משחק סטים מאתחל את המחשב: rising storm 2:vietnam   - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק סטים מאתחל את המחשב: rising storm 2:vietnam  

bg1948

Recommended Posts

rising storm 2:vietnam  
עד העידכונים האחרונים של המשחק הכל היה תקין כך שכרטיס המסך והספק (700W !!!) עשו ועושים את העבודה - החומרה שלי עומדת בקריטריונים של מקסימום משחק.
יש לי משחקים "כבדים" יותר שם אין בעיה.
יש לי משחקים נוספים בסטים כולל של החברה שיצרה את המשחק המדובר ושם אין בעיה 
רק המשחק הזה לאחר העידכונים האחרונים מאתחל לי את המחשב ברמה שכבר רציתי לזרוק את המשחק הזה לפח האשפה אבל האתגר לנסות למצוא פתרון למשהו שמעולם לא ניתקלתי בו (ותמיד בסוף מצאתי פתרון, אבל פה נאדה) החזיר אותי.
ניסיתי כל מיני דברים שנכתבו ברשת אבל שום דבר לא סייע.
הסרתי התקנתי מחדש, עידכנתי ואפילו הוצאתי מהשקע לדקה....
התיסכול שזה רק המשחק הזה בלבד כל השאר עובד ותקין (כאמור אפילו משחקים עם רמת דרישות גבוהה מאד) 

פניתי לחברה אבל הם כמו ישראלים טוענים שזה לא בעיה שלהם ויש לחפש את הבעיה אצלי 
אשמח לכיוון שיכול לפתור את הבעיה 
תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במצב שכל משחק אחר עובד אצלך תקין, אבל משחק אחד ספציפי ( לאחר עדכונים... ) הפך לבעייתי - כנראה שזה מצמצם את האופציות

לחפש ממה נובעת הבעיה. אם בכל זאת אתה מתעקש לא לזרוק לפח את המשחק, יש משהו הגיוני* שאפשר לנסות -

לבדוק 2-3 סטים ( לפחות ) של לכרטיס מסך, אחרי התקנות נקיות. אפשרי לעיתים שדרייבר נוכחי מתנגש ולא מותאם כמו

שצריך לכותר ספציפי. לבדוק 3 ( אחד מיושן מעט, אחד אחורה, והכי חדש ) - יכסה לך עניין הדרייברים לכרטיס מסך.

חשוב לבצע התקנות והסרות נקיות.

בהנחה שכמו שאמרת - זה רק* המשחק הזה וכל שאר המשחקים ושימוש שוטף עובדים תקינים, אז צריך להתמקד בלחפש בפורומים הרישמיים

של המשחק או באתרים פופולריים כמו reddit אם יש את זה לעוד אנשים. גם תגובות בסטים ובפורומים של סטים לעיתים עוזר.

בהצלחה, נשמע כמו עדכון למשחק שגרר איתו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, למרות ששאר המשחקים עובדים, אם יש לכרטיס המסך או המעבד תבטל אותו, ואם הכרטיס מומהר מהיצרן , תוריד גם את האוברקלוק הזה בצורה מלאכותית. יש סיטואציות שחושפות נקודות חלשות בחומרה והמחשב עושה ריסטרט. ייתכן שמשחק עם המתחים גם יפתור זאת ,אבל יותר קל להוריד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה לשניכם על העזרה שהגשתם - מקצועית ובעלת משמעות, החכמתי ממנה מעבר לתיקון הבעיה (הרבה יותר מאשר השטויות של החברה יצרנית המשחק תת רמה של יחס.)

אני מגיב רק עכשיו כי רציתי זמן לבדיקה שאכן מדובר בפתרון אמיתי וכנראה שזה הפתרון  

מה שעזר זה כנראה משפט אחד שכתב COCH "....התקנות והסרות נקיותשמשום מה דיבר אלי והחלטתי שאני  אותו קרי התקנה נקייה של הדרייבר האחרון - של כרטיס המסך

והדבר נעשה.

נכון להיום  איתחולי המחשב שהמשחק גרם אינם מופיעים (חמסה, חמסה, חמסה :) )  אם כי החשש עדיין קיים.

אבל האם באמת דרייבר שלא הותקן כהלכה יכול להביא לאתחול לא רצוני של מחשב ? כלומר מה הקשר החומרתי או תוכנתי ?  אני מבין שהמשחק לא עולה וכדו' אבל  כיבוי מחשב  ? 

תודה תודה תודה 👏   

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...