רוצה לקנות מחשב נייח כדי לפצות על מחשב נייד- לא ברור לי מה הבעייה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מחשב נייח כדי לפצות על מחשב נייד- לא ברור לי מה הבעייה

Ruah

Recommended Posts

היי,

יש לי - המפרט מופיע בלינק הזה: https://imgur.com/a/hJ5EVJK

חלק מהדברים שאני מריץ באינטרנט (כגון מנהל מודעות בפייסבוק) עובדים מאוד לאט. הם רצים דרך ה , וכשאני מריץ אותם במחשבים נייחים מזדמנים שאני מוצא- הם עובדים הרבה יותר מהר.

החשד שלי הוא שהבעייתיות במחשב הנייד נובעת מזה שכרטיס המסך שלו הוא onboard ולא חיצוני. האם אני צודק? מה עשוי להשפיע על הביצועים של אפליקציות בכרום מעבר לזה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך וברוך הבא לפורום !  

זרוק את הנייד הזה, רק תגיד לי היכן אתה זורק אותו  .....:lol:

רוצה לומר, לא נראה לי שהפתרון הוא לקנות נייח.

הנייד אמור / צריך להתמודד עם זה בסדר גמור.

איפהב הבעיה ?

שאלה טובה.

רוב הסיכויים שהחלונות המותקן לא הכי מסתדר עם כרטיס הרשת האלחוטי.

תנסה לעבוד עם כבל , דרך מתאם הרשת שסופק עם הנייד.

אהה, ולהבא, במקום להעלות תמונה שלא ממש אומרת הרבה ,

פשוט תן קישור למוצר, הנה כך -

https://www.samsung.com/hk_en/pc/notebook-9-np900x5l-k01/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

הלו, הלו, למה להעליב ?

זה בכל זאת סמסונג סידרה 9.

ברור שהכונן הוא SSD .   :)

לא ראיתי את המפרט לפני זה רק את התצלום מסך שהוא העלה

אבל אתה צודק לפי המפרט ה הוא האופציה היחידה, אז באמת לא ברור למה מרגישים שהביצעים פחות טובים ממחשב נייח.

אולי לפתוח מנהל משימות ולראות צריכת / מעבד בזמן הפעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אכן .

זה נורא מוזר, אבל אני מרגיש שכשאני עובד אפילו במחשבים של האוניברסיטה על אותם דברים זה רץ הרבה יותר מהר. לא קיבלתי מתאם לכבל עם המחשב (אבל אני מניח שאפשר לקנות)- למרות שהאטה היא לא באינטרנט אלא בפעולות של החלפת מסכים/ טעינת מסכים, ולכן נטיתי לכיוון ה GPU.

טאסק מנג'ר כרגע: image.thumb.png.bbd5ccf30290cbe739f2c4fa1527a93c.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון ההבדל בין ונייחים היא שבניידים  יש פחות execution units( איטיים באופן משמעותי)  עדיין גלישה באינטרנט זה משחק ילדים בשביל המעבדים האילו; יכול להיות שזה באמת החיבור . אל חוטית  ב2.4GHz  לרוב מפוצצת במשתמשים מה שאומר הרבה הפרעות שמובילות למהירות נמוכה וlag spikes  תנסה 5GHz אם יש לך את האפשרות . תנסה להשוות במרחקים שונים מהנתב אני מנחש שבמקום שהקליטה גרועה יהיו לך יותר לאגים . כמו שאמרו חיבור חוטי הוא אידאלי.

חוץ מזה כשאתה על הנייד מאיט את עצמו בכוונה בשביל לחסוך . זה גם יכול להיות פקטור אבל עדיין הגלישה הזאת זה משחק ילדים למחשב.

קח הכל בערבון מוגבל לא התעסקתי בנושא מחשבים כבר שנים אבל אני מנחש שלא השתנה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותקנות ב-chrome הרחבות כלשהן? אם כן תנסה לפתןח אותו במצב בטוח (דל הדפדפן, לא מערכת ההפעלה)

תבדוק גם שאתה לא גולש בטעות דרך ה- ו/או ה-Proxy שמותקנים לך במחשב. אם אתה גולש דרכם בכוונה, תנסה לבדוק בלעדיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם המחשב מוגדר על תכנית צריכת חשמל של " חסכון בחשמל " .

אם כן  נסה לשנות , תכנית balanced  עושה את העבודה ביומיום ולמטרת בדיקה  אתה יכול לשים על high performance . 

רלוונטי גם אם אתה מחובר לחשמל .

באותו כיוון , בדוק את הגדרות צריכת החשמל של כרטיס המסך דרך תוכנת הדרייבר של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...