מחשב איטי בצורה לא ברורה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב איטי בצורה לא ברורה

LL@SS

Recommended Posts

שלום לכולם.

בחודשים האחרונים אני חווה בעיה מאוד מוזרה במחשב ואני לא מצליח לפענח מאיפה היא מגיעה, מדי פעם ובאופן רנדומלי, אני חווה איטיות של כל המחשב, ממש כמו צניחת FPS אבל בכל פעולה, זה קרה לי גם בווינדוס 7 וגם בווידוס 10, שתי מערכות שונות ונפרדות, הפעלה מחדש פותרת את זה,וגם ברגע שאני לוחץ ALT+CTRL+DEL ומפעיל את מנהל המשימות המחשב משתחרר מהאטיות לגמרי, זאת אומרת, אם אני משאיר את מנהל המשימות פתוח, אפילו ממוזער, אני לא חווה איטיות, אני מדגיש שזה קרה לי במערכת הפעלה שונה לחלוטין, גם אחרי פרמוט זה מגיע מתישהו.

אני מנסה להבין למה זה קורה לי, התדירות די גבוהה האמת, הבנתי שגוגל עלול לעשות את זה למחשבים.

מפרט

i7 7700k

32gb

intel ssd

1060 6gb

נראה לי שלא צריך לפרט מעבר לכך על המפרט.

אשמח לעזרה, תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש לך מוגזם לcpu ברוב המקרים כשיש מוגזם המשחק קופא ויש ירידות fps תבדוק את זה בביוס

ואולי תנסה להוריד גם afterburner ותשים שם בהגדרות של monitor תשים כמעט הכל overlay ותראה cpu temp

gpu usage gpu temp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק ברמת העיקרון שהכרום מזה חצי שנה סובל מבעיות של תהליכים שנתקעים על שימוש מקסימלי, אולי זו בעצם הבעיה, תנסה לברור מה הבעיה.

1) האם בוצעה התקנה נקייה של מהבוט של הביוס ולא ממערכת ההפעלה?
-אם בוצעה התקנה נקייה - יש לפרמט את כל המחיצות שקיימות בSSD, למחוק אותן וליצור חדשות ועל החדשות אתה מתקין .
2) ניסית 2 וריאציות וזה התקנת הדרייבר לבקר מהאתר של היצרן של הלוח אם VS התקנה מהאתר של אינטל?
3) ביטלת את האיחוי לכונן ה לאחר הפירמוט? (הדבר גורם לבלאי ולא תורם לשום שיפור בביצועים)
4) ניסית לבטל superfetch+index+windows search?
5) המחשב מוגדר על מצב ביצועים בצריכת החשמל?
6) בביוס הבקר מוגדר על ide או ahci?
7) ה trim עובד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם ניסית להסיר את כרום? לעבוד שבוע - שבועיים עם אחר כמו פיירפוקס או אפילו EDGE ולנטר את המצב?

היות וזה קורה לך בשתי מערכות הפעלה שונות, החשד שלי הוא שייתכן וזו נוזקה/כורה קריפטו שרץ לך ברקע.

עדכן אנטי וירוס, והרץ תוכנה דוגמת SPYBOT לסריקה אחר נוזקות.

בנוסף, יכול להיות שזו בעיה בזכרון ולכן התופעה היא לא מתמדת. אם כי, במקרה של המערכת נוטה יותר למסכים כחולים, לכן עדיף לבדוק את האפשרויות שהזכרתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ClassMulder

האם ניסית להסיר את כרום? לעבוד שבוע - שבועיים עם דפדפן אחר כמו פיירפוקס או אפילו EDGE ולנטר את המצב?

היות וזה קורה לך בשתי מערכות הפעלה שונות, החשד שלי הוא שייתכן וזו נוזקה/כורה קריפטו שרץ לך ברקע.

עדכן אנטי וירוס, והרץ תוכנה דוגמת SPYBOT לסריקה אחר נוזקות.

בנוסף, יכול להיות שזו בעיה בזכרון ולכן התופעה היא לא מתמדת. אם כי, במקרה של זכרון המערכת נוטה יותר למסכים כחולים, לכן עדיף לבדוק את האפשרויות שהזכרתי קודם.

עוד שלוש המלצות בנוסף שלעייל ממליץ כמכובן שאת כל הבדיקות במצב בטוח או עדיף מdisk onkey , תבדוק כאשר אתה בכרום על ידי הקשה על shift + esc האם יש תהליכים חשודים שאוכלים לך את הזיכרון ותבדוק את הטראפיק מהמחשב כאשר כל הדפדפנים תוכנות הורדה ועוד מכובות לראות האם יש שליחה של נתונים לכתובות חשודות 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...