מיואש כבר מהמעלות של המעבד והמעבד עצמו - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיואש כבר מהמעלות של המעבד והמעבד עצמו

Sikopp

Recommended Posts

המעבד לא "דפוק". בכל מערכת עם מעבד מודרני יש קפיצות כאלה לצערי, זה נובע מסיבה טכנית שקשורה לפתרון הקירור בתוך המעבד עצמו.

בדוק מה מצב המעבד אחרי מאמץ של כרבע שעה, תראה אם זה מתייצב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של djelectric

המעבד לא "דפוק". בכל מערכת עם מעבד מודרני יש קפיצות כאלה לצערי, זה נובע מסיבה טכנית שקשורה לפתרון הקירור בתוך המעבד עצמו.

מה מתייצב ? התדר? מפחד לבדוק למשך רבע שעה במצב שלי כרגע הוא מגיע ל90 מעלות אחרי 4 דק. 

אני אנסה לידע את tms בנוגע לבעיה למרות שלא ניראה שהם יכולים לעזור לי במשהו ממרחק כזה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

הרצון שלי לעשות delid גובר מיום ליום עם ה6700K :alcoholic1: הקפיצות בטמפרטורה של המעבד זה הדבר היחיד שמונע ממני להעלות את התדר והמתח חזרה ל4.7ghz קבוע. כנראה שלפני כן אתקין עליו מעבד 8700K או 9900K עם המודרים הסינים שאני עוקב אחריהם (על לוח Z170)

הייתי מנסה להדק את הקירור (אם זה אפשרי במארז - בלי לפרק את כל הקירור, פשוט מאחור). אם לא - מתעסק אם זה רק אם יודע איך, ואם גם זה לא - מביא לחנות לבדיקה. (אני מודע למרחק). בד"כ החנות מבצעת בדיקות על כל מערכת שהיא מוציאה (ככה זה היה עם המערכת שלי בכל מקרה) - יכול להיות שהקירור יצא טיפה מהמקום מהמשלוח (קרה לי עם 2 מערכות שהזמנתי מTMS - דאגו לסדר את זה אחר כך. אבל זה לא נראה כאילו מדובר באותו מקרה - אז המערכות שלי תוך שנייה הגיעו ל90 מעלות רק בהדלקת המחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

הרצון שלי לעשות delid גובר מיום ליום עם ה6700K :alcoholic1: הקפיצות בטמפרטורה של המעבד זה הדבר היחיד שמונע ממני להעלות את התדר והמתח חזרה ל4.7ghz קבוע. כנראה שלפני כן אתקין עליו מעבד 8700K או 9900K עם המודרים הסינים שאני עוקב אחריהם (על לוח Z170)

הייתי מנסה להדק את הקירור (אם זה אפשרי במארז - בלי לפרק את כל הקירור, פשוט מאחור). אם לא - מתעסק אם זה רק אם יודע איך, ואם גם זה לא - מביא לחנות לבדיקה. (אני מודע למרחק). בד"כ החנות מבצעת בדיקות על כל מערכת שהיא מוציאה (ככה זה היה עם המערכת שלי בכל מקרה) - יכול להיות שהקירור יצא טיפה מהמקום מהמשלוח (קרה לי עם 2 מערכות שהזמנתי מTMS - דאגו לסדר את זה אחר כך. אבל זה לא נראה כאילו מדובר באותו מקרה - אז המערכות שלי תוך שנייה הגיעו ל90 מעלות רק בהדלקת המחשב)

יודע איך להחליף מאורר אם צריך פשוט מפחד לשבור משהו כי לא הצלחתי להבין איף לפרק את המאורר. אנסה שוב - אולי לא שמו מספיק משחה אבל זה באמת מוזר . 
אני בטוח שהחנות לא עושה בדיקות לפני - גם לא יכול להיות שעשו בדיקה כי לא הייתה במחשב 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספק אם מדובר בעניין של משחה. או שהקירור יצא טיפה מהמקום במהלך המשלוח (קורה) ואז הוא לא יושב טוב, או שהוא פשוט לא מספיק בשביל המעבד הזה.

גם לא חושב שזה קשור למאוורר. אם אתה לא בטוח - חכה ליום ראשון ודבר עם TMS ותראו אם תוכלו לסדר משהו (כדי שלא תסב נזק בעצמך ללוח או לקירור). המקסימום שהייתי עושה זה לבדוק שהקירור יושב כמו שצריך על הלוח. בכללי, הקירור הזה נראה לי טיפה חלש עבור מעבד כמו שלך, כך שאני נוטה להניח שזאת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

בספק אם מדובר בעניין של משחה. או שהקירור יצא טיפה מהמקום במהלך המשלוח (קורה) ואז הוא לא יושב טוב, או שהוא פשוט לא מספיק בשביל המעבד הזה.

גם לא חושב שזה קשור למאוורר. אם אתה לא בטוח - חכה ליום ראשון ודבר עם TMS ותראו אם תוכלו לסדר משהו (כדי שלא תסב נזק בעצמך ללוח או לקירור). המקסימום שהייתי עושה זה לבדוק שהקירור יושב כמו שצריך על הלוח. בכללי, הקירור הזה נראה לי טיפה חלש עבור מעבד כמו שלך, כך שאני נוטה להניח שזאת הבעיה.

מצאתי את הבעיה . פירקתי את הקירור וכמו שתמיד חשבתי - הם שמו את המשחה על המדבקה של הקירור ולא הורידו אותה בכלל .
רע מאוד שאנשים עושים ככה .. 

תודה לכולם על העזרה בכל מיקרה ועל הכוונה הטובה.
מחר אשלח הודעה לחנות שלא יקרה מקרה כזה לקונה אחר - מישו שפחות מבין או שם לב . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

נשמח אם תדווח לנו על שינוי הטמפרטורות בהתקנה מחדש! אני לא בטוח שהמדבקה היא הגורם כאן (למרות שזה לא רצוי), אבל נשמח להתעדכן! 

אם בבדיקת מאמץ המעבד היה מגיע ל90 אפילו
כאן לאחר 20 דק המעבד לא עלה מעל 62 . 
וזה עוד עם הקירור הזה שלא ניראה מסיבי כלכך . 

אכן יש הבדל ועצום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

אני הבנתי משהו אחר: 

sticker.jpg

אבל אני רואה איך אפשר לפרש את דבריו כפי שאתה הצגת זאת. זה אכן יוביל ללא ספק להתחממות במידה וההתקנה נעשתה באופן הזה.

שלילי. לא מדבקה על המעבד אלא כמו שהבחור למעלה העלה - מדבקה בתחתית הקירור עצמו. 
כאן הבעיה. 
והיא נפתרה.  תודה שוב על ההתיענות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...