לפטופ של MSI מאזמון, האם כדאי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפטופ של MSI מאזמון, האם כדאי?

serg90

Recommended Posts

היי,

בזמן האחרון אני מחפש לפטופ (בעיקר) לבית, ובעקבות מבצעי ה-prime day נתקלתי בדיל הבא:

MSI GV72 8RE-007

מבחינת החומרה זה מספק ביותר (הייתי יכול אפילו להסתפק ב-1050IT, אבל המחיר מספיק אטרקטיבי אז למה לא), אבל משום שאני פחות בקיא בעולם הניידים, הייתי רוצה לדעת:

• האם ל-MSI יש אחריות בינלאומית שיהיה אפשר לממש בארץ?
  • איך בכללי הניידים של MSI, בייחוד הדגם הנ"ל? חשובה לי מאוד האמינות, בנוסף לאחריות.
  • לא בדיוק הצלחתי למצוא, האם יש לו יציאת HDMI 2.0?
  • אומנם לא הכי חשוב אבל כן יש חשיבות, איך המסך שלו, בעיקר עבור עיבוד תמונות עם ולייטרום? למשחקים וסרטים פחות מעניין מהבחינה הזו כי יוזרמו בעיקר לטלוויזיה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

אומנם לא הכי חשוב אבל כן יש חשיבות, איך המסך שלו, בעיקר עבור עיבוד תמונות עם פוטושופ ולייטרום?

הייתי מחפש אחר.

אם כבר, חפש ניידים עם מסך שם רמת הצבעים

אמורה להיות טובה. כי היום, כל מסכי ה - FHD במחשבי די זבלה מהבחינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הידע הכללי, מה בנוגע לשאר השאלות?

יש רשימה של חברות אמינות, או שזה בעיקר תלוי בדגם?

כנ"ל האם יש רשימת חברות עם אחריות בינלאומית שתופסת לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, לא יודע כמה זה פרקטי עבורך, אפשר לחשוב על מסך חיצוני .....

אני יודע ש - KSP מוכרים ניידים של ויש חברה שנותנת שירות עבורם כאן בארץ.

" אחריות

שנתיים אחריות יבואן רשמי איסוף והחזרה, מימוש אחריות ותמיכה טכנית על ידי חברת סרב פרו בטלפון: 9770*  "

עדיף ללכת לפי דגם מסויים, כי לכל חברה יש את ה"עיזים" שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך חיצוני אינו אופציה, כשבין היתר זאת הסיבה לדרישה דווקא לנייד, עם הידיעה שאפשר לקנות מחשב נייח שקול בהרבה יותר זול.

יש לי טלוויזית OLED שאליה אני מתכוון לחבר את הנייד רוב הזמן (בגלל זה הצורך ב-HDMI 2.0 לטובת 60hz), ולכן אין לי ממש צורך ורצון להשקיע עוד כסף במסך נוסף.

ותודה על ההצעה, עוד לא בטוח אם הולך להגיע במיוחד בשביל זה לאילת, אבל אשאיר את זה כאופציה אפשרית, כי אכן מדובר בעיסקה מאוד אטרקטיבית.

מה שכן, שמעתי מספיק ביקורות שליליות על KSP, דווקא בעניין מימוש האחריות, אז זה קצת מוריד את החשק לקנות מהם.  האם אצל אייבורי אותו סיפור?

יש מצב לממש אחריות ישירות מול Dell? או אולי יש חברות אחרות בארץ שמאפשרות לעבוד מולנן ישירות, ללא צורך בפניה לחנות בה הנייד נרכש?

אשמח להמלצות נוספות עד אזור 6800 עם חומרה זהה (אפשר "להתפשר" על 1050TI, ורצוי עם 512GB+1TB כמה שיותר מהיר, כשהעדפה היא לחסוך דווקא בתקציב), במקרה ולא אסע לאילת.

אם יש אופציה לחסוך ע"י קנית מחשב ללא WINDOWS אז מה טוב, חייב 2.0 כפי שצויין לפני, מסך איכותי מספיק בשביל לעבוד עם ולייטרום, לראות סרט פעם ב, כשלא בבית, מאוד רצוי anti-glare וקורא כרטיסי SD יעיל.

ושאלה אחרונה, האם לכל נייד אפשר להוסיף כל SSD? אם כן, שוקל לקחת נייד רק עם SSD ולוהסיף XPG 480GB SX8200, או משהו מהאופציות שיש עכשיו באמזון עם 1TB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של holyheat

מה שכן, שמעתי מספיק ביקורות שליליות על KSP, דווקא בעניין מימוש האחריות, אז זה קצת מוריד את החשק לקנות מהם.  האם אצל אייבורי אותו סיפור?

אחרי שבועיים מיום הקניה - אין לך שום נגיע לחנות, לא משנה איזו.

אתה פונה על כל בעיה ליבואן - במקרה הזה .

ציטוט של holyheat

אשמח להמלצות נוספות עד אזור 6800 עם חומרה זהה (אפשר "להתפשר" על 1050TI, ורצוי SSD עם 512GB+1TB כמה שיותר מהיר, כשהעדפה היא לחסוך דווקא בתקציב), במקרה ולא אסע לאילת.

העניין כאן, ולזה לא התייחסת, ולדעתי כן צריך, ששאר האופציות באות עם מסך FHD

שכיום, כל הניידים בגודל 15.6 באים עם מסך "פח" מבחינת הפקת צבעים.

רק מסכי 4K איכותיים מספיק.

אבל, כפי שכתבתי מקודם, יש את עניין גודל הסרגלים / אייקונים במסכים אלו

( בגלל הרזולוציה ).

לגבי הכונן - כל נייד שבא עם כונן M2 2280  ו - NVME  ישמח לקלוט את ה - .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...