קירור למחשב חדש מעבד AMD A10 ומארז חדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור למחשב חדש מעבד AMD A10 ומארז חדש

Vlad Prince

Recommended Posts

היי כולם,

יש לי מארז ישן שאני מעוניין להחליף

להתחלה חשוב לציין שאני מחפש להרכיב מארז מאוד מאוד שקט אבל כמובן שיקרר ממש טוב את כל התוכן בפנים.

עכשיו אני מתלבט בין P7 ל- P8.

ספק כח גם מתכוון להחליף יש לי אחד ישן מאוד ורוצה לרכוש Corsair 750W 80+ Platinum HX750

להבנתי זה ספק מאוד טוב ושקט.

אם יש לכם המלצות למארזים וספקים טובים ושקטים במיוחד אשמח לשמוע לעוד דעות.

לגבי לוח-אם יש לי של GA-F2A88X-UP4 GIGABYTE

ומאבד A10-7800 עם מאוורר גנרי שקיבלתי איתו בחבילה

אם יש לכם הצעות אחרות לקירור המעבד לדוגמא מים או ממש סופר שקט וטוב כמובן גם אשמח להצעות

בנוסף יש לי כרטיס מסך R9 280X של שהמאווררים הפסיקו לעבוד ואני כרגע מחפש מאווררים או סוגי טובים ושקטים גם בשביל הכרטיס.

וגם ממש טוב וסופר שקט למארז\ים 

כמו שרשמתי נכון לעכשיו אני מתלבט בין P7 ל- P8.

אשמח לעזרה בכל נושאי הקירור לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שצריך לשפוך 500+ שקלים על ספק כח סופר מתקדם למחשב שכזה, אחד באיזור 270-300 גם יתאים דוגמת Neo Eco 520W של .

ה-P8 מארז מעולה לדעתי. לגבי כרטיס מסך, אין לי רעיון ספציפי, הדבר הזה צריך לקבל אוויר בצורה טובה ואולי כדאי לבדוק אם מוכרים רק קירורים שמתאימים לכרטיס המסך הזה  ב- למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא חושב שצריך לשפוך 500+ שקלים על ספק כח סופר מתקדם למחשב שכזה, אחד באיזור 270-300 גם יתאים דוגמת Neo Eco 520W של Antec.

ה-P8 מארז מעולה לדעתי. לגבי כרטיס מסך, אין לי רעיון ספציפי, הדבר הזה צריך לקבל אוויר בצורה טובה ואולי כדאי לבדוק אם מוכרים רק קירורים שמתאימים לכרטיס המסך הזה  ב-ebay למשל

כן צודק אני גם חשבתי וגם באמת מחפש איזה אפשר לקנות ספציפית לכרטיס מסך הזה.

הקטע בשאר הדברים אני כן מחפש לקנות ספק טוב בשביל העתיד אם ארצה לשפר את המעבד לדוגמא או לשפר את הכרטיס מסך

וכו אז אני כבר מכין מראש ספק טוב.

וכן אני גם חושב שהP8 זה מארז ממש טוב וסירקולציה טובה בפנים כך שגם יהיה שקט מאוד וגם מקורר טוב טוב.

עכשיו רק שאלה של של תוך המארז אם כדאי ומה עוד כדאי להוסיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...