כרטיס מסך חדש במחשב ישן - אפשרי? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך חדש במחשב ישן - אפשרי?

TATA BOX

Recommended Posts

אני יכול להשיג Gigabyte GTX 1060 3GB GV-N1060IXOC-3GD Mini ITX

יד שנייה (אבל לא היה בשימוש, בקופסא) של מישהו שקנה מאמאזון (עם קבלה [ואחריות?] שלהם)

ב-550 ש"ח

מה דעתכם? כדאי? עם כל ההכרזה על הסדרה החדשה, אני לא רואה את המחירים יורדים עד כדי כך בזמן הקרוב וזאת נראית לי עסקה שחבל לפספס.

כמובן שאעביר אותו למחשב החדש שאקנה (בעוד כמה חודשים כנראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחיר לא רע, אבל לא ייחודי בנוף היום

https://www.ebay.com/itm/GTX-1060-INNO3D-Compact-x1-GeForce-GTX-1060-3gb-GDDR-5-N1060-6DDN-L5GM/273325808378?epid=245224489&hash=item3fa37cdafa:g:e84AAOSwweRbNIIK

https://www.ebay.com/itm/GTX-1060-INNO3D-Compact-GeForce-GTX-1060-3gb-GDDR-5/273325818364?epid=245224489&hash=item3fa37d01fc:g:0CwAAOSwUxhbNIaE

כמו שאתה רואה, 550 ש"ח זה גם המחיר של רכישת כרטיסים כאלו מאיביי.

לדעתי הכרטיס שווה את המחיר הזה, למרות שאני לא מהתומכים בגרסת ה3GB, במערכת שלך גם ככה המעבד יהווה צוואר בקבוק ולא כרטיס המסך.

לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- 550 שח זה מחיר סביר. לא מציאה אבל סביר.

זהו כרטיס מקביל ביצועית ל- R9 290 ול- gtx970.

וזה גם המחיר שהם שווים כיום ביום הכי טוב שלהם ממילא, אז כמו שאמרתי - מחיר סביר אבל לא מציאה.

היתרון הוא שה- gtx1060 לפחות צורך פחות חשמל, ויתמך בדרייברים כנראה לאורך זמן ארוך יותר.

החסרון הקל שיש לו בזכרון, רק 3GB לעומת 4GB לכרטיס של ו- 3.5GB לדגם 970, הוא חסרון קטן

יחסית, שכן הפער אינו מספיק דרמטי על מנת להשפיע במשחקים בעתיד.

שכן בעתיד כשיהיה צורך ב- 6GB ומעלה, ממילא כל הקבוצה הזו תהיה בבעיה ולא משנה כבר כמה יש,

אם זה 3 או 3.5 או 4. כשחסר אז חסר.

רק בדוק את הכרטיס היטב טרם רכישה - לוודא שלא מוכרים לך חלילה משהו פגום. סט הבדיקות המקובל

כאמור בפורום זה במיליון ואחד שרשורים שכתבנו בנושא, והייתי שמח אילו המנהל/ליאור ירכז פוסט יעודי בנושא,

יקח את ההסבר איך בודקים כרטיס מסך, וישים כסטיקי בראש הפורום של . זהו אחד הנושאים הכי שימושיים בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :)

ביקש במקור 650, סגרנו על 550 בלי יותר מידי וויכוחים. לא לחצתי מעבר כי זה נראה לי הוגן לכרטיס חדש.

משחק עכשיו fallout 4 על high. לא האמנתי שהמעבד ייסחוב, אבל וואלה עובד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...