מעבד intel xeon e5-1620 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד intel xeon e5-1620

urinka

Recommended Posts

היי חברים 

נפל לידי מעבד intel e5-1620 

https://ark.intel.com/products/64621/Intel-Xeon-Processor-E5-1620-10M-Cache-3_60-GHz-0_0-GTs-Intel-QPI

אני לא מוצא במקומות המוכרים לוח מתאים ... 

אני יודע שזה מעבד ישן ... אבל לפי הנתונים שלו הוא יכול להיות נחמד למחשב עבודה כללית ואפילו יותר ... 

הוא הגיע עם 12 GB DDR3  (ביחידות של 2)

המלצות ללוח ?? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד הזה הוא למעשה i7 3820 ודומה בכוחו ל- i7 2600. זה מעבד סביר בהחלט לעבודה וקצת משחקים, העניין הוא שאתה צריך X79 או בגרסה עם צ'יפסט של שרת לתמיכה בו, מאוד מאוד נדיר אבל צריך לדוג ב-EBAY

הערך הכספי של המעבד נמדד באיזור 150-200 שקלים רק בשל התלות הכבדה הזאת, ואני לא יודע כמה כל הטרחה ומחיר הלוח יהיו שווים את זה, אם להיות כנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ... אז השגתי לוח תקין של מחשב מותג -z240 (שנמכרו כמחשבים בעוצמת עיבוד גבוהה כי היה להם מעבד של שרת) וע"פ הלוח מתאים למעבד .. 

יייאיי :-) 

אבל.... מבדיקה קצרה שערכתי ... (וטוב שערכתי) חיבור ספק הכוח ללוחות של מהדגם הזה הוא לא רגיל ודורש שינוי הסדר של החוטים שנכנסים למחבר 

או... להשתמש במתאם (שאותו ממש עכשיו הזמנתי מ בכמה שקלים) 

69e348d2-e069-40f6-9b2f-32af35a11ac8_(1)

ועכשיו מתעוררת לי שאלה נוספת ... בלוח הזה יש מחבר 8PIN שנראה כמו כל מחשבר חשמל שיש לייד המעבד 

אני רוצה לוודא אתכם אם גם למחבר הזה צריך מתאם או שחיבור של רגיל יעשה את העבודה 

אני שמח שזה מתקדם ... אולי גם תהיה הזדמנות לבנות לזה מארז נחמד !! :-) 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק ...
PIN 12  צריך להיות 12V במקום 3.3V 
PIN 20 צריך להיות GROUND במקום 5V- 
PIN 23  צריך להיות 12V במקום 5V 
לא נקראה לי שאם פשוט הייתי מנתק את הקווים האלו זה פשוט היה עובד ... 
ונראה לי עדיף להזמין כבל יעודי מאשר לנתחיל להעביר חיבורים במחבר של ספק הכוח 

ובחזרה לשאלה האם מישהו מכיר את מחבר ה 8pin בלוח הזה 
ויכול לתת אישור לחיבור של ספק סטנדרטי או לחילופין את המתחים הנכונים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה 🙂 אבל בקישור שלך מדובר בכבל שממיר מ24PIN לשני סוגי מחשברים 8PIN (דומה לחיבור כוח למעבד) ועוד 8PIN (דומה לחיבר מאורר על הלוח אבל עם 8 פינים) 

במקרה שלי אני צריך מתאם מ 24PIN רגיל ל 24PIN של HP 

** ובנוסף (אני לא יודע אם אני באמת צריך את זה ) מתאם מ 8PIN (דומה לחיבור כוח למעבד) לכזה שמתאים ל *** 

יכול להיות שאני טועה וזה חיבור 8PIN רגיל כמו שיש בכל לוח אבל בגלל שחיבור ה 24PIN שונה מהרגיל אני לא רוצה לחבר משהו שיהרוס את הלוח 

(גם ככה קשה להשיג כאלה )

אני מצרף של הלוח 

e7QFul71c5tm13EtT5LtDyngynZrs2d_WwJyUVmJ

G7_kUpS3TdD4WK3ecfwEJZaRKIe72h_zE71LBsi_PW3aKVH1EbNquGcFQz0W95c5lCaVLh4DJn52LlbVrbGAuszcsSgGgIML4tib7O4MetAlVu8CczIUWI6-mWvWR_3ZBhjRiWiNRA=w819-h614-no

-cJdQSi0DvQndC-b2_THAtuN1CnKz7EUptyV6L8ifheczC6ZHyjkphp-87mKYyHmMU1QPNpagB4lHWk8i-zF7_08X3mlWzwzmvVhQIcZBBp2-jhwHE_uKhxsta9ayQeZshY3O1NIjg=w819-h614-no

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים, נראה לי שקבל אחד נפוח בלוח.

זה שמאחורי הפינה הימנית של שקע החיבור בתמונה האמצעית.

בכלל, תעשה רוויזיה על כל הלוח.

שלא תבנה מגדלים והכל יקרוס בגלל הקבלים.

יצאו לי חרוזים לא רעים ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

askme - תודה על נערנות ... בדקתי את הלוח כל הקבלים תקינים (למראית עיין) ולא נפוחים כלל 

אכן בתמונה הם נראים נפוחים וזה גרם לי לבדוק שוב את אותם קבלים אבל הם נראים בסדר גמור וזה כנראה רק השתפות של או או העדשה של הטלפון שגורמת להם להראות ככה ... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...