בעיה בהתקנת מערכת הפעלה לאחר קריסת המחשב. עזרה! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת מערכת הפעלה לאחר קריסת המחשב. עזרה!

benigutman

Recommended Posts

שלום. יש לי מחשב נייח 7 64 bit. מעבד i5 8 ראם ודיסק קשיח 500 ג'יגה.
ביום שישי האחרון המחשב פתאום התחיל לעשות בעיות . המחשב נתקע כמה פעמים ואז איזה מסך כחול.
אז ניסיתי להתקין מחדש 7 ולמחוק את כל התוכן של הארדיסק. מחקתי את הארדיסק, וכשההתקנה התחילה מיד קפץ חלון "{קובץ פגום} הקובץ או הספרייה boot/BCD.LOG2/ פגומים ואינם ניתנים לקריאה. נא הפעל את כלי השירות Chkdsk." אין לי מושג מה זה אומר.
בכל אופן ניסיתי להתקין ווינדוס 10. הכנסתי את הדיסק התקנה מחקתי שוב את הארדיסק, התחלתי את ההתקנה, הפעם החלון לא קפץ...רק לאחר שהוא סיים את כל ההעתקת קבצים וה"מכין קבצים להתקנה", וה"מתקין תכונות " , ה"מתקין עדכונים" ו"מסיים" אז הוא כתב לי "ל- לא הייתה אפפשרות להכין את המחשב לאתחול לתוך השלב הבא של ההתקנה. כדי להתקין את , הפעל מחדש את ההתקנה " . ניסיתי להתקין כבר כמה פעמים ולא ראיתי שינויים...
בבקשה אם מישהו יכול לעזור לי!!! תודה רבה לעוזרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ivan התעלמת מהעובדה שהוא ציין שהמערכת שלו עבדה כרגיל עד שהיא קרסה והוא קיבל מסך כחול.
ומשם הבעיה התחילה, בגלל כשל בחומרה.

והוא גם ציין שבשלב מסויים הוא קיבל הודעה "נא הפעל את כלי השירות Chkdsk" מה שמרמז על בעיה בדיסק הקשיח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מתחיל לנסות להתקין מליון גרסאות של WINDOWS 

תוריד hirens boot cd , תצרוב אותו על דיסק 

ותפעיל את המחשב כש ה CD הראשון ב boot priority order

בתפרית הפעלה של hirens boot cd תבחר ב MINI שם יש לך כלים לבדיקת ה דיסק הקשיח 

אם הכל בסדר יש לך שם גם כלים לפירמוט הדיסק (לפעמים ההתקנה של עושה בעיות אם הדיסק כבר מחולק בצורה שלא מתאימה להתקנה)

ואז תנסה להתקין מחדש את ה WINDOWS 

אם גילית bad sector זה הזמן להחליף את הדיסק הקשיח 

אם ה MINI לא רואה את הדיסק הקשיח אז יכול להיות שגם זה הזמן להחליף את הדיסק הקשיח (לא תמיד)

אם אחרי שביצעת פירמוא מלא לדיסק ואין לו bad sector אתה עדיין לא מצליח להתקין (מדיסק תקין) אז נמשיך 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...