן, כנראה שראוטר חדש יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

עדכון לאחר שיחה עם (תשתיות) הם החליפו לי את המודם אבל הבבעיה ממשיכה לחזור בחיבורי וויפיי בלבד

האם המודמים שלהם בעייתים ? אם כן כדאי לי לרכוש אחד פרטי אם כן איזה ?

מה שבטוח שלבזק אני לא חוזר שם אני מקבל 10 מגה במקרה הטוב במקום 100

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי בדקתי אז המחשב הנייח בבית מקבל 200 ואכן נותן 200 שם הכל בסדר גמור ואני מרוצה !

הבעיה רק בנייד וסלולרים שם אני משתמש בוויפיי ולא הגיוני שאני צריך פעמיים ביום לפחות לכבות את הוויפיי (בכפתור וויפיי על המודם אוטר) ולהפעיל לאחר כדקה מחדש שוב. ואז הכל בסדר  !  אם זה ככה גם במודם השני שהחלפתי כנראה יש בעיה ?

אשמח לדעה וגם אולי לרכישת ראוטר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון: ניסית עם שני נתבים, ועם שניהם רק לאחר ריסטארט אתה מקבל 200 מגה בוויפי, ולאחר כמה דקות המהירות יורדת.

אם כך, אני לא חושב שראוטר חדש יעזור לך, אלא אם משהו לא בסדר בשני הנתבים שאיתם ניסית, שזה נראה לי פחות סביר. 

מציע לך לדבר עם . ייתכן שהתשתית אצלך לא הכי טובה והם לא יצליחו לפתור לך את הבעיה, אבל שווה ניסיון. תציק להם שישלחו טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי  לצערי כנראה שלא הסברתי נכון, 

הוויפי מתנתק כמה פעמים ביום בו בזמן שהקווי ממשיך לעבוד. הנורית של הוויפיי במודם דולקת אך בפועל כל המכשירים המחוברים לא מזהים אותו יותר והוא מנותק. אז כדי להתחיל את האלחוטי שוב אני צריך ללחוץ על הכפתור של הוייפיי במודם לנתק אותו ידנית ולאחר כדקה להדליק שוב !   

ככה זה בשני המודמים של לכל המכשירים בבית שמחוברים אליו 

נ.ב. המהירות אינה חשובה לדיון בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...