WIN7 או WIN10 למחשב ישן(?)\איטי - מה עדיף? - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WIN7 או WIN10 למחשב ישן(?)\איטי - מה עדיף?

pini k

Recommended Posts

ציטוט של andralamusya

מבחינת נוחות ותאימות ווינדוס 7
מבחינת קלילות ממשק וזמני סוללה טובים יותר ווינדוס 10
בדקתי את הנושא רבות, מדובר על גרסת אולטימייט מול פרו
ואני מבצע טוויקים וביטול סרוויסים בשביל להקל על המחשב

ההכללה שלך לא נכונה.

מה שבדרך-כלל נכון הוא שחומרה נוטה לעבוד הכי טוב עם מערכת ההפעלה שהייתה קיימת בזמן שהחומרה הייתה חדשה. זאת משום שאופטימיזציות של משפיעות רבות על ביצועים, על חוויית המשתמש, על זמני הסוללה, ולעיתים גם על יציבות. באופן טבעי, אופטימיזציות של מתבצעות בעיקר למערכת הפעלה (או אולי שתיים) שרלוונטיות ביותר בתקופה שבה המחשב חדש ונמכר בצורה פעילה בשוק. אף אחד לא יתחיל לשפר למערכות הפעלה שפג תוקפן, כמו שגם אף אחד לא יעבוד קשה כדי לשפר תמיכה במערכת הפעלה חדשה שיצאה לשוק אחרי שהמחשב התיישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של QttP

ההכללה שלך לא נכונה.

מה שבדרך-כלל נכון הוא שחומרה נוטה לעבוד הכי טוב עם מערכת ההפעלה שהייתה קיימת בזמן שהחומרה הייתה חדשה. זאת משום שאופטימיזציות של דרייברים משפיעות רבות על ביצועים, על חוויית המשתמש, על זמני הסוללה, ולעיתים גם על יציבות. באופן טבעי, אופטימיזציות של דרייברים מתבצעות בעיקר למערכת הפעלה (או אולי שתיים) שרלוונטיות ביותר בתקופה שבה המחשב חדש ונמכר בצורה פעילה בשוק. אף אחד לא יתחיל לשפר דרייברים למערכות הפעלה שפג תוקפן, כמו שגם אף אחד לא יעבוד קשה כדי לשפר תמיכה במערכת הפעלה חדשה שיצאה לשוק אחרי שהמחשב התיישן.

בגדול אתה צודק אבל היה לי ניסיון חיובי בלפטופים עם ווינדוס 10 גם עם שאינם רשמית נתמכים בה.
בדגש במחשבים בסוף עידן 7
עם 4 מחשבים ניידים 7 אולטימייט הניב פחות ביצועי סוללה מווינדוס 10, 7 סטרטר\הום הבניבו ביצועי טובים משניהם.
במבחני ביצועים כיום לא משווים גרסאות שונות של מערכות הפעלה, אפילו גרסאות 32\64 ושם כן היה הבדל לפחות בווינדוס 7
אני לא סוקר מקצועית, אבל היה לי זמן פנוי לנסות את כל גרסאות לצורך הספורט 7\8\8.1\10 32~64 וזו ההתרשמות שלי.
10 יכולה להיות נהדרת עם התחל צד שלישי, ביטול האינדקס\האיחוי\סרוויסים\שליטה מרחוק\עדכונים אוטומטיים\דיפנדר והסרת המרקט של .
או 7 גרסאות מסורסות 32 ביט.
לכן אני אומר "להעיז" ולנסות כל עד שתראו את האחת שתתן לכם מוצר שטוב לשימושים שלכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...