מיואש כבר מהמעלות של המעבד והמעבד עצמו - עמוד 4 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיואש כבר מהמעלות של המעבד והמעבד עצמו

Sikopp

Recommended Posts

זה תוצאות מצויינות, המעבד עצמו לא רגיש כ"כ כמו שאיוון ציין, בצורת עבודה שלך הוא צפוי לשרוד אחרי כל המערכת.

בדר"כ לא רוצים לעבור נגיד את ה80 מעלות, זה לא ערך מוחלט כדי שלא יתחילו הורדות שעון שיכולות להיות גם מהלוח אם או מהמעבד בטמפ' גבוהה יותר, או שהטורבו ינוצל פחות.

בטמפ' גבוהות מאוד גם סביר שהלוח מתחמם יותר ואז יש הפרשי טמפ' שיכולים להיות מהירים מה שיכול לקצר את חיי הלוח בטווח הארוך.

אתה יכול לנטר גם את טמפ' הלוח למרות שברובם אין את הטמפ' של הvrm.

לדעתי אתה לא צריך לעשות כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין צורך. סתם הכניסו לך ג'וקים לראש. כל עוד הטמפרטורה לא עולה על 80 אין לך מה לדאוג.

מקודם שהיה על 90 באמת זה לא היה בריא למעבד. אבל גם זה רק אם היית ממשיך לאמץ אותו במשך תקופה. כל עוד זה היה לכמה רגעים אין חשש.

טמרפטורה מזיקה שהיא לטווח קצר היא מעל 100 מעלות. וגם אז המעבד מכבה את עצמו שלא יהיה נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

פולט 65W חום בתדרי סטוק של 3GHZ. בתדרי טורבו של 3.9GHZ כשכל הליבות עובדות, הוא יכול לפלוט חום באזור ה95W ומעלה. אל תסתמך על קירור פשוט של 65W שיקרר מעבד כזה וישמור על ביצועים מרביים.

אמת, אבל מבחינת היצרן כל עוד אין downclock מתחת לתדר המקורי - אין ירידה בביצועים.
אוברקלוק אוטומטי ע"י הטורבו בוסט די מיותר בימים האלה, עדיף מעבד קריר בלעדיו או מעבד מומהר ידנית וזו בגדול הסלידה שלי בשנים האחרונות משוק כרטיסי המסך והמעבדים שגם את "העצמאות הזו לוקחים לנו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. החנות חייבת לפצות אותו "במשהו".(לקחת אחריות על הטעות שלהם).

ב. אין ספק שהאמינות של החנות TMS נפגעה קשות,במיוחד שהיא טוענת לביצוע בדיקות מאמץ שברור שלא בוצעו+היא החנות הכי מקודמת באתר.

ג. מזל גדול שהקונה טיפוס יסודי ומבין מספיק על מנת לתקן את הפשלה....כל הכבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של andralamusya

אמת, אבל מבחינת היצרן כל עוד אין downclock מתחת לתדר המקורי - אין ירידה בביצועים.

היצרן? אתה מתכוון לantec יצרנית הקירור? ברור כשמש כי יש בפועל ירידה בביצועים. המעבד לא מגיע לפוטנציאל המלא שלו (3.9Ghz) ולומר ללקוח כמו פותח הדיון שקירור "65W יעשה את העבודה זה פשוט הטעיה. זה לא משנה איך היצרן של הקירור מסתכל על זה - מה שחשוב זה מה שאנו מציגים לבאי הפורום.

מה שמי שהגבתי לו עשה

ציטוט של Jabberwock

בכל מקרה המעבד הזה פולט 65W חום, הקירור דווקא כן צריך להספיק.

זה להסתמך על הTDP - 65W לא בהכרח מספיק! לא צריך ללכת על הקצה במקרה הזה, וחבל להטעות את הלקוחות. אין להסתמך על נתון הTDP בלבד.

אוברקלוק אוטומטי ע"י הטורבו בוסט די מיותר בימים האלה, עדיף מעבד קריר בלעדיו או מעבד מומהר ידנית וזו בגדול הסלידה שלי בשנים האחרונות משוק כרטיסי המסך והמעבדים שגם את "העצמאות הזו לוקחים לנו"

הטורבו בוסט מיותר? הוא עושה OC אוטומטי (מבחינתי - פשוט מגיע לתדרים האמיתיים שהמעבד צריך לפעול בהם) כדי שהלקוח יוכל להשתמש במעבד במלוא הפוטנציאל שלו! אין כאן שום דבר מיותר. וראה - המעבד עוד נשאר קריר. אני לא מצליח להבין או להתחבר לדברים שכתבת. מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

היצרן? אתה מתכוון לantec יצרנית הקירור? ברור כשמש כי יש בפועל ירידה בביצועים. המעבד לא מגיע לפוטנציאל המלא שלו (3.9Ghz) ולומר ללקוח כמו פותח הדיון שקירור "65W יעשה את העבודה זה פשוט הטעיה. זה לא משנה איך היצרן של הקירור מסתכל על זה - מה שחשוב זה מה שאנו מציגים לבאי הפורום.

מה שמי שהגבתי לו עשה

זה להסתמך על הTDP - קירור 65W לא בהכרח מספיק! לא צריך ללכת על הקצה במקרה הזה, וחבל להטעות את הלקוחות. אין להסתמך על נתון הTDP בלבד.

הטורבו בוסט מיותר? הוא עושה OC אוטומטי (מבחינתי - פשוט מגיע לתדרים האמיתיים שהמעבד צריך לפעול בהם) כדי שהלקוח יוכל להשתמש במעבד במלוא הפוטנציאל שלו! אין כאן שום דבר מיותר. וראה - המעבד עוד נשאר קריר. אני לא מצליח להבין או להתחבר לדברים שכתבת. מצטער.

אני מתכוון לאינטל עצמה. בקירור סטוק שהיא משווקת עם המעבד הוא נבדק בתנאי מעבדה. הבדיקה עצמה אינה מנצלת עד תומו של התדר שהטורבו בוסט יכול להגיע בעקבות יכולות הקירור, התדר המתקבל לפייה שמעבד תקין לאחר בדיקות כאלה הוא תדר שבין הסטוק עד למקסימלי שהטורבו בוסט מוגדר אליו, לרוב תוספת במכפלה עם באס קבוע ושינוי תדר מינורי לכרטיס מסך המובנה.
כשיש downclock כפי שרשמתי שהוא מתחת לתדר המקורי אז למעשה מתייחסת לדבר כפגיעה בביצועים והמוצר לכאורה "לא תקין" או לא בשל לשוק. דברים שבימים כאלה לא קורים אצלה ויותר אצל המתחרה.
הטורבו בוסט מיותר כי לרוב חוץ מרעש שגם שהוא כבוי לא תורמים לכלום גם השיפור בביצועים מינורי ביחס לחום.

בנוגע לגוף קירור שפותח הפוסט קנה, הוא קירור תקציבי (מכבסת מילים לקירור מעפן) הוא די זהה בביצועים לקירור סטוק של רק ששקט יותר. ועל כאן הדיון.

אתה יכול שלא להסכים, אתה יכול לטעון שזו תוספת טובה ונכבדת אבל הכוונה שלי היא לכיוון שהעולם הולך אליו, מערכות אוטונומיות שמחליפות את הצורך בי ובך, שבעתיד אולי אף תלקח מאיתנו האפשרות הזו, וזה הכיוון שאני סולד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

טורבו בוסט מרים את Core i4 8400 מתדר בסיס של 2.8Ghz לתדר מירבי שבין 3.8 ל-4 גיגה-הרץ. הוא לא מיותר בו ובמעבדים נוספים.

תבדוק את התדר של כל הליבות ואתה תגלה שהתוספת היא לא אחידה. כפי שהבחור ענה מעלי, כל פעולה הכי קטנה מפילה את התדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר כל המעבד במאמץ נטול AVX, כולו, על כל 6 ליבותיו שוהה בתדר 3.8GHZ. בודדת תגיע ל-4GHZ

העלאת תדר הטורבו אפשרית, וזה בסדר גמור - כי לא כל ליבות המעבד עובדות ביחד על הפעולה הזאת ולכן תוספת החום נמוכה. הגיוני שמעבד יפעיל אחת או שתיים כשצריך בתדר גבוה משמעותית לרגע. טורבו בדיוק נועד לשמור על תגובתיות מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...