המלצה לראוטר לגיימינג - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר לגיימינג

Iv0ry

Recommended Posts

ציטוט של Iv0ry

נראה לי שאזמין חשמלאי שיעשה כבל רשת, לדעתך צריך לקדוח בשביל זה?

אם אין תעלה קיימת (טלפון/טלוויזיה אנלוגית) שמחברת בין שני החדרים (הסלון והחדר מחשב) שדרכה אפשר להשחיל כבל , אז או שחוצבים בקירות כדי ליצור תעלה (שזה גם יותר יקר וגם יותר בלאגן) או שמוצאים דרך להריץ את הכבל בצורה אסטתית על הפאנלים. במקרה כזה יהיה צורך לקדוח נקודות להעברת הכבל דרך הקירות.

הכי טוב שתזמין בעל מקצוע שיבדוק ויציג את האפשרויות. אתה גר באזור המרכז (אני שואל כי אם אולי אוכל להפנות אותך למישהו)?

כמה קירות (ורצפה/תקרה נחשבת כמובן כקיר) מפרידים בין ההוטבוקס למחשב? מה המרחק ביניהם בקו ישר בערך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של About:blank

אם אין תעלה קיימת (טלפון/טלוויזיה אנלוגית) שמחברת בין שני החדרים (הסלון והחדר מחשב) שדרכה אפשר להשחיל כבל רשת, אז או שחוצבים בקירות כדי ליצור תעלה (שזה גם יותר יקר וגם יותר בלאגן) או שמוצאים דרך להריץ את הכבל בצורה אסטתית על הפאנלים. במקרה כזה יהיה צורך לקדוח נקודות להעברת הכבל דרך הקירות.

הכי טוב שתזמין בעל מקצוע שיבדוק ויציג את האפשרויות. אתה גר באזור המרכז (אני שואל כי אם אולי אוכל להפנות אותך למישהו)?

כמה קירות (ורצפה/תקרה נחשבת כמובן כקיר) מפרידים בין ההוטבוקס למחשב? מה המרחק ביניהם בקו ישר בערך?

נראה לי 3 קירות ו6 מטר, הגיע נציג של לא מזמן, אמר שזה עולה 200 שח למחשב
ואשמח להמלצה אם יש מישהו מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח הטכנאי של דיבר על התקנת נקודה ליד המחשב. קח בחשבון שגם הכבל הזה ירוץ מחוץ לקיר, אלא אם הטכנאי בדר והציע להשחיל אותו התעלה קיימת (זה מה שהוא הציע?)

אם לא מתוכננת בחדר בעתיד, אז עדיף כנראה להשחיל לשם כבל ישירות. אבל זה כבר שיקולים אחרים.

3 קירות ו-6 מטר זה גבולי לחיבור באמצעות נקודת גישה אחת. תדר 5GHz כמעט בוודאות לא יכסה היטב בנקודת הקצה. מצד שני, אם כל עניין השחלת הכבלים לא יתאפשר מסיבה זאת או אחרת, אפשר בהחלט לנסות עם נקודת גישה כמו הUbiquiti AP-AC-LR (או מתאמים על החשמל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אני מניח הטכנאי של בזק דיבר על התקנת נקודה ליד המחשב. קח בחשבון שגם הכבל הזה ירוץ מחוץ לקיר, אלא אם הטכנאי בדר והציע להשחיל אותו התעלה קיימת (זה מה שהוא הציע?)

אם לא מתוכננת טלוויזיה בחדר בעתיד, אז עדיף כנראה להשחיל לשם כבל רשת ישירות. אבל זה כבר שיקולים אחרים.

3 קירות ו-6 מטר זה גבולי לחיבור אלחוטי באמצעות נקודת גישה אחת. תדר 5GHz כמעט בוודאות לא יכסה היטב בנקודת הקצה. מצד שני, אם כל עניין השחלת הכבלים לא יתאפשר מסיבה זאת או אחרת, אפשר בהחלט לנסות עם נקודת גישה כמו הUbiquiti AP-AC-LR (או מתאמים על רשת החשמל).

לפי מה שאני זוכר הוא הציע לא להעביר בתעלה, אלא להעביר חוט על הקיר
ולא מתוכננת בעתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז באותו אופן אפשר למתוח גם כבל שזה יהיה הפתרון הכי אמין מבחינת ביצועי הרשת לשימושים שלך.

אני בכל זאת הייתי בודק אפשרות להשחלה בתעלה קיימת בשביל האסתטיקה, אבל אם זה לא אפשרי כל עוד אפשר להריץ כבל בצורה נסתרת יחסית ואסתטית על הפאנלים/קיר זה פתרון שעדיף על חציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לי יש בין הסלון לחדר שינה ועובד סבבה, אני מקבל מהירות של בערך 100, למרות שרשום עד 1200.

זה מאוד תלוי במרחק ובכמות המכשירים המחוברים לחשמל בבית.

אני קניתי של TP-LINK ולצרכים שלי הוא מספיק, לדעתי אם אתה משחק תקנה סוג יותר איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של לירן פוטרמן

כן, לי יש בין הסלון לחדר שינה ועובד סבבה, אני מקבל מהירות של בערך 100, למרות שרשום עד 1200.

זה מאוד תלוי במרחק ובכמות המכשירים המחוברים לחשמל בבית.

אני קניתי של TP-LINK ולצרכים שלי הוא מספיק, לדעתי אם אתה משחק תקנה סוג יותר איכותי.

תוכל לרשום את הדגם שיש לך?

זה יכול להתאים?

https://www.glouds.com/wireless-homeplug/

https://www.ebay.com/itm/TP-Link-TL-WPA4530-AV500-AC750-WLAN-Powerline-Extender-Netzwerkadapter/192474210154?epid=28011375552&hash=item2cd05b5f6a%3Ag%3Ah-UAAOSwzwxar37S&_sacat=0&_nkw=TP-Link+TL-WPA4530+AV500+AC750+WLAN+Powerline+Extender&_from=R40&rt=nc&_trksid=m570.l1313

הבנתי שצריך להבדיל בין בית שיש לו תלת פאזי וחד פאזי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...