קנייה של נייד איכותי לשימוש כללי+קצת עריכה ב- 5-6K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה של נייד איכותי לשימוש כללי+קצת עריכה ב- 5-6K

limbo

Recommended Posts

שלום , אני חלש מאוד בטכנולוגיה ואשמח לעצתכם.

רוצה נייד לשימוש כללי (אינטרנט , סרטים) אבל גם שיריץ תכנות לעריכת תמונות וקצת (אין לי תוכנות ספציפיות בראש).

רוצה חזק יחסית שיריץ הכל בלי לגמגם וכשאני אומר הכל אני לא מתכוון לתכנות סופר כבדות שצריכות כוח עיבוד מטורף אבל בכל זאת שייתן לי 

מרווח נשימה אם אריץ משהו  יותר תובעני, הנטייה שלי היא להשאר עם מספר שנים ולא לשדרג מהר.

מסך שיהיה לפחות 15 אינץ ואיכותי יחסית בגלל שמצלם (יודע שאין מה לצפות יותר מידי ממסך של בקטע )

אשמח לרמקולים יחסית איכותיים מבחינת ווליום וצלילות.

משקל לא משנה לי כי לא מתנייד איתו, זה תחליף למחשב רגיל.

אחריות טובה של שלוש שנים ושאדע שיש מי שיטפל במקרה של תקלה.

תקציב, כמו שאמרתי סביב ה- 5 עם אפשרות לחריגה עד 6 .

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? בין 5-6 אלף כאשר שש זה גבול העליון

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? , , תכני HD, עריכה גרפית

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב 

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? בחנות

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין חנות ספציפית, אשמח לשמוע על מקום מומלץ בבאר שבע

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? שבועות הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? כן, שיהיה לי חיבור חוטי לאינטרנט (לא משתמש בוואיפיי)

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? לא בטוח שהבנתי אבל רוצה לקנות מחשב חזק עכשיו בלי צורך לשדרג

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

שלום , אני חלש מאוד בטכנולוגיה ואשמח לעצתכם.

רוצה נייד לשימוש כללי (אינטרנט , סרטים) אבל גם שיריץ תכנות לעריכת תמונות וקצת (אין לי תוכנות ספציפיות בראש).

רוצה חזק יחסית שיריץ הכל בלי לגמגם וכשאני אומר הכל אני לא מתכוון לתכנות סופר כבדות שצריכות כוח עיבוד מטורף אבל בכל זאת שייתן לי 

מרווח נשימה אם אריץ משהו  יותר תובעני, הנטייה שלי היא להשאר עם נייד מספר שנים ולא לשדרג מהר.

מסך שיהיה לפחות 15 אינץ ואיכותי יחסית בגלל שמצלם (יודע שאין מה לצפות יותר מידי ממסך של נייד בקטע )

אשמח לרמקולים יחסית איכותיים מבחינת ווליום וצלילות.

משקל לא משנה לי כי לא מתנייד איתו, זה תחליף למחשב רגיל.

אחריות טובה של שלוש שנים ושאדע שיש מי שיטפל במקרה של תקלה.

תקציב, כמו שאמרתי סביב ה- 5 עם אפשרות לחריגה עד 6 .

אהבתי!
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד אפשרות ( צצה בדיון  אחר ),

קצת מעל לתקציב וגם זה רק באילת ( ההפרש במחיר 

שווה את הנסיעה ) -

https://ksp.co.il/?store=eilatLaguna&changeSnif&uin=49657

http://eilat.ivory.co.il/catalog.php?id=26297&iszap=1

שים לב רק שזה מסך 4K עם כל המשתמע מכך.

אבל כיסוי  sRGB   מלא !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...