אקטיבציה לווינדוס 10 לא מופעל - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אקטיבציה לווינדוס 10 לא מופעל

noamiko600

Recommended Posts

אתה עושה לט שלם.

HOME  ו - PRO בכלל לא שייכות לענייני הרשיונות

ולרוב, HOME מספיק לעק קטן.

על פי תנאי הרשיון, ולא משנה איזה, ריטייל או השני, כל רשיון יכול להיות על מחשב אחד.

ומה מונע ממך לא לקנות בכלל ?

אהה, החוק ותנאי הרשיון !

תעשה את החישובים שלך לבד.

זה עסק שלך.

אני יכול ומאמין שגם עשיתי כך, להסביר לך את ענייני הרשיונות.

מה כדאי ואיך - זה חשבון די פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

אתה עושה לט שלם.

HOME  ו - PRO בכלל לא שייכות לענייני הרשיונות

ולרוב, HOME מספיק לעק קטן.

על פי תנאי הרשיון, ולא משנה איזה, ריטייל או השני, כל רשיון יכול להיות על מחשב אחד.

ומה מונע ממך לא לקנות בכלל ?

אהה, החוק ותנאי הרשיון !

תעשה את החישובים שלך לבד.

זה עסק שלך.

אני יכול ומאמין שגם עשיתי כך, להסביר לך את ענייני הרשיונות.

מה כדאי ואיך - זה חשבון די פשוט.

אני שואל את השאלות האלה לא כדי לרמות, אלא כדי להבין איך זה עובד, ואני חושב שזה מובן עכשיו, תודה.

עדיין יש משהו שמטריד אותי, וזה העובדה שבחנויות בזאפ למיניהן מוכרים - RETAIL/OEM במחיר זול יותר מאשר באתר

הרשמי של , איך זה מסתדר? מה פשר ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של noamiko600

אני שואל את השאלות האלה לא כדי לרמות, אלא כדי להבין איך זה עובד, ואני חושב שזה מובן עכשיו, תודה.

עדיין יש משהו שמטריד אותי, וזה העובדה שבחנויות בזאפ למיניהן מוכרים Windows - RETAIL/OEM במחיר זול יותר מאשר באתר

הרשמי של מיקרוסופט, איך זה מסתדר? מה פשר ההבדל?

צריך לבדוק טוב טוב מה מוכרים.

זה לא חריג שמחוץ לחברה  המוצר יותר זול.

ציטוט של noamiko600

בנוסף, כשאמרת שלעתים עדיף לרכוש רישיון עבור מספר מחשבים - למה התכוונת?

שכמו הרבה דברים, לעיתים יש הנחה כשהכמות גדלה.

כלומר, וגם זה מקובל, שלושה רשיונות בנפרד יעלו יותר מחבילה אחת של שלושה רשיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהזדמנות זו אודה לך על הסבלנות וסליחה על החפירה😅
האם זה נכון שעל מנת להיחשב "חוקי" עליי לרכוש OEM עם מחשב חדש בלבד? רכישה של רישיון OEM למחשב ישן לא נחשבת?
איפה מציעים חבילות כאלה מהניסיון שלך? מציעים כאלו חבילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של noamiko600

האם זה נכון שעל מנת להיחשב "חוקי" עליי לרכוש OEM עם מחשב חדש בלבד?

נראה לי שזה המצב - 

https://www.cnet.com/forums/discussions/note-windows-oem-licensing-terms-have-changed-374252/

עוד בנושא - 

http://www.velocitymicro.com/blog/difference-between-retail-original-equipment-manufacturers-oem/

יש לא מעט חנויות ומן הסתם גם מייקרוסופט שמוכרים את החבילות .

גגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הרישיונות מיועדים לעסק אין ברירה אלא להחזיק רישיון בצורה חוקית לחלוטין ולא להסתמך על החוקיות של רשיונות ריטייל מאיביי, מכיוון שגם אם ניתן להתווכח האם הרכישה חוקית (ובאיחוד האירופאי כן) במקרה זה הרשיונות לא יהיו רשומים על שמך בכל מקרה כך שזה לא מספיק.

אם המחשב נמכר עם כלומר OEM וכמובן יש לך חשבונית על המכירה מה טוב. כמדומני שאין צורך במדבקה וכיום הרישיון נשמר ב UEFI. 

אחרת עליך לרכוש רשיונות VL או OEM שהוא זול יותר (כמדומני שזה אפשרי דרך משווק מורשה, אלא שהרישיון יוצמד ללוח אם ותצטרך לקנות חדש אם הוא יהרס וכדומה ללא אפשרות העברה). 

האפשרויות העומדות בפניך ברישיונות ריטייל הם: 

רכישת 10 הום עבור כל מחשב, כ 120$. 

כנל פרו מה שיאפשר עבודה מול שרת - כ 200$. 

רכישת רשיונות אנטרפרייז או פרו עם או בלי מינוי. יש הנחה על כמות מ 5 ומעלה כמדומני 150$ לרישיון, וכמו כן יש מודלים של רישוי, עם או בלי מינויים שונים כגון שכירות ואז אתה יכול להוסיף או להפחית רישיונות מדי חודש לפי הצורך וכדומה. בפרט אם תצטרך עוד רישיונות בהמשך כגון SQL וכדומה. ולשדרג מדי פעם ללא עלות רשיון נוסף וכו. אני ממליץ לך להתייעץ היטב עם משווק מורשה של רשיונות מייקרוסופט ותעשה את החישובים שלך (למשל אולי חלק מהרישויים מצריכים שרת רישוי בעסק או משהו כזה, איני יודע מספיק). 

סתם דגומה שמצאתי: https://www.senetic.co.il/microsoft/ ללא אחריות כלל אין לי מושג מיהם ומה הם מציעים. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנה תוכנה שנקראת key finder, שבו היא מוצאת את כל הסריאלים של התוכנות המותקנות במחשב, עמה גם הווינדוס.

אם יש לך מחשב ישן לצורך העניין שמותקנת בו מערכת win10 שאינך צריך, תקח ע"י התוכנה את הסריאל ותאקטב במחשבך החדש.

אין לי מושג האם זה חוקי, ומסתבר שלא... אבל... הכל נתון לבחירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...