המלצה לראוטר לגיימינג - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לראוטר לגיימינג

Iv0ry

Recommended Posts

ציטוט של Jabberwock

תנסה לשנות את הערוץ שידור של הוייפי בהגדרות של הראוטר, אולי השכנים גם משתמשים בערוץ הזה ואז יש הפרעות.

כי לפי מה שאני רואה רוב הזמן זה 1ms. לא?

נכון, ניסיתי לשנות
זה מהירות טובה יותר ואז זה חוזר למהירות הקודמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של Jabberwock

אז יכול להיות שיש איזה צרכן שגורם לוייפי של הראוטר להאיט את עצמו ביגלל תמיכה בתקן ישן.

תשנה את הסיסמה, ואז תבדוק מהירות אחרי כל הוספה של צרכן.

המהירות המקסימלית שאני מקבל 37 מגה ויורד ל30 

לדעתך יעזור לקנות את הראוטר או שאקבל אותה מהירות/יציבות פחות או יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבעיית המהירות לחוד ויציבות לחוד.

כלומר יכול להיות שמהירות מוגבלת ע"י הסטיק וייפי, אולי זה יעזור - https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=101045

יש בזה 2 אנטנות אז יכול לעזור. או שאם כבר קונים אולי ללכת על אחד שתומך ב-5GHz

https://www.tms.co.il/dwa582

זה לא חיבור אלא אתה מחבר אותו על הלוח אם, בצמוד לכרטיס מסך.

5GHz יכול לשפר את המהירות אבל קשה לו לעבור דרך עצמים (קירות). הראוטר שלך תומך 5GHz ?

ובקשר ליציבות זה יכול להיות ביגלל הפרעות, למשל אולי התדר 2.4GHz עמוס ביגלל שכנים. ואז ה-5GHz יכול לעזור.

אבל אני לא מבטיח כלום. לא בטוח שזה יעזור לך. אלה ניחושים שלי נטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אני חושב שבעיית המהירות לחוד ויציבות לחוד.

כלומר יכול להיות שמהירות מוגבלת ע"י הסטיק וייפי, אולי זה יעזור - https://www.tms.co.il/index.php?route=product/product&product_id=101045

יש בזה 2 אנטנות אז יכול לעזור. או שאם כבר קונים אולי ללכת על אחד שתומך ב-5GHz

https://www.tms.co.il/dwa582

זה לא חיבור USB אלא אתה מחבר אותו על הלוח אם, בצמוד לכרטיס מסך.

5GHz יכול לשפר את המהירות אבל קשה לו לעבור דרך עצמים (קירות). הראוטר שלך תומך 5GHz ?

ובקשר ליציבות זה יכול להיות ביגלל הפרעות, למשל אולי התדר 2.4GHz עמוס ביגלל שכנים. ואז ה-5GHz יכול לעזור.

אבל אני לא מבטיח כלום. לא בטוח שזה יעזור לך. אלה ניחושים שלי נטו.

תודה, 
אני לא חושב שהראוטר hotbox 2 תומך ב-5
יכול להיות שהUSB הראשון יעזור באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

HOTBOX3 שלהם כן תומך ב-5GHz. אולי תברר אם אפשר להחליף.

לפי מה שראיתי הראוטר הזה מיועד לעסקים בלבד
נראה לי אני אקנה את הUSB והראוטר
הבעיה שהC7 TP LINK ARCHER קצת יקר לי, אבל אתה אומר שווה את הכסף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיבור לגיימינג, או , למרחק הוא לא אמין. קשה לתת המלצה כי כל כך הרבה גורמים משפיעים על איכות הקליטה האלחוטית (כנגזרת רוחב הפס), בטח במרחק משמעותי, כך שבלי לעשות סקר מקדים בשטח קשה לייעץ מעבר להמלצות כלליות.

יש לך נקודה של הוט ליד המחשב? אם כן, הייתי מתקשר להוט ומתעקש לקבל זוג מתאמי MoCA. מדובר בטכנולוגיה שיוצרת רשת על גבי הכבלים הקואקסיאלים של הוט. ליד ההוטבוקס קופסה אחת מתחברת לנקודה קיר מצד אחד ולהוטבוקס מצד שני (בכבל רשת וכבל קואיקסלי) וליד המחשב מתחברת מצד אחת לנקודה בקיר ומצד שני עם כבל רשת למחשב. וכמובן – צריך גם שקע חשמל פנוי ליד ההוטבוקס והמחשב. מבחינת ביצועים ההבדלים ההפרש לעומת כבל רשת בחיבור ישיר הוא זניח ברוב המקרים, ובכל מקרה הרבה יותר אמין מחיבור .

אפשר גם לקנות מתאמים כאלה באופן פרטי (אבל כדאי לנסות להתעקש עם קודם). הם יגיעו עם תקע אמריקאי אבל מתאימים לרשת החשמל בארץ. כל מה שצריך זה מעביר מתקע אמריקאי לישראלי (יש בכל חנות חומרי בניין/עשה זאת בעצמך).

כאפשרות שנייה אפשר לנסות גם על גבי החשמל – אותו עקרון פעולה בגדול אבל פחות אמין כי יש יותר נעלמים שעלולים לפגוע באיכות החיבור.

Archer C7 כמו שהוצע פה הוא נתב טוב מאוד, בטח עם קושחת צד שלישי שמאפשרת לשלוט על עוצמת השידור, אבל כאמור קשה להבטיח תוצאה מסוימת בגלל שאאיכות החיבור מושפעת מהרבה גורמים בשטח.

אם הבעיה היא רק הקליטה האלחוטית ולא ניתוב או מיתוג, הייתי ממליץ לשקול קנייה של נקודת גישה Ubiquiti AP-AC-LR שאותה תחבר להוטבוקס ותגדיר דרך לנייד (או תוכנה למחשב). היא יותר טובה מרכיב נקודת הגישה שיש במכשירים המשולבים לשוק הצרכני המכונים 'נתב' ומיועגת לכסות שטח קצת גדול יותר. אבל גם איתה אי אפשר להבטיח משהו בוודאות.

אבל כך או כך, הצד השני של נקודת הגישה הוא המתאם האלחוטי בציוד הקצה. צריך אחד טוב שיהיה שווה ברמתו לזה של נקודת הגישה, אחרת החיבור תמיד יוגבל על-ידי הצד הנחות יותר.

אם יש נקודה של ליד המחשב, מתאמי MoCA הם הפתרון הכי טוב ואמין לחיבור ציוד מרוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

חיבור אלחוטי לגיימינג, או , למרחק הוא לא אמין. קשה לתת המלצה כי כל כך הרבה גורמים משפיעים על איכות הקליטה האלחוטית (כנגזרת רוחב הפס), בטח במרחק משמעותי, כך שבלי לעשות סקר מקדים בשטח קשה לייעץ מעבר להמלצות כלליות.

יש לך נקודה של הוט ליד המחשב? אם כן, הייתי מתקשר להוט ומתעקש לקבל זוג מתאמי MoCA. מדובר בטכנולוגיה שיוצרת רשת על גבי הכבלים הקואקסיאלים של הוט. ליד ההוטבוקס קופסה אחת מתחברת לנקודה קיר מצד אחד ולהוטבוקס מצד שני (בכבל רשת וכבל קואיקסלי) וליד המחשב מתחברת מצד אחת לנקודה בקיר ומצד שני עם כבל רשת למחשב. וכמובן – צריך גם שקע חשמל פנוי ליד ההוטבוקס והמחשב. מבחינת ביצועים ההבדלים ההפרש לעומת כבל רשת בחיבור ישיר הוא זניח ברוב המקרים, ובכל מקרה הרבה יותר אמין מחיבור אלחוטי.

אפשר גם לקנות מתאמים כאלה באופן פרטי (אבל כדאי לנסות להתעקש עם הוט קודם). הם יגיעו עם תקע אמריקאי אבל מתאימים לרשת החשמל בארץ. כל מה שצריך זה מעביר מתקע אמריקאי לישראלי (יש בכל חנות חומרי בניין/עשה זאת בעצמך).

כאפשרות שנייה אפשר לנסות גם רשת על גבי החשמל – אותו עקרון פעולה בגדול אבל פחות אמין כי יש יותר נעלמים שעלולים לפגוע באיכות החיבור.

Archer C7 כמו שהוצע פה הוא נתב טוב מאוד, בטח עם קושחת צד שלישי שמאפשרת לשלוט על עוצמת השידור, אבל כאמור קשה להבטיח תוצאה מסוימת בגלל שאאיכות החיבור אלחוטי מושפעת מהרבה גורמים בשטח.

אם הבעיה היא רק הקליטה האלחוטית ולא ניתוב או מיתוג, הייתי ממליץ לשקול קנייה של נקודת גישה Ubiquiti AP-AC-LR שאותה תחבר להוטבוקס ותגדיר דרך אפליקציה לנייד (או תוכנה למחשב). היא יותר טובה מרכיב נקודת הגישה שיש במכשירים המשולבים לשוק הצרכני המכונים 'נתב' ומיועגת לכסות שטח קצת גדול יותר. אבל גם איתה אי אפשר להבטיח משהו בוודאות.

אבל כך או כך, הצד השני של נקודת הגישה הוא המתאם האלחוטי בציוד הקצה. צריך אחד טוב שיהיה שווה ברמתו לזה של נקודת הגישה, אחרת החיבור תמיד יוגבל על-ידי הצד הנחות יותר.

אם יש נקודה של הוט ליד המחשב, מתאמי MoCA הם הפתרון הכי טוב ואמין לחיבור ציוד מרוחק.

יש לי חיבור כזה:

p80715-220618.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שקעים לטלוויזיה (עוד מהעידן האנלוגי) ולרדיו.

שקע של נראה כמו הימני ביותר בתמונה פה:

1_175158271.jpg

תחפש אם יש לך משהו כזה באזור/קומה של המחשב. איפה יש הכי קרוב למחשב? אפשר בעקרון להזעז את המחשב לחדר אחר?

עוד אפשרות היא כמובן להסמין חשמלאי או בעל מקצוע שיבדוק אפשרות להשחיל כבל בתוך הקיר. אם יש נקודה אנלוגית, יש בטח גם בסלון ואולי יש תעלה בקיר שמחברת את שני החדרים.

אם אין נקודה של הוט בקומה ואם השחלת כבל לא באה בחשבון, אז האפשרות היחידה היא חיבור (אפשר לנסות גם מתאמים על גבי החשמל, רק להקפיד שקונים זוג שעובד על רשת תלת-פאזית). יש פרונות Mesh לרישות הבית באופן , אבל כאן התקציב הופך לשיקול יותר מרכזי כי הם לא זולים. יכול להיות שתצטרך להחליף גם את המתאם במחשב.

לגבי ההוטבוקס שחוזר לתדר המקורי. אם זה ממשיך לקרות תתקדר לתמיכה של ותבקש שיגדירו אותו על התדר דעובד לך הכי טוב. אולי מסיבה לא ברורה הםצמאפסים את ההגדרה הזאת או משהו.

ספויילר
ספויילר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של About:blank

אלה שקעים לטלוויזיה (עוד מהעידן האנלוגי) ולרדיו.

שקע של הוט נראה כמו הימני ביותר בתמונה פה:

1_175158271.jpg

תחפש אם יש לך משהו כזה באזור/קומה של המחשב. איפה יש טלוויזיה הכי קרוב למחשב? אפשר בעקרון להזעז את המחשב לחדר אחר?

עוד אפשרות היא כמובן להסמין חשמלאי או בעל מקצוע שיבדוק אפשרות להשחיל כבל רשת בתוך הקיר. אם יש נקודה אנלוגית, יש בטח גם בסלון ואולי יש תעלה בקיר שמחברת את שני החדרים.

אם אין נקודה של הוט בקומה ואם השחלת כבל לא באה בחשבון, אז האפשרות היחידה היא חיבור אלחוטי (אפשר לנסות גם מתאמים על גבי החשמל, רק להקפיד שקונים זוג שעובד על רשת תלת-פאזית). יש פרונות Mesh לרישות הבית באופן אלחוטי, אבל כאן התקציב הופך לשיקול יותר מרכזי כי הם לא זולים. יכול להיות שתצטרך להחליף גם את המתאם רשת במחשב.

לגבי ההוטבוקס שחוזר לתדר המקורי. אם זה ממשיך לקרות תתקדר לתמיכה של הוט ותבקש שיגדירו אותו על התדר דעובד לך הכי טוב. אולי מסיבה לא ברורה הםצמאפסים את ההגדרה הזאת או משהו.

הצג תוכן מוסתר
  הצג תוכן מוסתר

היי יש לי את השקע של בקומה למטה, אבל אני מעדיף שהמחשב יהיה למעלה
נראה לי שאזמין חשמלאי שיעשה כבל , לדעתך צריך לקדוח בשביל זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...