ניתוקים מתמשכים באינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתוקים מתמשכים באינטרנט

243 56

Recommended Posts

אני מנוי לאינטרנט של הוט כתשתית ול-012 כספקית . כבר תקופה מאוד ארוכה שיש לי ניתוקים באינטרנט, לפעמים זה קורה כל כמה שעות ולפעמים אפילו כל כמה דקות. האינטרנט מתנתק וחוזר לבד אחרי איזה דקה, לפעמים עם התראה מצד הראוטר בזמן שהוא מאפס את עצמו עם נקודות החיווי שלו, ולפעמים בלעדיהן. לעיתים מתנתק גם לכמה שעות טובות. ניסיתי לחבר את הראוטר לשקע אחר, להחליף פילטר, לא עזר. בא טכנאי, החליף מגבר -- לא עזר. הגיע טכנאי אחר, החליף את הדפסי החיבור ואת הראוטר -- גם כן לא עזר. הגיע עוד טכנאי (שלישי!) שהתעסק בארון התקשורת וטען שהבעיה הייתה במתחים והיא סודרה -- אך הפלא ופלא, זה גם כן לא עזר. היום הגיע טכנאי בפעם הרביעית, וזה הלך לארון החיבור החיצוני ושם החליף קונקטור. האינטרנט עבד בסדר בשעות הצהריים למיטב הבנתי, אך כשחזרתי הביתה (בערך ב-7) הוא בדיוק הפסיק לעבוד והתחיל להתנתק. 

אני כבר דיי אובד עצות. החברות המתחרות (פרטנר\סלקום) מחוברות לעיר אך לא לשכונה, ובזק לא נראית לי קורנת במיוחד לאור העובדה שהחבילה שהיא מציעה נמוכה משמעותית (-עד- 100 מגה במקום 200 מגה אצל , זה אומר שבפועל אני מקבל 50 מגה כי כך התשתית שלהם בנויה אצלנו). 

תוכלו אולי לעזור לי? להסביר לי בערך מה קורה כאן, ואיך אוכל לכוון את הטכנאים שיגיעו אליי הביתה? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

תבדוק אם מתחלף האייפי לאחר הניתוקים.

אם לא אולי זה קשור לכבל RJ45. כבל לא טוב יכול לגרום לניתוקים.

בהנחה שיש לי הוטבוקס סטנדרטי, מאיפה אוכל להביא כבל נורמלי? מהקטלוג של K.S.P, כל התקן ודגם יתאים למודם?

יכול להיות שזו באמת הבעיה, מאחר שאני זוכר שיש לכבל שלי נטייה להתנתק. מוזר שחלפו על פניי כמעט מספר דו ספרתי של טכנאים שלא חשבו לקחת את זה בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עברתי להוט אחרי שלא קבלתי בקומבינציה של - פרטנר יותר מ 40 מגה. 

אבל החיבור לא משהו. בעיות WIFI . ממה שקראתי , יש כל הזמן בעיות כאלה עם

הבעיה לא אצלך בחיווט. זו בעיית תשתית של בקופסא שלהם ובדרך אליך הבייתה. הכבל לא תקין . לך תחפור מתחת לכביש ולמדרכה עכשו. 

שוב דבר לא יעזור. 

בחיבור של פרטנר אמנם רק 40 מגה , אבל החיבור יציב להפליא. כולל WIFI יציב מאד. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Boaz Simhony

גם אני עברתי להוט אחרי שלא קבלתי בקומבינציה של בזק - פרטנר יותר מ 40 מגה. 

אבל החיבור לא משהו. בעיות WIFI . ממה שקראתי , יש כל הזמן בעיות כאלה עם הוט

הבעיה לא אצלך בחיווט. זו בעיית תשתית של הוט בקופסא שלהם ובדרך אליך הבייתה. הכבל לא תקין . לך תחפור מתחת לכביש ולמדרכה עכשו. 

שוב דבר לא יעזור. 

בחיבור של פרטנר אמנם רק 40 מגה , אבל החיבור יציב להפליא. כולל WIFI יציב מאד. 

אחרי הטיפול האחרון של הטכנאי, אני חייב להודות שהאינטרנט רץ מהר יותר מבדר"כ, אך הניתוקים ישנם. 

אני מתחיל לחשוד שאכן מדובר בבעיית תשתית, והבנייה והחיבורים אצלי בבית הם בסדר גמור. 

פעם הם היו שולחים את B team (בזק) כדי לטפל בעניין התשתית האזורית, אך כדי להוציא מהם את זה... צריך להרים שולחנות.

מייחל ליום שבו פרטנר יחברו סיב בשכונה שלי, הם עושים זאת רחוב לידינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...