קורס סייבר - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קורס סייבר

עפרון רכלר

Recommended Posts

כותב עבור הבן  שלי, חייל משוחרר לוחם בגולני,

בעל תעודת בגרות [אנגלית 5 יח']  בעל ידע בסביבת המחשב ,ללא ידע קודם בתחום הסייבר 

מבקש בימים אלה להרשם לקורס סייבר 

המלצות חברים מה עדיף ,איזה קורס בדיוק ,האם מקבלים שוברים מהלשכה להכוונה חיילים שוחררים?

תודה על עזרתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, יש את תוכנית השוברים. יש לגשת לאחד ממרכזי הצעירים.

https://www.hachvana.mod.gov.il/odot/Pages/pniya.aspx

שם אפשר לקבל ייעוץ והכוונה. וגם מימוש בקשה לתוכנית השוברים של משרד העבודה והרווחה.

שים לב שקורס סייבר הינו קורס מתקדם, ואלו שהולכים אליו באים עם ידע של מנהל + ידע בתכנות.

אם הבן שלך לא רוצה לעשות תואר, יש קורסים של תכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התשובה 

האם ידוע לך על קורס מומלץ של מתחילים בתחום הסייבר [מה אתה ממליץ]

והאם לאחר קורס כזה הוא יכול להתחיל עבודה בתחום ולהתמקצע מעשית סביב תחום המקצוע?

האם לדעתך יהיה לו קשה לאחר קורס להשיג עבודה בתחום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, למיטב הבנתי לא קל להיכנס לתחום הסייבר ללא עבר קודם. ובלי רקע של + תכנות כי בשביל סייבר צריך ידע של "הכל מהכל".

יכול להיות שזה לא רק יהיה קשה אלא גם בלתי אפשרי. סתם לעשות קורס בלי לחשוב זה לא חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מבין למה הבן בעצמו לא יכול לשאול את השאלות האלו בפורום?

אם השירות הצבאי שלו לא היה קשור למחשבים והקשר בינו לעולם המחשבים מקרי ביותר, אני לא רואה סיבה ישר לקפוץ למסלולי לימוד שמבטיחים לך דברים שאתה בכלל לא בין.

"קורס סייבר" נשמע כמו שם כיסוי לכמה מיני קורסים של של הסמכות יצרן שהדביקו אותן ביחד ולא נותנות כלום בסוף. אני מקווה שלפחות נותנים קפוצ'ון כפפות ומסכת גאי פוקס בסוף. :)

חבל שהוא סתם ישרוף את הזמן והכסף שמשרד הבטחון מקצה לו כחייל משוחרר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, צריך להיזהר שלא ליפול בפח.

קודם כל כדאי לו מאוד לקבוע פגישת ייעוץ. ביגלל שהוא חייל משוחרר מגיע לו פגישת ייעוץ חינמית.

כמובן שאתה בתור אבא צריך לתמוך בבן שלך ועושה רושם שאתה גם סומך על היכולות שלו (5 יח' באנגלית), שזה בהחלט טוב.

אני חושב שקל יותר להיכנס לעולם בניית אתרים (תכנות) גם בלי תואר, שכן לא צריך יותר מדי מתמטיקה. זאת דעתי האישית.

בכל אופן, כדאי מאוד מאוד ללכת לייעוץ. יש באתר שעות קבלת קהל אז תסתכל מתי אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבודה וקריירה בנפרד.

אם הוא מחפש לפתח קריירה בתחום אבטחת מידע וסייבר - שילך לתארים מתקדמים. אקדמיה. אפשר ללכת לייעוץ.

אפשר גם ללמוד לבד, לגשת למבחנים לבד אך הדרך הבטוחה יותר זה להוציא תעודה אקדמית ממקום מוכר ובעל מוניטין.

הוא צעיר, רק צריך לחדד ולהבין אם הוא מחפש עבודה לשנתיים-שלוש או קריירה בתחום הזה.

בתחומים טכנולוגיים הייתי נזהר מקורסים כלליים* שכאלה, או לפחות מעמיק בבדיקות.

זה פורום של לא מעט אנשי מחשבים שגם יגידו לך שאפשר ללמוד לבד וכו'.

התגובה שלי היא כללית יותר.

המלצה שלי - אקדמיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...