GTX 1070 פרגמטי לשימוש ובמחיר ראוי - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GTX 1070 פרגמטי לשימוש ובמחיר ראוי

nec_000

Recommended Posts

nec_000 שלנו הוא ד"ר ג'קיל ומיסטר הייד. 🙂

מצד אחד תראה אותו עם רגליים נטועות חזק על הקרקע,

כשהוא תרתי משמע מלכלך את ידיו ועוסק בפרטי פרטים של השמשת חומרה ישנה, שעד גבול מסויים זה תענוג לקרוא וללמוד ממנו,

ומהצד השני, האקדמאי שלו, הוא ירחף בסטרטוספרה ויתפלפל בשאלות תאורטיות שלא נוגעות לשום דמות בשר ודם ספציפית,

אלא לאיזו דמות וירטואלית שהוא בונה כדי לענות על שאלותיה וצרכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נכון ואז אנחנו לומדים מזה עוד משהו שלא היה סכוי שנתקל בו כי ההזדמנות לא היתה עוברת לידנו.אני בפורום הזה למדתי המון מכל הדיונים שרצו מבלי שלי אישית יש נגיעה בנושא,אלא רק מלהקשיב בצד ולהחכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אנו מדברים והעסק דינאמי ומשתנה מאד מהר, עניין של ימים בודדים ממש.....

אז הנה לנו מחירי GTX1070 יורדים עוד יותר, והפעם כרטיס מסך מדגם זה מאחד המודלים היותר מבוקשים

מאת evga, עם מערכת בגודל מלא (לא שהיא הכרחית כפי שלמדנו בשרשור זה אבל שיהיה) ודגם

שהוא עם אחריות בינלאומית מלאה כמקובל מבית evga.

המחיר רק 399$ באמזון, שמתורגמים לאחר עלות משלוח ומע"מ מלאים - מחיר הכל כולל עד אלינו הביתה

ל- 1740 ש"ח. כרטיס זה (למי שצריך רק חדש וצריך לקנות עכשיו) מחליף את ההמלצה של הכרטיס פותח השרשור:

image.thumb.png.73e788181b8d987108b53c32a812beff.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק שכרטיסים שמותאמים בדיוק לצריכה שלהם יהיו זולים יותר אבל זה בא לא רק בחשבון הקירור אלא בחשבון הביצועים ושקט
הכרטיסים שלרוב באים בגירסאות "מיני" בבנ'צ תשים לב שהם מגיעים לתדר נמוך יותר כשיש בוסט אוטומטי  תחת אותו תדר סטוק.
לפעמים הבוסט הזה יכול לעשות את ההבדל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עה, כרטיס שמגיע ל-1870 במקום 1900 מגה-הרץ לא הולך לעשות שום הבדל בפן הביצועים לצרכן. באמת ששום דבר. אני מדבר על הבדל של אחוז אחד.

GTX 1070 TI הוא דוגמה מעולה. זה כרטיס שאנוידיה אסרה על גרסאות מהירות יותר שלו, אלא רק כאלה בעלות מתקדם יותר. הבדל הביצועים בין כל הכרטיסים צד-שלישי לרפרנס הוא אפסי לחלוטין.

https://www.techpowerup.com/reviews/EVGA/GTX_1070_Ti_FTW2/28.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיים הבדל, אם הוא מינורי או לא.. פחות מדבר. והנקודה כאן היא לא כדאיות ל1050\1050TI\1060\1070\1070TI\1080 אלא לעובדה מוגמרת.
מעבר לתדר הם רועשים יותר, חמים יותר, פחות קלוקרים במידה ואתם רוצים לעשות אותו ידנית אלה דברים שכן מדברים אלי כי מוצר שנוחת אצלי ביומו הראשון עובר התעללות OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל צריך להתייחס לקירורים איכותיים כמו אלו של ASUS\EVGA\MSI לדוגמא שעולים יותר בהתאם. אי אפשר לטעון שזה לא שווה את ההפרש. אני כאחד שתמך בעבר בקירורי מפוח כסטנדרט למחשב עם מארז שמקורר נורמלי, יכול להעיד שיהיה לי קשה לחזור למפוחים בגלל הרעש. מאז שעברתי ל gaming x אני לא שומע את הכרטיס מסך גם אם אני רוצה בכוח. הוא פשוט חרישי. עניין הפסקת המאווררים בטמ' נמוכות, פחות אבק במארז, פחות בלאי וכו' זה דברים ששווים כסף שיושבים הרבה על המחשב. ההבדל הביצועי כמו שאמרו כאן איפשהו אחורה, לא באמת השיקול. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוצא 570$ כולל הכל (2070 שח),

https://www.amazon.com/ZOTAC-GeForce-Compact-Graphics-ZT-P10700G-10M/dp/B01LLAJ8PU/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1531837433&sr=1-1&keywords=gtx+1070

פה יש GTX 1070 סטנדרטי ב-470 דולר כולל הכל (1700 שח), אני חושב ששווה בהחלט, למרות שניתן להתווכח על דברים כמו איכות הקירור והעוד 10% ביצועים המוצעים פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אנשים הולכים לעקם פרצוף שיצא להם 1160 חודשיים אחרי רכישה...

העיצה שלי לכולם, זה לא ליפול בכל מחיר* במלכודת האטרף של המבצעים והדילים - וזה כולל את . פקטור התזמון הוא גם משהו שכדאי שתחשבו עליו, בין היתר גם אנשים ששוחים פחות בתחום החומרה ועוקבים אחרי דיונים שלנו. 

לפעמים זול עכשיו, זה לא משתלם. לבחון טוב.

וזה כולל את כל דיוני המבצעים, לאו דווקא 1070 או משהו ספציפי.

1070 זו דוגמא טובה.. זה הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...