פסיכומטרי או 5 יח"ל במתמטיקה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכומטרי או 5 יח"ל במתמטיקה?

raiman1

Recommended Posts

שלום וברכה!

סיימתי לא מזמן את שירותי בצה"ל( שבוע שעבר למען האמת...)

אני מעוניין להתחיל בעוד שנה לימודי הנדסת חשמל או מדעי המחשב באוניברסיטה העברית, וניצבת בפני דילמה.

האם לשפר את הבגרות שלי במתמטיקה מ-4 ל-5 יחידות ולהוציא לפחות 85 ולעשות מבחן אמי"ר ( בודק את רמת האנגלית) - ולהתקבל על סמך ממוצע בגרויות, או לעשות פסיכומטרי ואז אצטרך להוציא בין 650-630 בכדי להתקבל.

היתרונות בפסיכומטרי הם שיש 4 מועדים עד השנה הבאה לעומת הבגרות שיש אחת בחורף ועוד אחת בקיץ הבא...

היתרון בבגרות- אני מאמין שזה יותר שימושי, במיוחד למה שאני מעוניין ללמוד, אמור לעלות פחות כסף( אלא אם כן אני יאלץ להעזר במורה פרטי)

בקיצור אני צריך עצה...

מה אתם הייתם עושים? מה לדעתכם יותר פשוט?

תודה מראש!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו , זה כל כך רחוק ממני אבל ברור שלעשות פסיכומטרי זאת האופציה היותר פשוטה.

להוציא 630-650 למי שמתעתד ללמוד הנדסת חשמל או מדעי המחשב לא אמורה להיות משימה קשה במיוחד.

גם הלימודים לפסיכומטרי הם הרבה יותר קצרים ופשוטים מללמוד לבגרות.

מה שכן ,אני ממליץ לך לעבור על המתמטיקה בצורה רצינית לפני שאתה מתחיל ללמוד באונברסיטה כי זה מאד יעזור לך להתחיל חלק את הלימודים.

חייב להגיד שזה מוזר לי שאפשר להתקבל ללימודים עם ציון בגרות של פחות מ 85 ושכל מה שצריך זה פסיכומטרי של 650 , עד כמה שאני זוכר פעם דרישות היו יותר גבוהות (או שאולי אני סתם רוצה לזכור את זה ככה).

בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני אתן לך רמז לעצלנים ובכל זאת כדאי לך לעשות פסיכומטרי כדי ללכת על בטוח.

אתה יכול להתקבל למתמטיקה באוניברסיטה (למשל העברית) עם ת.ז כי אף אחד לא רוצה ללמוד תואר ראשון במתמטיקה.

אח"כ לבחור את כל הקורסים לפי תואר במדמ"ח ואז לבקש לעבור. אם הציונים שלך סבירים הם יזרמו איתך.

שנה א' בשניהם די זהה מבחינת קורסים. שנה ב' כבר תכריח אותך לקחת קורסים נוספים במתמטיקה שהם גם די קשים ולא בטוח שתרצה את זה אז כדאי לנסות לעבור אחרי שנה א'.

יש לציין ששנה א' היא בכלל לא פשוטה ולסיים אותה עם ציונים טובים זה מאוד מאתגר.

קיצר תעשה פסיכומטרי אם אתה לא ממש עצלן כי אחרת אתה לוקח סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...