AMD צוחקת על INTEL - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD צוחקת על INTEL

huber

Recommended Posts

ציטוט של askme

^^^

כמדומני, זה לא דיון על דו"חות רבעון או שנתיים.

אם כי, תרגיש חופשי לדון במה שבא לך.

אני ראיתי חשיבות ליחסה של AMD לארץ.

על רקע זה כתבתי את דבריי.

נפלת קצת במלכודת. חשבת שאלו סכומים ריאליים, או לפחות חצי מהם.. מראה קצת

על הידע הבסיסי הכללי. רק תצליח איש.. עם הלייקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברס במטותא,

חזרה לתרבות המנומסת בבקשה. נו אז אחד נפל קורבן תמים בטעות לא מכוונת, ואחר צוחק... מיותר.

בואו נעצור את זה פה.

יחד עם זאת ובשביל מי שזה כן מעניין אותו, ולטעמי הדבר אמור לעניין כל אדם הרואה עצמו רציני וענייני,

אז ליאור כנראה בולבל באותו דיון חפוז עליו הצביע, עם ה- 260 ומשהו מיליארד שהם שווי שוק (לפי שער המניה כרגע)

ולא מחזור המכירות של ברבעון האחרון.

הנתונים של רבעון 2 נמצאים פה:

https://www.intc.com/investor-relations/investor-education-and-news/investor-news/press-release-details/2018/Intel-Reports-Second-Quarter-2018-Financial-Results/

תקצירם הוא מכירות של כ- 17 מיליארד דולר ברבעון.

נשים לב בעוד AMD עם 1.7 מיליארד ברבעון האחרון,   אינטל עם 17 מיליארד.  במקרה יצא יחס של 1 ל- 10 .

השאיפה שלנו הצרכנים היא כי תמשיך לעלות ולהתחזק עד למצב שתהיה בנתח שוק כזה, שההשפעה על השוק תהיה

משמעותית יותר, שאז הרווח בשל אותה תחרות ערה יותר יחזור אלינו בחזרה, ויהווה קטליזטור להאצת קצב התקדמות

הפיתוחים בתחום הקרוב לליבנו. כמו כן הוא משפיע על המאקרו כלכלה העולמית, שכן כשיש שפורים מחשוביים, התעשייה

במעגלים שמסביב צומחת הלאה בתורה.

נוסף על כך היות וישראל היא אחת מיצרניות המעבדים הגדולות בעולם, אולי הגדולה ביותר אם לחלק את סך יצור המעבדים

לגודלה של המדינה בתושבים, אזי נובע ששפורים בתעשיה הזו פרטנית, משפיעים במישרין על כלכלת ועל תוצרה.

כך שלנו הישראלים צמיחת הסגמנט הזה חשובה במיוחד, להבדיל ממדינות שבהן אינה מייצרת .

בואו נזכיר לכולנו, כי העמיקה את אחיזתה בכלכלה הישראלית משנה לשנה, ואשתקד רכשה את מובילאיי

בעסקת ענק הגדולה ביותר אי פעם שבוצעה כאן - של מעל 15 מיליארד דולר בתור דוגמא טריה, והשאירה את כל

תשתית החברה בישראל ולא רק שלא נגעה בה, אלא הרחיבה את מובילאיי והגדילה אותה במתחם בירושלים,

ובשל כך מעסיקה מאות רבות של מהנדסים מדענים ואנשי רק בה.

כמו כן הולכת להשקעת עתק נוספת אחת הגדולות במשק הישראלי של כ- 18 מיליארד שקל,

והעסקת עוד מאות ואלפי עובדים נוספים במשק הישראלי במשרות איכות (ורבבות עובדים בהעסקה עקיפה

במעגל השני והשלישי).

https://www.themarker.com/allnews/1.6092426

ניתן לשים לב כי חברת אינטל אט אט מגיעה למצב, שהיא מתמודדת על היותה המעסיק הגדול ביותר במשק הישראלי

ואחת היצואניות הגדולות ביותר. הדבר מעיד על אמונה החזק בחברה הישראלית, בתרבותה, בהשכלתה, בכישוריה,

ובמשק שלנו ואין טוב מכך.

לא כולם ערים ומודעים אבל אינטל היא אחד מעמודי התווח של הכלכלה הישראלית והיצוא שלה כיום, והלוואי ויהיו לנו

עוד אינטלים כאלו נוספים כמותה. 

https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3730618,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הדיון הזה הוא בחזקת שיחה

מנומסת על מזג האוויר.

כלומר לא ממש יש לנו השפעה עליו,

ומצדו ( של מזג האוויר ) - היינו כלא היינו.

בא לומר, לא ממש בשביל עינינו היפות משקיעה כאן

וכנ"ל גם ( שלא שמה .... ).

סבבה, טוב שהמצב הוא לפחות כפי שהוא ( שאינטל כאן ),

אבל בואו נשמור על פרופורציות בכל הקשור להשפעה כביכול

שלנו כצרכנים על מה שקורה או לא בהתנהלות החברות !

פרופורציות, אמרתי ?  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

חברס במטותא,

חזרה לתרבות המנומסת בבקשה. נו אז אחד נפל קורבן תמים בטעות לא מכוונת, ואחר צוחק... מיותר.

בואו נעצור את זה פה.

לרגע לא צוחק, זה לא מצחיק אפילו גם אם הייתי מנסה. קורבנות תמימים לא יצא לי לראות עדיין בפורום הזה.

ציטוט של askme

תודה, תודה.

זה מראה על עוד הרבה דברים, אבל על זה,

בהזדמנות אחרת....

ו... יכולת לפרגן .....   :lol:

לא הבנתי כלום מהתגובה. אבל בשמחה ובכיף. אני אומר את הדברים איך שהם. תנסה להתמקד

בלספוג ידע שאפשר, ולא בלנסות לסחוט לייקים על חשבון תגובות שמתאימות לאדם שלא חושב. יש אנשים בפורום

שיושבים לא רק בתפקידים משמעותיים בשוק אלא גם קוראים בין השורות - ומגלים טיפשות שרואים אותה.

זה לא אישי - אני מנסה לעזור לך. תפסיק להיות מסחטת לייקים ותתרכז בלתרום לדיונים. תתקדם, הגיע הזמן.

ציטוט של djelectric

אם הייתי מהנדס באינטל הייתי הרבה יותר שמח לקום היום בבוקר לעבודה מאשר לפני שלוש שנים, זה בטוח. אתגרים זה חשוב.

לא יודע.. ברמת הפרט לא כולם מחפשים סיפוק ואתגרים בעבודה. הרבה מוחות מבריקים בתעשייה מבוזבזים ככל הנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא יודע.. ברמת הפרט לא כולם מחפשים סיפוק ואתגרים בעבודה. הרבה מוחות מבריקים בתעשייה מבוזבזים ככל הנראה.

אחד הטיעונים הכי נבונים שקראתי הרבה זמן 👍

אילו רק במישור הזה, היינו משכילים להעלות את אחוז הניצולת של המוחות הללו, מצבנו הכלכלי והטכנולוגי היה במקום אחר לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של coch

לא הבנתי כלום מהתגובה. אבל בשמחה ובכיף. אני אומר את הדברים איך שהם.

נו מה יהיה ?

אתה נשמע כמו איזה קומוניסט נטול הומור, אבל לגמרי !

תן לאחרים לשאת גם הם בנטל של העולם הזה .....

יעני, תן חיוך, שחרר, מאן ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

נו מה יהיה ?

אתה נשמע כמו איזה קומוניסט נטול הומור, אבל לגמרי !

תן לאחרים לשאת גם הם בנטל של העולם הזה .....

יעני, תן חיוך, שחרר, מאן ....

שחררתי. לטובתך, אבל שיהיה. לא תשמע תלונות ממני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אפשר להגיד את זה, בזהירות.

אם הייתי מהנדס באינטל הייתי הרבה יותר שמח לקום היום בבוקר לעבודה מאשר לפני שלוש שנים, זה בטוח. אתגרים זה חשוב.

מוכרח להגיד לך, לפחות ממכריי שעובדים באינטל ומעודכנים בכל מה שקורה מסביב לגלובוס, כשסיפרתי להם על ההשקעה שלי במניות עם , הם היו בטוחים שהיא בכלל פשטה את הרגל ב-2008 ולא היה להם מושג לאידורציה הנוכחית שלה. אני מניח שרק עוד כמה השקות מוצלחות כאלה של רייזן יעירו את כלל המהנדסים והעובדים באינטל לעובדה שיש עוד שחקנית בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של 243 56

מוכרח להגיד לך, לפחות ממכריי שעובדים באינטל ומעודכנים בכל מה שקורה מסביב לגלובוס, כשסיפרתי להם על ההשקעה שלי במניות עם AMD, הם היו בטוחים שהיא בכלל פשטה את הרגל ב-2008 ולא היה להם מושג לאידורציה הנוכחית שלה. אני מניח שרק עוד כמה השקות מוצלחות כאלה של רייזן יעירו את כלל המהנדסים והעובדים באינטל לעובדה שיש עוד שחקנית בשוק.

זה... לא מפתיע אותי, כי גם אני מכיר כמה כאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...