עדכון KB4023057 חשוד מערכת הפעלה windows 10.... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון KB4023057 חשוד מערכת הפעלה windows 10....

avis64

Recommended Posts

אני בהחלט יכול להבין את מי שמבקש לחסום עדכונים. ההרגשה הזו שדוחפים לך בכח ומחליטים מה הכי טוב בשבילך במקומך זה משהו שבד"כ  קורה באפל (וזאת אחת הסיבות שאני מתעב אותם)

יחד עם זאת - להשאיר ללא עדכונים זה מתכון ללא מעט צרות אחרות - אז אולי נגרמת לך חוסר נוחות (או אפילו מועקה) בעד קבלת בילד חדש - אבל תחשוב על החסרונות ללא עשות כן.

בהצלחה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של askme

מה שכן, ברור שכדאי להיזהר מעדכונים פאטאליים, אבל שוב,

הכל במידה סבירה. צריך גם להנות על הדרך ....

אם כבר, @avis64  צטט  את זה.

מה שאתה ציטטת, דן בדברים אחרים.

יעני, שחק פייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל התוכנות, הכללים והטריקים המסתובבים ברשת למניעת איסוף המידע על-ידי מאפשרים בגדול שליטה רק על פריטי המידע שמיקרוסופט חשפה ונותנת למשתמש שליטה (או מראית עין של שליטה) עליהם ולרוב הם יוצרים תחושה שגויה של ביטחון.

עדכונים הם סיפור אחר ומאז שמיקרוסופט העבירו את בקרת האיכות שלהם למיקור המונים (תכנית הביתא ומשתמשי Home/כאלה על גרסאות אחרות שממהרים לעדכן) איכות העדכונים ירדה באופן לא ממש מפתיע. הפתרון לזה יחסית פשוט בגרסת ה-PRO: עוברים לענף השחרור היציב ודוחים התקנת פיצ'רים חדשים או שדרוג קיימים לתקופה של חצי שנה עד שנה (המקסימום שמיקרוסופט מאפשרים). כך מובטח שהמערכת תישאר מעודכנת בעדכוני (חשוב) ואין צורך להלחם עם המערכת כדי למנוע התקנת עדכון חצי שנתי או עדכוני באגים/פיצ'רים שנוטים להיות יותר בעייתיים. אחרי חצי שנה עד שנה, סביר להניח שכל בעיות היציבות בעדכון גדול שכזה נפתרו ולכן הסכנה ליציבות המערכת קטנה יותר לעומת הימים הראשונים.

כך אני עושה במחשבים המשמשים לעבודה, שבהם יציבות חשובה והסיכון לשבתה לא מתוכננת בגלל עדכון בעייתי ששוחרר אתמול בלי ממש להיבדק לא בא בחשבון, ועד היום לא נתקלתי בבעיות מיוחדות. למעשה, בדרך כלל אני יוזם זמן השבתה מתוכנן למערכות האלו ומתקין עליהן את העדכון בעצמי אחרי 4–5 חודשים (פרק זמן המבטיח בדרך כלל שהעדכון כבר בשל מספיק) ועוד לפני תום 180 של דחיית העדכונים שאינם עדכוני . ככה גם אם יש איזו בעיה מדובר בתחזוקה יזומה ויש זמן לנסות לפתור אותה בלי הלחץ של השבתה פתאומית ותא מתוכננת, גם אם זה אומר לחזור גרסה אחורה. אני גם דואג לקחת אימאג' של המערכת לפני העדכון (ובכלל במחשבים האלה נוצר אימאג' אוטומטי של כונן המערכת בתחילת כל חודש ככה שקל מאוד לחזור אחורה). 

והערה כללית/אגבית/פסקת דעה: למדתי עם השנים שניסיון לכפות על תוכנה (או כל טכנולוגיה) להתנהג אחרת ממה שהיא בנוייה לעשות רק מוביל בטווח הרחוק לבזבוז זמן, הזדמנויות ואנרגיה, ובדרך כלל ליותר בעיות (יציבות, , פונקציונליות) מאשר תועלת. אני מבין ומכבד את מי שחושב אחרת ושיש לו את המרץ להתעסק בזה, אבל לדעתי אין בגישה הזאת תכלית אמיתית.

אם לא סומכים על תוכנה, מומלץ לחפש חלופה. אני מודע לכך שלא תמיד יש חלופות, אבל לכל הפחות אפשר לנסות למצוא איזו פשרה סבירה שלא תהפוך את השימוש במערכת לנטל. לדוגמה: לשימוש אישי די נטשתי את (אני לא גיימר) כי נשבר לי ומהזלזול הבוטה במשתמשים ובזמנם. אני גם לא אוהב את הכיוון שאליו מיקרוסופט לוקחת אותה: ממערכת הפעלה אמיתית לפלטפורמת שער לשירותי הענן של החברה. אולם, אני זקוק לה לעבודה ואין לי חלופות אמיתיות ברמה המעשית למטרה הזאת (לפחות לא כאלה שלא יגרמו ליותר כאבי ראש מאשר התמודדות עם איזה עדכון סורר אקראי) ולכן אני משתדל למצוא את הדרך לחיות בשלום, פחות או יותר, עם המערכת מבלי להשתעבד לניהולה או למלחמות איתה. שום מערכת אינה מושלמת והכל בסוף שאלה סובייקטיבית לגמרי של פשרות שצריך לעשות. אני באופן אישי לא מוכן יותר להקריב את הזמן שלי בשביל שמבין שלושת הקרנלים הנפוצים בשוק היא זאת שלא מכבדת כלל את הזמן של המשתמשים שלה וזה בא לידי ביטוי כמעט בכל רמה של התעסקות איתה. עם כל הבעיות/חוסרים היחסייןצשיש בפלטפורמות האחרות, בזבוז זמן שיטתי הוא לא אחד מהם וזה לא דבר של מה בכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank -

יפה כתבת.... וכך גם אני נוהג כאשר מדובר על עדכוני תכונות (לא עדכוני איכות)

אנשים לא מבינים, אבל שינויים מז'וריים, יש ומשפיעים על חלק מהמחשבים לטובה ויש שמשפיעים על חלק מהמחשבים לרעה. לכל מחשב יש קונפיגורציה שונה מבחינת רכיבי החומרה שבו, ולהערכתי לפני שהם משחררים עדכון מז'ורי לא עושה את כל הבדיקות לכלל רכיבי החומרה הקיימים בשוק (הם לא יכולים מן הסתם). לכן, יהיו כאלה שעדכון מסוג זה לא יורגש כלל מבחינת היציבות, ובוודאי שיהיו כאלה שיושפעו לרעה והיציבות של מחשבם ייפגע ! לכן למדתי מהניסיון לדחות את השדרוג ככל שניתן (180 יום) כדי להתגלח על הבעיות של האחרים ורק לאחר שכל התקלות והבאגים יתוקנו על ידי אבצע שדרוג יזום.

שתהיה שבת שקטה לתושבי הדרום !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

askme -

העניין הוא, שיש הבדל מהותי בין מה שהתכוונת לומר לבין מה שאמרת...

ובכלל, מי שמך לקבוע אם להגיב ואם לאו.

לפי התרשמותי, כל מה שאתה רוצה הוא להעלות את רמת המוניטין שלך ולהשיג רווח אישי מבלי להתייחס עניינית לנשוא הפוסט.

אז אחרי שאמרתי את שאמרתי אני שם סוף לתגובות שלי מולך בשרשור זה. מי יודע מה יהיה בהמשך !

הֱיֵה שָׁלוֹם ושיהיה לך שבוע נפלא !!! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

avis64-

לא הבנתי מה askme עשה לא בסדר, חוץ מלהביע את דעתו, אין לי מושג איך ראית בפוסט שלו נסיון לרווח אישי

בכל מקרה, אפשר לחזור לנושא השרשור בצורה עניינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

תוריד את האיזו של 1803 ותעשה עידכון דרך ההתקנה.

לא עם UPDATE ASSISTANT.

ציטוט של Jabberwock

בדיוק. אני מוריד מפה - https://tb.rg-adguard.net/public.php

Win10_1803_Hebrew_x64.iso

הוא בעצם נותן לינק הורדה ישירות ממיקרוסופט אז לא לפחד.

מה עושים עם זה שכפתור התחל לא עובד לי?

ניסיתי Poweshell וזה לא עזר.

אגב, תפריט התחל מפסיק לעבוד בזמן עדכון וינדוס / האפליקציות של התפריט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה classic shell לתפריט התחל אלטרנטיבי, ואם לא עובדות לך החנות ואפליקציות "חדשות" שקשורות להתחל, יש דרך לרסט אותם ולתקן, וזה יכול להיות קשור לתפריט התחל החדש גם. לאחר ביצוע הפקודות הפעל wsreset לריסוט החנות של האפליקציות

https://www.tenforums.com/tutorials/8239-re-register-store-app-windows-10-a.html

https://www.tenforums.com/tutorials/3175-reinstall-re-register-apps-windows-10-a.html

שים לב שאם אתה מפעיל powershell יש להפעילו כמנהל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ae bd

תנסה classic shell לתפריט התחל אלטרנטיבי, ואם לא עובדות לך החנות ואפליקציות "חדשות" שקשורות להתחל, יש דרך לרסט אותם ולתקן, וזה יכול להיות קשור לתפריט התחל החדש גם. לאחר ביצוע הפקודות הפעל wsreset לריסוט החנות של האפליקציות

https://www.tenforums.com/tutorials/8239-re-register-store-app-windows-10-a.html

https://www.tenforums.com/tutorials/3175-reinstall-re-register-apps-windows-10-a.html

שים לב שאם אתה מפעיל powershell יש להפעילו כמנהל

התפריט התחל לא עבד אצלי מעולם מרגע ההתקנה.

האם כשהוא יסיים לעדכן את הוינדוס זה פתאום יחזור לעבוד או שבכל מקרה צריך את התיקון שהמלצת עליו?

פשוט רציתי גם להבין אם יש קשר בין העדכונים של המערכת לזה שתפריט התחל לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...