דרוש מפרט עד 2500 ש"ח למחשב ביתי (יש כבר SSD ו-HDD), תודה! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרוש מפרט עד 2500 ש"ח למחשב ביתי (יש כבר SSD ו-HDD), תודה!

Licht

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך?

התקציב שלי הוא ברעיון באזור ה-3000 ש"ח אבל כבר יש לי ו-HDD ככה שהייתי אומר שהמקסימום הוא 2500 ש"ח ואם אפשר להוריד טיפה בלי לפגוע אז זה גם יתקבל בברכה. 

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)?

שימוש ביתי כבד, המון לשוניות , צפיה אונליין בספורט באיכות HD וצפיה בסרטי HD (פה ושם עריכת קבצי אודיו ע"י תוכנת Audacity)

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)?

לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)

כן, הוזמנו מאמזון הרכיבים הבאים
Seagate 3TB BarraCuda SATA 6Gb/s 64MB Cache 3.5-Inch Internal Hard Drive

Crucial MX500 250GB 3D NAND SATA 2.5 Inch Internal SSD

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב?

חשוב אבל לא קריטי, בא נגיד 5 מ-10. 

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)?

לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות?

לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.

העדיפות היא KSP בגלל שיש חנות מס' דקות הליכה מהבית אבל גם מפרטים מחנויות אחרות יתקבלו בברכה (למרות שככל הנראה לא אקנה בהם) רק כדי שאדע מה אני צריך לקנות. 

בנוסף, אין לי שום בעיה לקנות מאמזון חלקים מסוימים שנשלחים לארץ... (לדוגמא RAM) 

9. מתי מתוכננת קניית המחשב?

בזמן הקרוב אבל אם תמליצו להמתין חודש מסיבה מסוימת אני פתוח להצעות... 

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים?

לא

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב?

בהחלט

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

עברתי על המדור מחשבים מומלצים והכיוון שלי הוא פחות או יותר המחשב משרדי או ביתי למשתמש הכבד, פתחתי את הנושא בשביל לוודאות שהכיוון אכן מתאים בשבילי. 

בנוסף, מבין המארזים המומלצים שם היחיד שאהבתי הוא ה-VPS-5000 של (רק לא הבנתי עם כמה מאווררים הוא מגיע) ככה שאשמח אם המפרט יבנה סביב זה וכמובן שחייב להתאים ל- ול-HDD שהוזמנו כבר. 

דבר נוסף, במחשב הנוכחי שלי יש כרטיס קול של Sound Blaster ואני משתמש באופציות שלהם המון, ככה שאם אפשר להכניס לתקציב גם כרטיס קול סביר זה יהיה נחמד אבל זה לא דבר חובה. 

תודה רבה! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא ממליץ על המארז הזה, האיכות בניה שלו נמוכה, הכפתור בגלל שהוא ממוקם למעלה מקבל הרבה אבק ואחרי הרבה זמן מפסיק לעבוד טוב, המאוררים מאוד פשוטים ולא כל כך איכותיים.

תראה איך ההצעה הזאת, אם מארז טוב שמגיע גם עם פילטרים לניקוי קל ובידוד רעשים:

plonter_logo.png
הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים

[table]

[tr][td]CM8068403358508.jpg[/td]
[td]מעבדים - Socket LGA1151v2
CM8068403362607 - Intel

שלוש שנים אחריות[/td]
[td]כמות: 1
₪844/827[/td]
[/tr]

[tr][td]GA-B360M-DS3H.jpg[/td]
[td]לוחות אם - LGA1151v2
GA-B360M-DS3H - Gigabyte

שלוש שנים אחריות[/td]
₪383/375[/td]
[/tr]

[tr][td]SP008GBLFU240B02x2-PC.jpg[/td]
[td]זכרונות - - לנייח
SP008GBLFU240B02x2-PC - Silicon Power

אחריות לכל החיים[/td]
₪676/662[/td]
[/tr]

[tr][td]P110-Silent-NPS.jpg[/td]
[td]מארזי מחשב - ATX מארז
P110-Silent-NPS - Antec

שלוש שנים אחריות[/td]
₪407/399[/td]
[/tr]

[tr][td]CP-9020046-EU.jpg[/td]
[td]ספקי כח - ATX
CP-9020046-EU - Corsair

שלוש שנים אחריות[/td]
₪212/208[/td]
[/tr]

[tr][td]AC-ALP-11-1156-775.jpg[/td]
[td]פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
UCACO-AP111-GBB01SI - Arctic

שלוש שנים אחריות - בקניה עם מחשב חדש בלבד[/td]
₪41/40[/td]
[/tr]

[tr][td]ServiceForumWin10Heb.jpg[/td]
[td]שרות במעבדות פלונטר - הרכבת חלקים
SERVICEFORUM - Plonter

[/td]
₪1/1[/td]
[/tr]

[/table]

2564.00 / 2513

עד 12 תשלומים ללא ריבית.
המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה

קישור להצעת המחיר
https://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=138652

מול הצעה של :KSP

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 8500 3.0Ghz 9MB Cache s1151v2 - Tray 1
      מאוורר למעבד: קירור למעבד Arctic Alpine 11 Pro Rev.2 1
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Asus PRIME B360M-A LGA1151v2, Intel B360, DDR4, 1xPCI-E, DVI, HDMI, VGA 1
      זכרונות: זכרון למחשב Kingston ValueRAM 8GB DDR4 2400Mhz CL17 2
      ספקי כוח: ספק כח Antec 450W BP450S  1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec P110 Silent Mid Tower צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 2564 שקל
עמוד מוצר

קי.אס.פי מתחייבים למחיר הזול ביותר
שימו לב! אם תמצאו מחשב או חלק זהה/ים (במלאי של חנות ממשית) במחיר נמוך מהמחירון שלנו באינטרנט ובאותם תנאי אספקה ואחריות, תוכלו לרכוש את המוצר במחיר הנמוך יותר ובהנחה נוספת, או תקבלו תשלום של 50% מההפרש בהצגת חשבונית והמוצר שנרכש לאחר רכישתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המפרט אתה קלעת לגמרי לכיוון השני שלי לגבי המארז, המארז הזה היה הבא בתור ברשימה שלי רק חשבתי ללכת על ה-VPS-5000 בגלל המחיר היותר זול.

רק כמה שאלות.

א. רשמת שאחת הבעיות ב-VPS-5000 היא שהכפתור שלו ממוקם למעלה ולכן הוא צובר אבק ומפסיק לעבוד בשלב מסוים, במארז שהבאת הכפתור ממוקם גם למעלה (ובניגוד ל-VPS-5000 אין גומי שמכסה על יציאות האודיו וה-USB) האם הוא לא יהיה בעייתי מאותה בחינה בדיוק ? 

ב. מקריאה של נושאים בפורום עכשיו נזכרתי שלא יזיק אם יהיה במערכת גם אופציה ל-Wifi ולבלוטות', האם התכונות האלה כלולות במפרט ? אם לא האם זה יקר להוסיף אותם ? 

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Licht

תודה רבה על המפרט אתה קלעת לגמרי לכיוון השני שלי לגבי המארז, המארז הזה היה הבא בתור ברשימה שלי רק חשבתי ללכת על ה-VPS-5000 בגלל המחיר היותר זול.

רק כמה שאלות.

א. רשמת שאחת הבעיות ב-VPS-5000 היא שהכפתור שלו ממוקם למעלה ולכן הוא צובר אבק ומפסיק לעבוד בשלב מסוים, במארז שהבאת הכפתור ממוקם גם למעלה (ובניגוד ל-VPS-5000 אין גומי שמכסה על יציאות האודיו וה-USB) האם הוא לא יהיה בעייתי מאותה בחינה בדיוק ? 

ב. מקריאה של נושאים בפורום עכשיו נזכרתי שלא יזיק אם יהיה במערכת גם אופציה ל-Wifi ולבלוטות', האם התכונות האלה כלולות במפרט ? אם לא האם זה יקר להוסיף אותם ? 

שוב תודה

א. התכוונתי יותר לאיכות הבניה של הכפתור, לי אישית יש מארז גם כן יקר שהכפתור נמצא למעלה, אבל בלל איכות הבניה , אבק לא יכול להכנס לשם והכפתור עובד כמו שקניתי את המארז לפני כמה שנים.

המארז שהמלצתי אין לי ניסיון אישי איתו, לעומת ה VSP5000 שכן יש לי, אני אני מניח שבמארז יותר איכותי אין את הבעיה הזאת.

ב. לא, המערכת לא מגיע עם Wifi  ב - Bluetooht, לגבי Wifi אפשר להחליף ללוח אם שכולל WiFi או לקנות כרטיס שמתקינים בתוך המחשב ונותן Wifi ב 120 שקלים, לגבי אפשר להוסיף דונגל ב 60 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז נראה לי שזה הכיוון שאני הולך אליו (כמובן בתוספת של ה- וה-HDD).

חרגתי מהתקציב שלי כי הלכתי על ספק יותר טוב, על יותר טובים ושדרגתי טיפה את הלוח אם (כדי שאם אני ארצה לחבר גם את כרטיס הקול וגם להוסיף כרטיס אני אוכל לעשות זאת).

אשמח אם תוכלו לחוות דעת על המפרט, ואם אתם חושבים שצריך לעשות שינוי מסוים אשמח אם תפרטו לאיזה חלק להחליף (חשוב שיהיה באתר של KSP כי הקניה תהיה שם) ומה הסיבה לשינוי. 

תודה רבה! 

lrg16014.jpg

דגם מחשב: הרכבה עצמית של מחשב נייח

מעבד אינטל: מעבד אינטל Intel Core i5 8500 3.0Ghz 9MB Cache s1151v2 - Box 1
      לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte B360M D2V LGA1151v2, Intel B360, DDR4, PCI-E, VGA, DVI 1
      זכרונות: זיכרון למחשב Corsair Vengeance LPX 2x8GB DDR4 2400Mhz CL14 Kit 1
      ספקי כוח: ספק כח אקטיבי ומודולארי SeaSonic 520W 80+ Bronze M12II-520  1
      מארזים: מארז ללא ספק Antec P110 Silent Mid Tower צבע שחור 1
  הרכבה: הרכבת מחשב שלם - מחלקים של קיי.אס.פי

מחיר החבילה: 2700 שקל
עמוד מוצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב סה"כ. קצת חבל לי שב-KSP לא מוכרים ספקי כח מסדרות CXM\TXM של באיזור המחיר הזה, שכן M12II של סיסוניק היא פלטפורמה טכנולוגית מאוד ישנה היום. אמנם, סבירה וטובה סה"כ באיכותה. בעיה נפוצה אחת שם היא מאוורר שמתחיל להרעיש על קו שנה-שנתיים. הוא לא איכותי במיוחד ותמיד פועל.

אם שקט קדוש לך, סדרת FOCUS אמורה להתאים. 450W זה דגם טוב, שגם ככה ישאר במאמץ מאוד נמוך על מערכת זאת, שבעבודה תנוע באיזור 75-100W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקט הוא לא דבר קדוש במיוחד אבל לא הייתי רוצה משהו מרעיש במיוחד, אם הספק מסדרת Focus יותר טוב אני בהחלט אלך עליו אלא אם יש המלצה אחרת (עדיפות לאקטיבי ומודולרי), ניסיתי לחפש באייבורי (שגם משם אני יכול לקנות אמנם טיפה יותר מרוחק לי אבל אפשרי) את הסדרות שרשמת של וגם שם יש רק את הגדולים יותר שהמחיר בהתאם. 

ותודה רבה כמובן על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הערה - גם בנוגע לשקט וטמפרטורה, ממליץ לרדת לגרסת המגש (TRAY, לא בקופסה עם קירור) של המעבד הזה, לחסוך את ה-50 שקל האלה ולהשקיע אותם בקירור צד שלישי איכותי דוגמת זה:

https://ksp.co.il/index.php?select=.1066..182..1329.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=41170&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

למרות שגם רק בהפרש הכספי הזה, ה-ALPINE הזה חזק ושקט משמעותית מהקירור שבקופסה

https://ksp.co.il/index.php?select=.1066..182..1329.&kg=&list=1&sort=2&glist=1&uin=9940&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=&rintersect=&store_real=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...