המחיר קוצץ, הסטייל נשאר: ה-Surface החדש של מיקרוסופט - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחיר קוצץ, הסטייל נשאר: ה-Surface החדש של מיקרוסופט

yonatan.mendelson

Recommended Posts

לטעמי יקר מידי ,יחסית למה שמקבלים קודם כל 4 ג'יגה זה מאוד נמוך היום ,לשימוש מודרני בwin10 תוכנות נוספות גם המעבד התקציבי ,עם 2 ליבות פיזיות בלבד שיש מעבדי אטום בשוק ,עם 4 ליבות פיזיות הרזולוציה לא סטנדרטית ,ולמוצר הזה יש מתחרים ,חלקם זולים יותר ,חלקם יקרים יותר אבל יותר איכותיים ,כולל ממיקרוסופט עצמה אני קניתי מחשב win 10 סיני שמזכיר את הסורפס מעבד אטום עם 4 ליבות פיזיות ,לא זוכר את השם 8 ג'יגה יציאת c יציאת חריץ למיקרו sd יציאת רגילה ושקע יעודי לטעינה ,למרות שאפשר גם מהusb c לאפשר גם להעביר ווידאו מהusb c למרות שניזכרתי ,יש גם דיספלי פורט מוקטן שלא בדקתי אף פעם ,כי אין לי את הכבל אבל זה קיים המחשב הזה עלה לי 1200 שקל בלי אביזרים ומקלדת שעוטפת את המכשיר עוד 200 שקל אז נכון ,הוא פלסטיק ולא אלומיניום וזמן בטריה לא ישקר ,בערך 3 שעות ולא 9 אבל הוא זול ויעיל ,מריץ אותה מסך fhd יפה רמקולים סבירים מינוס ולאותם שימושים ,כמו תוכנות משרדיות גלישה סרטים משחקים קלים ,עושה את העבודה ומחזיק לי יותר מחצי שנה ,בלי סימן לבעיות הייתי רוצה סורפס כזה ממיקרוסופט עם אלומיניום ,וזמן בטריה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם המחשב שלי וגם הסורפס הזה חלשים ככה שאיזה מרצדס חדשה אתה רואה פה ? השאלה הגדולה ,בתחום המחשבים האלו ,מה יותר משתלם ? ואני לא חושב ,שהסורפס הזה עם 4 ג'יגה ראם ,שווה את המחיר שמבקשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר ליבות לא אומר הרבה, במיוחד באטום שהליבות שלו מסורסות מרוב שהוציאו את טכנולוגיות ההאצה שאינטל מפתחת עוד מימי הפנטיום הראשון. במציאות אחת של המעבד הזה מהירה פי +3 מליבה של האטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר ,השימושים הם אותם שימושים זה לא שמעבד 2 ליבות ,יריץ לך משחקים כבדים וגם לא הכרטיס מסך ob גם עם לצורך הדיון , של המעבד הזה חזקה כפול 3 מליסה במעבד אטום שלי ,שכרגע אני לא זוכר את הדגם המדויק להשוות זה יוצא כמו האטום שלי ,ב6 ליבות ,במקום 4 שזה עדין מחשב לשימושים קלים יחסית ופה יש לך גם רק 4 ג'יגה ולא 8 וגם עניין החיבורים מאוד בעיתי אז כן יש זמן בטריה טוב בהרבה ,אבל בהרבה דברים המחשב נחות מידי וכמו שאמרתי הייתי כן קונה עם שיפורים מסוימים 8 ג'יגה לדוגמה ,מעבד קצת טוב יותר לא i9 או משהו כזה ,אבל 4 ליבות תקציבי נורמלי ,לדוגמה i5 תקציבי ,ניד 4 ליבות יותר חיבורים כי הייתי מוכן לשלם יותר ,על איכות בניה טובה יותר זמן בטריה טוב יותר חומרה טובה יותר אולי זה היה עולה 600 דולר ,ולא 400 הדגם בסיס אבל היה הרבה יותר שימושי טאבלטמחשב ,לא הייתי קונה היום עם 4 ג'יגה ram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שמייקרוסופט ייצרו אותו עם 4GB בטעות? זה בדיוק העניין, עבור אלו מטרות הוא מיועד. 

המצב כיום היה שעבור מטרות משרדיות \ סטודנטיאליות פשוטות שכוללות בעיקר word mail Excel וכו' לא היה למייקרוסופט מענה מתחת לסרפייס היקר. 

אם היו מייצרים סרפייס 4 ליבות 8Gb במחיר זה, הוא היה עושה קניבליזציה מהירה לסרפייס היקר יותר. 

ובעבור משימות אלו המסך נטול ביצועים הזה מתאים יופי. מדובר במוצר שבנוי איכותית, רזולוציה גבוהה ואמצעי קלט נוחים, וזה 99 אחוז ממה שקהל היעד של זה צריך. 

אל תשכחו שב"מצב טאבלט" מוצג רק חלון אחד בו זמנית ורוב האנשים אכן משתמשים בו כך ולא בפיצול לשני יישומים, כך שבפועל כמעט לא נדרשת עבודה מקבילית מהמכשיר הזה. למעט גלישה בכרום עם טאבים רבים 4GB אמור להספיק. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פה אני מסביר לך ,שיש ,מתחרים משתלמים הרבה יותר ,לרוב האנשים היתרון הבאמת גדול ,זה זמן בטריה ,אבל צריך ליבחן בזמן אמת חוץ מזה ל400 דולר ,אתה מוסיף לזה מקלדת יחסית יקרה ולפחות דונגל אחד ,שזה יהיה שימושי באמת וה4 ג'יגה ,כן מאוד מגביל ,גם לשימושי משרד בגלל עניין המולטיטסקין זה פשוט נופל שחושבים עלות תועלת ב500 דולר בחול אפשר לקנות לפטופ תקציבי עם יכולות טובות בהרבה לשימושי משרד ב200 דולר אפשר לקנות סבבה לגלישה וסרטים ככה שלא רואה למה לקנות את הגרסה הזולה במחשב הזה ? רק להגיד יש לי סורפס ? אני לא יכול להמליץ לכולם על המחשבטאבלט שלי אבל לא הייתי מחליף אותו ,גם בחינם הסורפס 4 ג'יגה הזה ובגלל החיבורים ,למעשה גם לא ב8 ג'יגה וחבל ,כי בקלות זה יכל להיות מצוין לתקציב יותר חיבורים ,ובסיס 8 ג'יגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיניים לא נחשבים. כבעל טאבלט סיני שאני נהנה ממנו מאוד אני יכול לומר שלא הייתי מסכן 400 \ 500$ על מוצר סיני ועוד במשלוח. 

אלו מקבילים יש? מצא לי מוצר מערבי ראוי שמשווק במערב, עם רזולוציה סבירה (נגדיר לא פחות מ FHD לצורך העניין), עם זמינות אביזרים טובה ולא מקלדת חארטה, איכות בניה טובה (רצוי אלומיניום ולא פלסטיק), אחריות זמינות שירות ותמיכה קיימים?

גם אם יש, לא הרבה, והמחיר לא יהיה זול בהרבה. אשמח לשמוע שטעיתי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצפה להמון דברים ,ב400 דולר נכון לא תיהיה לך את התמיכה של ms או חברה גדולה אחרת המקלדת תיהיה סבירה ,לא יותר וזה יהיה פלסטיק ,שמתחזה לאלומיניום אבל כן יהיה לך win10 כן יהיה לך מסך fhd ipd כולל מולטי מגע כן יהיה לך מבחר חיבורים רמקולים אומנם בינונים מינוס ,אבל מספיק לדברים קלים ,ותמיד אפשר לחבר למערכת נורמלית והמחיר נמוך ,בזמנו עלה לי כולל מקלדת 1400 שקל אני פשוט חושב שעם 4 ג'יגה הסורפס בסיס הזה ,ועוד בלי מקלדת לא משתלם עלות תועלת שלוקחים עלויות של דברים נוספים ,המחיר פשוט יקר מידי ,למחשב מאוד מוגבל ואני דווקא מהאנשים שאוהבים את הרעיון מאחורי הסורפס והמחשב סיני שלי ,ניראה כמו חיקוי שלו ,בעיצוב ,וממשק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר למהירות במרצדס יש מכוניות זולות שמהירות ממנה אבל אתה באמת משווה 1. את המסך של הסיני שלך למסך של הסורפייס 2. מגע? 3.פלסטיק לעומת מגנזיום 4.איכות הרכבה 5.מטען מגנטי איכותי 6.איכות החלקים (חברות) 7. מקלדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1-2 המסך שיש לי הוא ,fhd ,וניראה מצוין 

ומגעים שעובד סבבה 

3 -כן פלסטיק ,זה מחשב תקציבי 

ולא ציפיתי למשהו אחר ממחשב תקציבי 

4- איכות ההרכבה בסדר ,לא פרימיום 

אבל מהיותר מחצי שנה שזה נמצא ברשותי

לא ניתקלתי בבעיות מיוחדות 

5- המטען לא מגנטי ,אבל אפשר לטעון דרך -c ,ככה שאפשר לקנות -c ממוגנת 

בכל מקרה אפשר לטעון גם דרך חריץ יעודי 

שזה יתרון מבחינתי 

5-החלקים העיקריים זה אינטל 

כי זה מחשב מולחם ,כמו הסורפס 

זה אומר מעבד שכולל כרטיס גרפי 

של אינטל 

זיכרון לא ניתן להחלפה כמו הסורפס 

וssd לא ניתן להחלפה ,של 64 ג'יגה כמו הסורפס הזה 

כן יש חריץ לכרטיס להגדיל אכסון 

7- המקלדת סבבה לגמרי למתרות פשוטות 

זה חיקוי המקלדת של הסורפס בצורת בד 

שעוטף מקלדת ,רק שאין בטריה בפנים 

כמו שאמרתי ,זמן בטריה הרבה יותר נמוך 

בערך שליש מהסורפס ,עם הסורפס מחזיק באמת 9 שעות 

ככה שזה לא מתאים לכולם ,פשוט לא הייתי מתקרב היום לpc עם רק 4 ג'יגה 

יש לי כזה בעבודה ,וגם בבית כמחשב לימודים 

ועבודה 

וזה מאוד איטי ,שרוצים לפתוח כמה דברים 

את שני המחשבי 4 ג'יגה קיבלתי בחינם 

אבל לא הייתי קונה אותם 

וכמו שאמרתי ,הייתי קונה סורפס ב400 דולר 

עם היה עם 8 ג'יגה ,והזמן בטריה באמת 9 שעות 

אבל לא 4 ג'יגה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...