קולר מאסטר מציגה: עכשיו גיימינג צבעוני בזיל הזול - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולר מאסטר מציגה: עכשיו גיימינג צבעוני בזיל הזול

yonatan.mendelson

Recommended Posts

דרוש לי נואשות תחליף ל TT BLACK ELEMENT שאצלי כבר שנים. כל שנה אני בחיפוש אחר תחליף ראוי... אבל לטעמי אין (אולי רק אחד מאותם R.A.T אם כי לא הייתה לי הפריוילגיה לגעת באחד כזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע שכל אחד והטעם שלו אבל לא מבין את העיצוב המשונה הזה, ולמה בעכברים תחרותיים דוחפים משקולות. ה-CM310 שבכתבה נראה מדהים. עכבר עם מאפיינים תחרותיים במחיר שמאפשר כניסה נורמלית לשוק הזה. שמח לראות מוצרים כאלה בשוק ובהחלט מקווה לנסות ולדווח על ה-CM310 בכותרים דוגמת UT ו-OverWatch תחרותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

אפשר אותו ב-120 שקלים בבקשה?

מה? הוא עולה 400 שקל? ולא שולחים אותו לישראל?

אה, אוקי.

קודם כל יותר באזור ה 320 ויש גם גרסה שעולה 250

אתה רוצה להמשיך לקנות עכברים עם חיישנים נחותים שהפיצר הכי טוב שלהם זה תהנה

לי והרבה אנשים לא רוצים את השטויות האלו ומעדיפים עכברים עם צורה טובה משקל נמוך מאוד וחיישן ברמה הגבוה ביותר

וכרגע למי שיש ידיים יחסות גדולות זה העכבר מס' 1  ללא ספק. ומשלוח גם אם לא שולחים ישירות לישראל יש אופציות של צד שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Vigilance

קודם כל יותר באזור ה 320 ויש גם גרסה שעולה 250

אתה רוצה להמשיך לקנות עכברים עם חיישנים נחותים שהפיצר הכי טוב שלהם זה RGB תהנה

לי והרבה אנשים לא רוצים את השטויות האלו ומעדיפים עכברים עם צורה טובה משקל נמוך מאוד וחיישן ברמה הגבוה ביותר

וכרגע למי שיש ידיים יחסות גדולות זה העכבר מס' 1  ללא ספק. ומשלוח גם אם לא שולחים ישירות לישראל יש אופציות של צד שלישי

מצחיק איך שדעות משתנות בין אנשים.

אני לא אומר שהפיינל מאוס גרוע בשום דרך, אבל לחשוב שזו האופציה היחידה זה דבר שגוי מיסודו. אני אישית חושב למשל שה-RIVAL 600 הוא עכבר פנטסטי. אני גם חושב שה-310 מעולה ושגם ה-Revenger S מדהים. כל אלה זכאים להקרא "הכי טוב" ע"י בעליהם. וכן, חלק מהם זולים בהחלט. וכולם ברמה תחרותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

מצחיק איך שדעות משתנות בין אנשים.

אני לא אומר שהפיינל מאוס גרוע בשום דרך, אבל לחשוב שזו האופציה היחידה זה דבר שגוי מיסודו. אני אישית חושב למשל שה-RIVAL 600 הוא עכבר פנטסטי. אני גם חושב שה-310 מעולה ושגם ה-Revenger S מדהים. כל אלה זכאים להקרא "הכי טוב" ע"י בעליהם. וכן, חלק מהם זולים בהחלט.

שוב אני לא אומר שזה העכבר הכי טוב לכולם אבל בשבילי הוא הוא באמת הכי טוב (ובשביל כנראה עוד הרבה אנשים)

והנה הסיבות שחלקם זה העדפה וחלקם זה יותר עובדה

חיישן- הוא משתמש בחיישן הכי טוב שיש כרגע בשוק

משקל- 71 גרם הכי נמוך שאני מכיר, יש כאלו שמעדיפים משקל גדול יותר אבל תקח את רוב האנשים ובעיקר גם שחקנים מקצועיים הם יעדיפו משקל כמה שיותר נמוך

צורה- אני אישית אוהב את הצורה והעכבר מתאים לגודל היד שלי - כאן זה כבר נטו העדפה אישית

אבל לנושא של העכבר של אני מכיר את העכברים הזולים האלו הם לרוב חותכים פינות והשיווק הכי טוב של זה שלאנשים שמחפשים נטו עכבר שיתן את הביצועים זה לא מעניין. ברור שיש עכברים שיתאימו יותר לאנשים מסויימים אני פשוט הבעתי את דעתי לעכבר שהוא מספר אחד לדעתי (ולדעת הרבה מאוד אנשים כרגע). יש עוד הרבה עכברים מצויינים ללא ספק אבל זה דוגמה לעכבר קצת פחות מוכר שבאמת טוב ושווה לאנשים לבדוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-CM310 משתמש בחיישן Pixart A3328 . כל הידוע לי לא אמורות להיות בעיות של האצה, ג'יטר או פרדיקשן עם המשפחות החדשות.

כמה זה באמת מדוייק? אני מקווה שנדע בקרוב. על פניו? נראה כמו אופציה תקציבית מעולה לגיימר תחרותי מתחיל. לך תדע?

לגבי המחיר - עלויות היצור היום פחתו משמעותית מאשר בעבר. ליצור mold לחברה כזאת גדולה אמור להיות זול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...