המלצה כונן נייד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה כונן נייד

XCG120

Recommended Posts

ברצוני לקנות כונן בין 2-4 טרב הכיוון שלי הוא לחברת ווסטרן דיגיטל מדגמי פספורט

השאלות שלי הם כאלה

אני מחפש כונן הכי טוב מבחינת אמינות, קודם כול שאני אהיה בראש שקט ואיכותי.

1.איזה כונן מומלץ מהניידים של ווסטרן דיגיטל  אפשר גם חברה אחרת שיהיה בין 2-4 טרה  הכיוון 4טרה. ויציאה של USB2+3?

2.האים יש כונן נייד שהוא אים כן איזה הכי טוב ואמין מבין החברות שיהיה 4טרה ?

3.איזה כונן מכילים הניידים כמו הפספורט של ווסטרן דיגיטל נמצא שם כונן רגיל SATA רק מוקטן או משהוא אחר אשמח להסבר?

4.מה ההבדל בן הדגמים של ווסטרן דיגיטל My Passport Elements Portable,My Passport Ultra,, Elements SE

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אין כזה דבר התקן אמין מנקודת מבט של אסטרטגיית שרידות מידע. אם הכוונה היא לשמור רק עותק אחד ויחיד של כל המידע, אז מדובר בטעות ולא משנה דגם התקן האחסון שבו נעשה שימוש.
  2. בתוך המארז של כוננים קשיחים חיצוניים נמצא 2.5 אינץ' (כמו במחשבים ניידים). איזה בדיוק? קשה להגיד אלא אם כן היצרן מתחייב לדגם מסוים. אחרת זה משתנה. 
  3. כונן בנפח 4TB, פנימי או חיצוני, הוא ככל הנראה לא מעשי  אתה מדבר כאן על סדר גודל של 6,000 ₪ ומעלה. חוץ מזה, אני מניח שאתה קונה את הכונן למטרת אחסון ולא עיבוד מידע וכונן לאחסון גרידא הוא לא קנייה חכמה כיום.
  4. ההבדלים בין הסדרות הם מיתוג בעיקרם. התוכנה שמגיעה או לא מגיעה איתם, העיצוב, כן או לא שבב עזר להצפנת הכונן ואולי גם הבדלים בתקופת נאחריות אם כי אני לא בטוח לגבי זה. בצד של סדרת MyPassport היא ספינת הדגל. סדרת Elements היא הסדרה התקציבית ומכוונת יותר לאחסון נטו ובאה בלי כל הרעש ונצלצולים. אין הבדל מהותי בביצועי הקריאה והכתיבה בין שתי הסדרות או באמינות שלהן (הסיכוי לתקלה או כשל מכני או מגנטי).
  5. כונן WD MyPassport/Elemnts או Backup Plus יהיו בחירה טובה וכך למעשה גם כל כונן חיצוני מחברה אחרת (שרוב הסיכויים שמשתנש בפנים בכונן של WD) בנפח הרצוי, כל עוד מחיר דומה והוא מגיע תנאי אחריות שוויים, אלא אם כן יש ברשת דיווחים על בעיה גורפת איתו. עם זאת, חשוב לחזור ולהדגיש שכונן הוא לא אמין בהגדרה ולכן חיוני לדאוג לגיבוי אם המידע חשוב.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כונן נייד בעל 8TB של נפח במבצע כרגע אצל אמזון. https://www.amazon.com/gp/product/B01HAPGEIE/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

מחיר לאחר מיסים ומשלוח 680 ₪

שים לב שזה לא כונן ביצועים, ומתאים יותר לגיבויים, סדרות וכו' ולא להתקנה של וינדוס או התקנה של תוכנות.

בכל מקרה יש לי אותו והוא דיי סבבה לשמירת מידע.

אה והוא גם טיפלה כבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...